TAR 23: Rozhovor se 4. vyřazeným týmem

brandonandadam_lg_0

4. tým vyřazený ze závodu kolem světa odpovídal na otázky, které pokládali fanoušci show. Jaké mají zážitky ze závodu? Šli by do toho znovu nebo by raději zkusili Survivor?

Myslíte si, že pokud byste zůstali u úkolu s Neptunem, byli byste stále v závodě?
Brandon: Jo, možná byli, ale člověk nikdy neví. Byli jsme tam asi 15 nebo 20 minut a měli jsme jen asi 7 zlotých a potřebovali jsme jich 75. Lidé neměli drobné, bylo to špatné načasování.

Byli jste úžasní, doufám, že vás uvidíme v All-Star. Komu fandíte teď?
Brandon/Adam: Fandíme týmu Oklahoma.

Jaké to je žít v divočině, co je pro tebe běžné?
Adam: Žiji mimo město, na místě zvaném Montgomery Creek. Žít tam je úžasné. Mám rád divoká zvířata. Mám spoustu prostoru a pěstuji si vlastní jídlo.

Byli jste hodně vyčerpaní, když jste dokončili oba úkoly a běhali kolem bytového komplexu a hledali koblihy?
Brandon: Byli jsme opravdu unavení a bylo nám opravdu horko v tom kostýmu. Byli jsme vyčerpaní, ale ještě víc jsme byli frustrovaní.

Kdybyste měli možnost využít U-Turn, udělali byste to a koho byste obrátili?
Adam: Kdybychom byli v patách Afganimals udělali bychom to, co oni udělali nám. Obrátili bychom kterýkoliv tým za námi. Nechováme k nim žádnou zášť, udělali bychom to samé.

Zkusíte někdy závodit znovu? Bylo smutné, že jste vypadli. Zkuste do toho jít ještě jednou, kvůli všem lidem, kteří vám fandili.
Brandon/Adam: Cítíme se opravdu špatně především kvůli našim fanouškům. Pokud bychom dostali šanci zkusit si to znovu, jdeme do toho!

Chtěli byste si někdy zkusit Survivor?
Brandon: Nelíbí se mi, že by mě lidé vyloučili, protože mě nemají rádi. Pokud bychom to mohli udělat společně, mohla by to být zábava. Nelíbí se mi ale, že je to hra především o aliancích.

Brandone a Adame jste přátelé velmi dlouho, to znamená, že máte spoustu společných vzpomínek. Budou zážitky z TAR patřit mezi vašich pět nejoblíbenějších společných vzpomínek?
Adam: Brandon a já jsem dobří přátelé a vždycky jsme byli. Tohle bude jedna z těch věcí, o kterých si budeme vyprávět až budeme v důchodu sedět na naší verandě.
Brandon: Právě teď je to jedna z našich pěti nejoblíbenějších společných zážitků, ale mámě před sebou ještě spoustu dalších.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

4 komentáře

 1. Tereeeza

  Taky mám vždycky nutkání kouknout, ale nikdy bych to neudělala, abych si díl nezkazila a do poslední chvíle nevěděla, kdo je vyřazený, pak pečlivě počítám, kolikátý že to bylo vyřazení, abych se správně trefila a jsem spokojená, jsem ráda, že sem rozhovory dáváte, je to hezké ohlédnutí.:)
  Ve hře jsem jim nefandila, nějak mě nezaujali, v prvních dílech spíš naopak, ale jak už to u mě bývá, když dělali poslední úkol a bylo jasné, že vypadnou, tak mi jich bylo hrozně líto, takový obrat, z prvního místa na poslední, ale stejně to bylo i minulou etapu, to pořadí nic moc neznamená, záleží potom i na dalších rozhodnutích.:)

 2. Míša

  Ahojky nebylo by možné tyto články dávat až budou hotové titulky k danému dílu?Já osobně nevydržím a pak přijdu o adrenalin 🙁

  • to nedáva logiku, ak budú titulky za polroka tak tu budú polročné neaktuálne články? ak nevydržíš je to žiaľ tvoja chyba, články tu sú a môžeš si ich pozrieť až keď budú titulky.

  • Angie Angie

   Schválně jako náhledový obrázek dávám fotku všech týmů a v prvních řádcích nezmiňuji jména vypadnutých, abych těm, co čekají na titulky nic nevyspoilerovala. Víc už udělat nemohu. Milan má pravdu, články jsou aktuální a je jen na tobě, kdy si je přečteš.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.