TAR 24: První spekulace o týmech

amazing-race-all-stars

Už nějaký čas se spekulovalo o tom, že nadcházející 24. série The Amazing Race by měla být v pořadí již třetí All-Stars řadou. Server Reality Blurred, který bývá v oblasti spoilerů dobrým zdrojem informací, zveřejnil seznam týmů, které by podle všeho měly dostat další šanci procestovat svět a získat jeden milion dolarů.

Týmy by měly být z posledních 6 sérií včetně té aktuální. Pokud jste počítali, jistě jste si odpočítali, že vrátit by se měl i tým z 18. série, tedy z minulé All-Star řady. Tento tým by tak dostal již třetí šanci v této show.

Natáčení by mělo trvat klasicky asi tři a půl týdne a začít by mělo někdy v listopadu. Vzhledem k tomu, že do začátku natáčení zbývá docela dlouhá doba, berte seznam s rezervou. Změny v castu na poslední chvíli nejsou nic výjimečného ani při natáčení The Amazing Race.

Níže už je seznam vracejících se týmů. Na seznamu je zatím 10 z předpokládaných 11 týmů. Poslední jména jsou označena jako spoiler, jedná se totiž o tým z právě probíhající 23. série. Dá se tedy předpokládat, že se tento tým dostane v závodě daleko, ale pravděpodobně nezvítězí. Nechám tedy jen na vás, zda si poslední dvě jména přečtete či ne.

 • Jet a Cord, kovbojové, 16. a 18. série
 • Andy a Tommy, přátelé/snowboardisté, 19. série
 • Rachel a Brandon, pár z BB, 20. série
 • Bopper a Mark, nejlepší přátelé, 20. série
 • Natalie a Nadiya, dvojčata, 21. série
 • Caroline a Jennifer, kamarádky/country zpěvačky, 22. série
 • Dave a Connor, otec a syn, 22. série
 • Joey a Meghan, přátelé/youtubeři, 22. série
 • Pam a Winnie, nejlepší kamarádky, 22. série
 • Tim a Marie, ex, 23. série

Co na tento seznam říkáte? Ze kterých týmů máte radost a koho byste raději už nikdy neviděli? A kdo vám tu naopak chybí?

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

15 Comments

 1. Endy

  aktualni cast s24
  Margie & Luke s14, s18
  Flight Time & Big Easy s15, s18
  Jet & Cord s16, s18
  Brendon & Rachel s20
  Natalie & Nadiya s21
  Caroline & Jennifer s22
  Joey & Meghan s22
  Dave & Connor s22
  Jessica & John s22
  Mark & Mallory /Mark s20/ /Mallory s17 s18/

  Leo & Jamal s23

  • Mára

   Pokud ten seznam bude nakonec takový, tak by tam bylo docela dost týmů z 22 série. Nemám tam asi žádné favority – nejspíš se to vyprofiluje během závodu. Osobně jsem, ale nemusel týmy: Joey & Meghan, Margie & Luke, Natalie & Nadiya, Mark & Mallory. Některé týmy si už ani nevybavuju např. ten z 20. série. Pokud tam budou afgánská zvířata, tak možná budu fandit jim.

 2. nutcracker

  No, Rachel a Brandona vidět nemusím (Rachel mi lezla na chováním na nervy, tak uřvané děcko to je síla). Joey a Meghan… každý díl jsem doufal, že vypadnou. Joeyho projev byl naprosto odpuzující. Ostatní nejsou tak špatní.Tak uvidíme.

 3. Zeck Zeck

  Jet & Cord, nejsem z nich vůbec nadšený. Hrát potřetí a zároveň podruhé za sebou v All Stars? Našlo by se více zajímavých týmů, které nehrály ještě ani podruhé. Je to ale jediný tým ze starších řad TAR, takže asi i největší tahák pro dlouholeté fanoušky, jelikož ty nové řady už nemívají kouzlo těch dřívějších. Dále mě poměrně mrzí, že z 22. série budou rovnou 4 týmy, a zrovna ani jeden z nich mi nepřišel nic moc legendární. Rachel & Brendon, ano, asi tam patří, ale měli tam v tom případě dát i Vanessu s Ralphem, se kterými se po celou 20. řadu nenáviděli, hecovali a soupeřili. Naprosto nevyužitý potenciál. Už minulá All Stars mi nepřišla moc hvězdná a abych řekl pravdu, ani mě moc nebavila. Jestli se tento cast potvrdí, tak alespoň co do síly týmů je ještě slabší než ta předchozí. Ona je už celkově špatná myšlenka „uděláme All Stars z posledních 6 řad“, měli to vzít komplexně a dát třeba i retro tým z prvních řad.

 4. hesky

  Já jsem rozhodně nadšená z Jeta a Corda … ano, je to jejich 3. účast, ale já je mám tak ráda, že je mi to srdečně jedno 😀

 5. XtttX

  So 7 siedmych týmov som nadšený a teším sa na nich. Dave a Connor mi nevadia… A teraz k tomu zbytku… Brenchel??? Vážne? Chápem že táto dvojka má veľkú fanúšikovskú základňu, v prípade BB som ich obľúbenosť schopný aj pochopiť, ale v prípade TAR skutočne nie… Rachel je psychicky labilná ženská ktorá by potrebovala lekársku pomoc, a Brendon je trtko už iba kvôli tomu že je s Rachel(chalan má naviac čo sa vzhľadu, ale hlavne inteligencie týka). V S20 nebola epizóda v ktorej by Rachel nerevala… Takýto pár patrí do AS? Nemyslím si…
  Jet a Cord????? Prosííííííím len to nie, producenti uvedomte sa!!! Neznášam ich… 3. účasť??? Čím si ju títo pribrzdenci zaslúžili? 3. šance by sa v TAR dávať nemali! Škoda že nevyhrali S16, aspoň by sme od nich mali pokoj… Ak tam budú, celé sa to v mojich očiach pokazí…. Prechádzal som zahraničné fóra a ostatní fanúšikovia to cítia rovnako ako ja. Snáď producenti dostanú rozum…
  …a nahradia ich napr. Chippendales, ktorí mali pôvodne závodiť tiež, ale nakoniec ich vyškrtli.

  • Rachel nieje blbá, neviem na základe čoho tak usudzuješ?

   • XtttX

    Ja som nenapísal že je Rachel blbá… Povedzme že nie je tak inteligentná ako Brandon. Neviem či si pozeral jej sériu TAR, alebo ju poznáš iba z BB… Jedna súťažiaca dokonale vystihla Rachelinu osobnosť keď ju nazvala „Big baby“. Ona sa skutočne správa ako malé dieťa, keď niečo nejde podľa jej predstáv, automaticky začne plakať, rútiť sa, urážať sa kvôli hlúpostiam…

 6. Jean

  Sice jsem měl pocit, že tolik nových All Stars nám ještě nevyspělo, al pokud tam bude Dave a Connor, Snowboarďáci nebo Booper a Marc, tak proč ne… Radši bych klidně znovu viděl BJ a Tylera nebo Team Cha Cha Cha…

 7. Angie Angie

  Mně tam docela vadí Jet a Cord. Ne že bych je neměla ráda, docela jsem jim i fandila, ale nelíbí se mi, že by měli dostat 3. šanci… Poprvé byli na 2. místě, tak dostali další šanci, skončili šestí, tak proč znovu?

 8. lord_night

  no až na Pam & Winnie myslím, že vynikající cast

 9. Jevinka

  Jéj, jen ne Rachel a Brandon…ale Bopper a Mark, to byla fajn dvojka 🙂

 10. Dodien

  Joey a Meghan :3

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.