TAR 24: Rozhovor se 4. vyřazeným týmem

margielukelarge_0

Protože jsme tu v posledních dnech měli spoustu novinek, článků a videopozdravů, nechtěla jsem vás zahlcovat dalším příspěvkem, proto je tu rozhovor se 4. týmem vyřazeným z The Amazing Race až dnes.

Který Detour jste si vybrali? Šli jste rybařit? Jaký pro vás ten úkol byl? A neviděli jsme ani Roadblock, což bylo zklamání. Předpokládám, že ho dělala Margie, jak dlouho vám to trvalo?
Margie: Je smutné, že jsme neměli šanci zkusit si tyto úkoly, byli jsme tak pozadu za ostatními týmy. Všichni ti lidé na nás nemohli čekat. Měli jsme však to štěstí, že jsme se na Srí Lanku dostali a mohli ji vidět.
Luke: Bohužel jsme nemohli plnit úkoly na Srí Lance. Byli jsme dost pozadu, ale viděli jsme Srí Lanku a byla opravdu krásná.

Proč jste se rozhodli riskovat čekací listinu na přímý let, když jste mohli letět do Singapuru?
Margie: Snažili jsme se najít cestovní kancelář, ale taxikář zabloudil. Rozhodli jsme se jet na letiště poté, co jsme cestovku hledali asi 45 minut. Na letišti jsme mohli mít letenky do Singapuru, ale protože letadlo letělo už za 30 minut, nechtěli nám prodat letenky. Mohli jsme mít letenky přes cestovku jako Rachel, ale nenašli jsme tu cestovku. Bylo nám řečeno, že je dost dobře možné, že se na přímý let dostaneme, ale jak jste viděli, nevyšlo to.
Luke: Nevím, proč jsme to neudělali. Měli jsme!

Ze všech tří TAR, kterých jsme se účastnili, který tým je váš nejoblíbenější a proč?
Margie: Můj oblíbený tým byl Mike a Mel. Byli tak zábavní. Vždycky jsme se s nimi hodně nasmáli. Stále jsme přátelé. Také jsem milovala závodění s Jamie a Carou. Měli větší snahu komunikovat s Lukem než kterýkoliv jiný tým.
Luke: Rozhodně Jamie a Cara. Bylo skvělé s nimi závodit a byly naše spojenkyně. Bylo skvělé spolupracovat s někým, komu jste mohli věřit. Stýská se mi po tom závodě!

Nyní, když už jste mimo závod, který tým byste chtěli vidět vyhrát?
Margie: Ráda uvidím vyhrát kterýkoliv tým. Závodit s každým jedním z nich bylo skvělé a vyhrát může kdokoliv.
Luke: Rád bych viděl vyhrát country holky, Caroline a Jen. Jsou skvělé a věnovali takové úsilí tomu, aby se naučily něco ve znakovém jazyce. Doufám, že mi to vyjde a budu je moc navštívit v létě v Nashvillu.

Pokud byste mohli tuto etapu opakovat, co byste udělali jinak?
Margie: Ráda bych pokračovala v hledání cestovní kanceláře a rezervovala lístky tam.
Luke: Hledal bych cestovní kancelář.

Jaký byl pro vás nejlepší zážitek?
Margie: Nejlepší zážitek z All Stars bylo zase začít závod s Jetem a Cordem a Big Easym a Fligh Timem a taky poznat celou novou skupinu lidí. Všichni byli skvělí. Nejlepší zážitek ze všech tří sezon bylo, když jsme s Lukem vyhráli první etapu 14. série a Phil znakoval „Jste tým # 1“. Vždycky budu Phila milovat za to, že vynaložil tolik úsilí ke znakování, takže Luke se tu skvělou zprávu dozvěděl ve stejnou chvíli jako já.
Luke: Bylo skvělé plnit vodní úkol na Borneu, i když to bylo trochu těžké. Je to krásná země a rád bych se tam někdy vrátil na dovolenou.

Margie a Luku, doufám, že jste si užili báječné dobrodružství. Dozvěděli jste se o sobě něco nového během závodu?
Margie: Zjistila jsem, jak nebojácný Luke je. Byl připraven, ochoten a schopen splnit jakýkoliv úkol a jeho odvaha opravdu vzešla z 18. série, když dokončil čajový úkol. Tento úkol trval více než 4 hodiny a skončil pitím litrů a litrů čaje. Přes pocit nevolnosti a zvracení dokončil úkol a dokončil etapu i když věděl, že budeme vyloučeni.
Luke: Moje máma je úžasná žena. Je mým vzorem. Jsem šťastný, že je to moje máma. Jsem opravdu ohromen tím, jaká je. Doufám, že taky budu takový až mi bude 56!

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.