TAR 23: Rozhovory s finálovou trojicí – 3. místo

travisnicolelarge

Skončit na 3. místě není žádná ostuda, vlastně je to skvělý výsledek. Po vyřazení stejně jako ostatní týmy měli odpovídat na otázky fanoušků. Překvapilo mě, že však odpovídal pouze jeden člen týmu.

Která země pro vás byla nejhezčí a kam byste se chtěli vrátit?
Travis: Myslím, že Portugalsko, výhled z hradu byl nádherný. Nicole a já jsme se ale shodli, že nejvíce nás překvapilo Polsko. Popravdě řečeno, já bych se vrátil do všech zemí.

Proč pro vás byl tak velký problém, že Leo s Jamalem lhali, když vás to nijak neovlivnilo? Chápu, že nemáte rádi lháře, ale s vámi to nemělo nic společného.
Travis: Myslím, že je to dobrý postřeh, že nás to neovlivnilo. Co nám ale vadilo bylo, že závod je také o vztazích. Nebyli jsme přátelé, součástí každého přátelství je totiž upřímnost a poctivost.

Travisi, proč jsi tak tvrdý na svou ženu? Myslím, že dělá co se dá.
Travis: Musíte něco vědět. Nicole je energická žena a ve skutečnosti ona je v našem vztahu dominantní. Poprvé byla v pozici, kdy musela poslouchat mě. Naučil jsem se zase něco nového, byl jsem zklamaný, když jsme prohrávali. Na druhou stranu jsem byl velice překvapený tím, jak bojovala. Zřejmě jsem ji mohl víc podporovat, toho se jí ale dostává v soukromém životě.

Co bylo nejtěžší překážkou pro váš tým?
Travis: Nicole byla nejvíce frustrovaná při úkolu s bambusovým nástrojem. Některé další náročné věci byly ty, které jsme museli dělat společně.

Je něco nového, co jste se dozvěděli o sobě a o svém partnerovi?
Travis: Zaprvé jsem se dozvěděl, že Nicole je také jen člověk a má své nedostatky. Uvědomil jsem si také, že je mnohem nadanější než většina lidí. O sobě jsem se dozvěděl, že musím více zapracovat na trpělivosti, podpoře a porozumění.

Kdybyste se mohli vrátit a změnit jednu jedinou část závodu, která by to byla?
Travis: Kdybych mohl změnit jen jednu věc, asi bych šel na Roadlock s bambusovým hudebním nástrojem. Pokud bych to zvládl, Nicole by ve mně měla jistě mnohem větší důvěru. Myslím, že to byl rozhodující moment.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

2 Comments

  1. Tereeeza

    On mi na začátku nevadil, ale pak byl na ní fakt hroznej a věty typu, že podpory se jí dostává ale v soukromým životě, pořád to ale přece byli oni, nic by se nemělo měnit.:) A když jí nešly Zátarasy, proč ji do nich pořád strkal, nechápu.:)

  2. neskutočne nesympatický pár… hold nieje to žiaden Bill Cosby 🙂

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.