TAR 23: Rozhovory s finálovou trojicí – 2. místo

timmarielarge

Na vítězství to sice nestačilo, přesto podal tým na druhém místě skvělý výkon. Přečtěte si rozhovor s nimi. Co si myslí o závodu a co o ostatních? A plánují snad společné bydlení?

Bylo těžké přizpůsobit se dlouhým letům a různým časovým pásmům? Jaké to bylo spát v náhodnou dobu?
Tim: Za normálních okolností by to bylo vyčerpávající. V TAR bylo ale tolik adrenalinu, že nezáleželo na tom, jestli spíš 3 hodiny nebo 13.
Marie: Jediným problémem byly ty pomalé části, když jsme jeli vlakem nebo seděli v letadle. To bylo nejtěžší, protože adrenalin vás nutí jít dál a dál.

Marie, celý závod jsi dokazovala, že jsi tvrdá. Přes svůj svéhlavý postoj a odhodlání jsi také měla nějaké problémy. Byl nějaký úkol, kdy už sis myslela, že ten tlak nevydržíš? A inspiroval tě závod k tomu, aby ses naučila vařit vejce?
Marie: Ne, takový moment, kdy jsem si myslela, že už to nevydržím a vybouchnu nebyl. Je součástí mé osobnosti, že se nevzdávám. Byly chvíle, kdy jsem byla trochu nervózní, ale vždycky jsem to přešla. A ne, nebudu se učit vařit vejce.

Myslíte, že by se mělo zavést nové pravidlo, které by zakazovalo týmům pomáhat si navzájem u Detour a Roadblocků?
Marie: Ano! 100 procentně by takové pravidlo mělo být! Je to prostě nefér, závod je tom, kdo je nejlepší. Každý sám za sebe. Nicole by už byla dávno pryč, kdyby nebylo pomoci od Amy. Nicole a Travis sami o sobě nebyli dostatečně silní. TAR není o tom, jak dobře spolupracujete s ostatními týmy.

Máte v úmyslu dát se znovu dohromady poté, co jste společně zvládli The Amazing Race?
Tim: Možná se k sobě nastěhujeme. Uvažujeme o tom, že bychom spolu bydleli, ale každý ve svém pokoji. Nemyslím si, že bychom mohli znovu zažehnout ten plamen.
Marie: Nechceme se k sobě vrátit. Snažili jsme se o to dvakrát, ale nevyšlo to. Tim by ale mohl být skvělý spolubydlící.

Fandil jsem vám od začátku. Nicméně není tajemstvím, že jste byli týmem, který spousta fanoušků show nesnášela. Je těžké číst všechnu tu kritiku, které se vám dostává?
Marie: Věděli jsme od začátku, že nás nebudou mít všichni v lásce, ale to nás netrápí. Čteme nenávistné komentáře a je nám jedno, co kdo říká, jsme takoví, jací jsme a ne každý je jako my. Říkejte si co chcete, jen o nás pořád mluvte!
Tim: Ani doma nás nemilují všichni. Tak to prostě je, to jsme my.

Vyhráli jste dva zájezdy, pojedete na ně odděleně nebo společně?
Tim: Ještě jsme se nerozhodli.
Marie: Možná pojedeme na Hawai s Jasonem a Amy. Myslím, že by to mohla být zábava. Aruba vypadá jako nejromantičtější zájezd, tak o něj si asi dáme kámen, nůžky, papír.

Ze všech úkolů, který byl pro vás nejtěžší a proč?
Tim: Datle v Abu Dhabi. Nebylo to nic fyzicky náročného nebo složitého, ale v té situaci jsme oba bojovali o to, kdo převezme vedení. Oba jsme si mysleli, že víme, jak to zvládnout co nejrychleji. Někdy je s Marií těžké se vůbec dostat ke slovu, na konci už jsem byl vyčerpaný a musel jsem si dát pauzu. Byl to emocionálně náročný úkol.
Marie: Nejtěžší úkol byl robot, protože když jsem se tam dostala, tak holky už spolupracovaly a já jsem nikdy dřív nic nestavěla, takže jsem začala panikařit.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

2 Comments

  1. ona je dosť dominantná, to je asi ich jediná vada, fyzicky na hru majú, aj inteligenčne, Marie ma prekvapila s tým robotom, no tá jej povaha ich brzí, myslím, že to bol dôvod, že im to navydržalo, je veľmi panovačna a rada sekýruje.

  2. Jean

    Dvojice, která určitě udělala sezonu dynamičtější.., Ve finále jsem jim fandil, ale určitě nejsou na nějakou All-Stars sérii (to asi nikdo z s23). Je tu velká podoba s Tarou a Wilem z 2. série, ale odlišuje se Marie tím, že neumí uvařit vajíčko. 🙂

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.