TAR 24: Týmy pro 24. sérii

castannclarge

Stanice CBS oficiálně oznámila seznam týmů, které se ve 24. sérii TAR vydají na závod kolem světa. Jak jsme psali již dříve jedná se All-Stars sérii. Vracejí se týmy ze sérií 14 až 23 a někteří tak dostanou již třetí šanci na zisk milionu dolarů.

Tvůrci slibují skvělý závod napříč čtyřmi kontinenty. Podíváme se se soutěžícími do Číny, Malajsie, Itálie i na Srí Lanku. Nebudeme to již déle protahovat a tady je seznam navrátilců:

01

.

FLIGHT TIME & BIG EASY
Vztah: přátelé/Harlem Globetrotter
15. a 18. série
.

.

02

.

BOPPER & MARK
Vztah: přátelé
20. série
.

.

03.

CAROLINE & JENNIFER
Vztah: kamarádky
22. série
.

.

04.

DAVE & CONNOR
Vztah: otec a syn
22. série
.

.

05.

MARGIE & LUKE
Vztah: matka a syn
14. a 18. série
.

.

06.

NATALIE & NADIA
Vztah: dvojčata
21. série
.

.

07.

BRANDON & RACHEL
Vztah: novomanželé
20 série
.

.

08.

JOHN & JESSICA
Vztah: snoubenci
22. série
.

.

09.

CORD & JED
Vztah: bratři
16. a 18. série
.

.

10.

JOEY & MEGHAN
Vztah: přátelé/vlogeři
22. série
.

.

11.

LEO & JAMAL
Vztah: bratranci
23. série
.

.

Kompletní profily soutěžících včetně profilu série budou doplněny brzy… Z návratu kterého týmu jste nadšení a koho jste naopak doufali, že už nikdy neuvidíte? Čí účast je zasloužená a čí naopak ne? Je některý tým, který byste tu viděli raději?

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

5 Comments

 1. Razi

  Také netuším, proč dávají některým soutěžícím 3. šanci!?…Celkové osazenstvo této série nic moc. Big Brother duo Rachel se svým poskokem Brandonem, co to jako má být?! Tady snad palec nahoru jen pro Afghánská zvířata.

 2. liana smrti

  doufam ze ti co hrajou po 3 vypadnou jako prvni..

 3. lord_night

  Pryč s těma, co mají 3. šanci, místo nich Andy & Tommy (S19), Chippendales a Abbie & Ryan (oba S21)
  Být tam třeba takový Joey „Fitness“ & Danny a Vanessa & Ralph (oba S20), Max & Katie (S22), Brandon & Adam (S23) a nakonec i Tim & Marie, kteří účast prý odmítli (Marie to uvedla bez jakýchkoliv podrobností na svém fb)

  • XtttX

   Úplný súhlas… 3. šance by sa v TAR dávať nemali. „Bezplatné“ cestovanie a spoznávanie nových kultúr je neopakovateľný zážitok, takže by sa to s účasťami „hviezd“ nemalo preháňať, a keď už sa jedná o tú AS, dať šancu iba ľuďom ktorí závodili len raz. Veľký problém mám z výberom závodníkov z UB. Ak si odmyslím Mela a Mikea, horší navrátilci sa odtiaľ z môjho pohľadu ani vybrať nedali. Najviac ma serie už spomínaná skutočnosť že idú závodiť po 3. raz. Byť tam kľudne môj najobľúbenejší tím z AS1, tiež by ma to štvalo. Toto nie je Survivor… Malo by platiť 2x a dosť.
   Chippendales aj Andy a Tommy sa ako navrátilci zvažovali, ale z pre mňa nepochopiteľných dôvodov dala produkcia prednosť „3. šanciam“ a 2 tímom ktorím sa ani nepodarilo získať nejaké solídnejšie umiestnenie. Abbie a Ryan sa bohužiaľ rozišli, a Ryan sa ešte nie veľmi lichotivo vyjadroval o show na Twitteri, takže sa ocitol na čiernej listine.
   Okrem iného nerozumiem ani neúčasti nejakého tímu z S19. Bill a Cathy sú veľmi obľúbená dvojica, a aj spomínaný snowboarďáci by do AS mali patriť.
   Casting je úplne otrasný… Pozeral som si stránku TAR na facebooku, a strašne veľa ľudí tam píše že S24 ani nebudú pozerať. Nedivím sa im…

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.