TAR 26: 5. epizoda

V páté etapě závodu se týmy vydaly z Bangkoku k našim sousedům do Německa. Převlékli se do tradičních německých krojů a díky vyhlídce z věže Kostela sv. Petra našli označené vozy, které byli jejich jediným povoleným dopravním prostředkem po Německu.

V prázdné tovární hale proměněné na zimní pohádkové království splnily týmy první úkol, který je nasměroval k jezeru. Na jezeře Schliersee si vyzkoušeli veslování. Nápověda umístěná uprostřed jezera už nabízela dva úkoly Detour.

Týmy si mohly zkusit přenést 22 půllitrů piva bez rozlití a rozbití nebo vyskládat na sebe 15 prázdných bas. Za splnění jednoho z úkolů je čekala další obálka. Následoval Roadblock, ve kterém bylo úkolem jednoho člena týmu naučit se německou milostnou píseň a zazpívat ji svému partnerovi. Pokud bylo pěvecké vystoupení uznáno, odměnou byla poslední nápověda, která týmy nasměrovala do etapové zastávky. V případě, že se porotě vystoupení nelíbilo, čekal na pěvce kýbl ledové vody a další pokus.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

2 komentáře

  1. JL JL

    Zdravím,
    Na ulozto.cz, jsem umístil předkorekčhí verzi titulků TAR26x05 ve verzi LOL
    JL

  2. kata_rina

    Povedená epizodka, konečně zase Evropa. Hodně jsem si oblíbila Blaira, ale Hayley je na pěst. Zdá se mi to, nebo všechno dělá Blair. I pěvecký roadblock musel chudák splnit. Jinak se ho úspěšně účastnily ženy 😀 Další oblíbenci Laura&Tyler a Rochelle&Mike.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.