TAR 24: Rozhovor s 1. vyřazeným týmem

natalienadiyalarge

Tým, který do etapové zastávky dorazí jako poslední, bude ze závodu vyřazen. Už tu pro vás mám rozhovor s prvním týmem, který tento osud potkal. Fanoušci jim pokládali otázky a ony na ně odpovídaly.

Myslíte, že kdybyste nastoupily do bubliny s číslem 2, dopadlo by to jinak?
Myslím, že bychom tým Youtube mohly porazit jedině v případě, že by Joey totálně zpackal úkol se salty ve vzduchu, což nezpackal. Nebyly jsme ale tolik pozadu.

Litujete toho neustálého hašteření?
Hašteřily jsme se celou 21. sérii. Nadiya a já se hašteříme, není to jako když se přátelé pohádají, jsme sestry, dvojčata,  nikdy se neobrátíme proti sobě. I přes to hašteření jsme se tehdy pořád držely na 4. místě. Hašteříme se a neznáme přitom hranice, to je prostě náš vztah.

Proč jste sledovaly ostatní týmy a nesnažily jste se najít první záchytný bod samy?
Rozhodly jsme se spolupracovat s Leem a Jamalem, ale měli jsme se rozdělit hned, jak jsme si uvědomily, že to nefunguje. Závodily jsme samy většinu 21. série a fungovalo to, měly jsme se toho držet.

Myslíte, že byste někdy něco zvládly bez toho neustálého hádání se?
Hádáme se hodně, ale většinou nás právě to tlačí dopředu. Když soutěžíme, křičíme na sebe a to nás žene k lepším výsledkům. Například když jsme v CrossFit soutěži, křičím na Nadiyu a ona křičí na mě. Ostatním to může vadit, ale nám je to jedno.

Jaký je to pocit, být vyloučen jako první kvůli hašteření?
Nemyslím si, že to bylo kvůli tomu, spíš kvůli tomu, že jsme nemohly najít tu zatracenou nápovědu. Jak ostatní nacházeli nápovědy, tak jsme zjišťovaly, že jsme vlastně poslední. Byla to velmi rychlá etapa, kde nebylo moc možností dostat se před ostatní. Když jsme v naší první sérii byly také v Číně, dorazily jsme čtvrté. Nadiya na mě tenkrát křičela celou dobu, co jsem hrála ping pong. Myslím, že tentokrát to byla spíše kombinace smůly, špatného načasování a toho, že nevíme, jaké je to závodit na chvostu. To byl důvod našeho vyloučení.

Myslíte, že ostatní jsou upřímní? Že jsou stejní před kamerou jako mimo ni? Pokud byste měly uzavřít alianci s některým z týmů, kdo by to byl a proč?
Mám pocit, že většina týmů je upřímná. Ano, někteří dělají před kamerou věci, aby si je fanoušci oblíbili. Jiní zase nejsou upřímní k ostatním soutěžícím, aby mohli jejich pomoc využít během závodu. Nadiay a já jsme jely vždycky 100% samy za sebe. Někdy můžeme působit na ostatní jako dost agresivní, ale to jsme prostě my. Nikdy bych nic nehrála. Mallory vypadala jako holka, kterou bychom si mohly oblíbit, ale nestihly jsme to. Myslím ale, že nám třem by to skvěle klapalo.

Jak dlouho jste hledaly ten svatební obchod?
Tři zatracený hodiny! Bylo to hrozné, horko, vlhko a skoro 14-ti kilové batohy.

Který tým jste chtěly nejvíce porazit?
Těšily jsme se na závodění s Globes, protože jsou fyzicky opravdu zdatní a vypadalo to, že s nimi bude spousta zábavy. Těšily jsme se, že se proti nim postavíme v nějakém těžkém fyzickém úkolu. Nemáme problém s fyzičkou. Teď jim budeme fandit.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

1 komentář

  1. Lock

    Opravdu je nemám rád jak jsou staršně uječené. Jsem rád že vypadli.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.