TAR 24: Rozhovor s 5. vyřazeným týmem

jessicajohnlarge

Po další eliminační etapě byl vyřazen v pořadí již 5. tým. Po odvysílání epizody mohli fanoušci opět vyřazeným pokládat otázky a soutěžící je rádi zodpověděli.

Pokud byste do závodu mohli jít znovu, šli byste? A změnili byste svou strategii?
Jessica: Ano, určitě bychom šli do závodu znovu. Užili jsme si tolik legrace, nic podobného jsme nezažili. Nemyslím si, že bychom nějak měnili svou strategii. Líbilo se mi, jak jsme tentokrát závodili.
John: Ano, určitě. Závod je příležitost, kterou člověk dostane jednou za život a skutečnost, že mi ji dostali dvakrát je úžasná. Museli bychom se stydět, pokud bychom dostali další šanci a neudělali nic jinak. Pokud bychom závodili potřetí, pravděpodobně bychom využívali U-Turn jako na běžícím páse. Dělám si srandu, vlastně jsme U-Turn tabuli ani nikdy neviděli. Každopádně, pokud bychom měli závodit potřetí, museli bychom se vzít. Vsadím se, že kdybychom závodili jako novomanželé, už by to vyšlo.

Jaké pocity máte ohledně taxikáře, který se ztratil?
Jessica: V tu chvíli jsem na něj chtěla křičet (mým gladiátorským hlasem, který, jak všichni víme, je dost děsivý :-)), ale když se na to podívám zpětně, nebyla to jeho chyba. Věděli jsme, že nápověda byla hádanka, nikoliv přesná adresa. Dělal co mohl, aby nám pomohl dostat se do cíle. Myslím ale, že byl trochu tvrdohlavý a více než jistý, kam má namířeno. Měli jsme se zastavit a použít internet dříve.
John: Já nevím, moc jsem o tom nepřemýšlel. Myslím, že to byl fajn člověk, ale nemyslím si, že opravdu věděl, co se dělo a jak důležité to pro nás bylo. Bylo těžké s ním komunikovat. Měl prostě přiznat, že neví kam jede. To bylo všechno, co jsme potřebovali vědět, ale on si byl tak jistý. Nevím, proč to udělal, ale bylo to opravdu těžké.

Myslíte, že pokud byste vy a Globetrotters museli najít správnou odpověď u Roadblocku sami, byl by výsledek jiný?
Jessica: Těžko říct. Při sledování v televizi to vypadalo, že Fligh Time s tím opravdu bojoval, ale to jsme v tu chvíli nevěděli. Opravdu nevím, jak by to skončilo, protože ani John neměl správnou odpověď.
John: To se nedá říct, nevím. Nemám pocit, že jsem byl nějak blízko. Byl jsem si jistý, že mám správný rok z obelisku a věděl jsem, že musím přičíst počet schodů, ale ten jsem napoprvé spočítal špatně. Tak jako tak, sled událostí, které se ten den odehrály, byl pozoruhodný. Myslím, že všechno bylo tak, jak to mělo být. Globetrotters a Afganimals nás porazili férově. Jsme za ně rádi a nedokážu říct, jestli by to dopadlo.

Jak vypadá ubytování v etapových zastávkách a jak tam trávíte čas?
Jessica: To je různé, ale většinou odpočíváme, najíme se a osprchujeme. Rozhodně nejste schopni prohlédnout si město. Všechno, co opravdu chcete udělat je vyspat se a připravit se.
John: Může to být cokoliv od pěkného hotelu až po houpací síť na pláži. Jeden nikdy neví. Je to součást překvapení. Jak řekla Jess, když se dostanete do etapové zastávky, to jediné, co chcete udělat je jíst a spát. Pak jste připraveni na další etapu.

Který úkol byl nejtěžší a která destinace vaše nejoblíbenější?
Jessica: Jak jste viděli, zažila jsem horké chvilky na trampolíně. Nemohla jsem najít ten správný rytmus a byla jsem dost frustrovaná. Moje oblíbené místo byla tentokrát Srí Lanka. Mohla jsem si prohlédnout všechny ty krásné pláže a lidé tam byli velmi přátelští.
John: I mým oblíbeným místem byla Srí Lanka. Bavili jsme se a cesta vlakem byla krásná. Čína byla moje asi nejméně oblíbené místo. Guangzhou je působivé město, ale to množství betonu, dopravy a znečištění bylo trochu moc. Potkali jsme tam ale opravdu milé lidi, byli úžasní!

Myslíte si, že vás TAR připravilo na společný život po svatbě? A co si z TAR odnesete, co by vám pomohlo v budoucnosti?
Jessica: Nemyslím si, že nás závod připravil na společný život po svatbě, ale dal nám nezapomenutelný společný zážitek.
John: Já si myslím, že nás to připravilo víc než cokoliv jiného. Víme, že můžeme spolupracovat a vzájemně si pomáhat. Ale jak řekla Jess, to že jsme závodili spolu byl zážitek, který spolu sdílíme a nikdy na něj nezapomeneme.

Johne, měl jsi strach z toho gladiátora? Nevypadal, že by to jen hrál.
John: Ano, máš pravdu, že on si nehrál. Ve skutečnosti vypadal věrohodněji než kdokoliv jiný v závodě. Začal tím, že po mě hodil opravdu těžký kovový meč a pak mě dostal na lopatky. Pokud Jess a já někdy dostaneme příležitost znovu závodit, chci odvetu!

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.