TAR 26: Pátý vyřazený tým

THE AMAZING RACE

V 6. etapě závodu byl vyřazen v pořadí 5. tým. S mírným zpožděním je tu i rozhovor s touto dvojicí, ve kterém jako obvykle odpovídali na otázky přímo od fanoušků.

Nemáte pocit, že za vaším vyloučením ze závodu je karma? Vzpomeňte si, jak jste schovali ledvinku s pasy. V tomhle závodu obvykle karma funguje. Byla ale mezi vámi skvělá chemie. Doufám, že jste stále spolu.
Jeff: Nejprve to musím uvést na pravou míru. Jackie a já jsme chtěli závodit poctivě. Diváci ale neviděli důvod, proč jsme se rozhodli tak, jak jsme se rozhodli, když jsme měli Tylerovu a Lauřinu ledvinku. Nechtěli hrát čistě a my jsme jim to vrátili. Když jsme v Bangkoku hledali schránku s další obálkou, Tyler nám řekl, že nahoře na těch schodech není. To nás stálo spoustu času, protože jsme ji hledali jinde. Kromě toho jejich ledvinku jsme nikdy neschovali, ležela na zadním sedadle, jak ji tam nechali. Abych odpověděl na tvou otázku, ne, nemyslím si, že karma má něco společného s naším vyloučením, byl to spíše problém s navigací.
Jackie: Jsem tak ráda, že padla tahle otázka. Chtěla bych, aby se vědělo, že pravým důvodem, proč jsme se já a Jeff chovali jako kdybychom o ničem nevěděli byl ten, že v etapě v Bangkoku Tyler lhal Jeffovi, když jsme hledali schránku s obálkami. Zeptali jsme se ho, jestli ví, kde je schránka a on nám řekl, že ne, i když to věděl. Abych byla upřímná, karma to vlastně vrátila Tylerovi a Lauře s tou ledvinkou. Existuje i behind-the-scenes video, kde si to můžete ověřit. Pokud jde o schování, neudělali jsme to, protože je proti pravidlům manipulovat s věcmi jiných týmů. Ale respektujeme soutěž jako takovou a není v tom nic osobního, jsme dobří přátelé a fandíme jim, protože jsou stále v závodě.

Jaká chvíle na tomto rande na slepo pro vás byla nejtrapnější?
Jeff: Celá show. Je opravdu těžké chovat se přirozeně vzhledem k tomu, že všechno co řeknete nebo uděláte bude v televizi. Myslím, že to bylo nepříjemné pro většinu soutěžících.
Jackie: Nikdy jsem na rande naslepo nebyla a byla jsem opravdu nejistá, když jsem měla jít do závodu s někým úplně cizím. Řekla bych, že nejtrapnější moment byl určitě, když jsme se s Jeffem poprvé setkali na startovní čáře. Byla jsem tak nervózní, že jsem nevěděla, co mám dělat a když jsme se konečně setkali, tak jsem mu skočila do náruče. Během prvních pěti minut jsem se s ním ale cítila skvěle. Naše první noc v Tokiu byla také trochu trapná, když jsme měli spát v kójích, myslím ale, že to bylo trapné pro všechny, ať už pro nové páry tak i pro ty stávající.

Vypadalo to, že navigace a přejíždění mezi úkoly sehráli důležitou roli ve vašem vyloučení. Jak těžké bylo najít cestu přes Monako?
Jeff: Máš bod! Navigace mezi jednotlivými úkoly je výzva pro každý tým. Myslím, že navigace z bodu A do bodu B je to, co určuje úspěch nebo neúspěch každého týmu bez ohledu na to, kde se zrovna nachází. Monako je jedno z nejhorších míst na orientaci. Mají velmi matoucí dopravní značky a zmatené silnice.
Jackie: Cestování pro Monaku bylo nesmírně obtížné a bohužel způsobilo naše vyloučení. Také jsme dostávali zmatené pokyny od místních. Nebyli jsme schopni rozluštit, který směr je správný a který ne. Bylo to velmi stresující a vypadalo to, že všechny týmy s tím měli problémy. Bohužel Jeff a já jsme se ztratili v nevhodnou dobu a to když už jsme mířili do etapové zastávky. Byl to těsný závod až do konce.

Kam byste se chtěli vrátit?
Jeff: Pokud bych měl vybrat jen jedno místo, které bych chtěl znovu navštívit, byl by to Phuket v Thajsku. Bylo to jedno z nejhezčích míst s nádherným výhledem. Nemluvě o tom, že miluji thajské jídlo.
Jackie: Zamilovala jsem si Phuket v Thajsku. Pláže vypadaly tak nádherně. Určitě bych se tam jednou chtěla vrátit. Všechny země, které jsme navštívili byly neuvěřitelné. Měli jsme takové štěstí.

Fandila jsem vám a doufám, že jste teď spolu. Moje otázka zní: V průběhu závodu jste zmínili, že jste si dost podobní. Jaké byly mezi vámi rozdíly?
Jeff: Myslím, že Jackie a já máme spoustu podobných vlastností. Oba jsme konkurenceschopní, ale ne příliš kritičtí, co se týká vlastních chyb. Oba máme svoje nálady a rychle znervózníme. Myslím ale, že hlavní rozdíl mezi námi je způsob komunikace. Máme to trochu jinak, co se týká manipulace a argumentů. Já bych se spíše omluvil a pokračoval, Jackie by spíš argumentovala a hádala se.
Jackie: Jeff a já jsme si velmi podobní a to byl taky důvod, proč jsme spolu začali tak rychle vycházet. Někdy jsme na něco narazili, ale byli jsme rychle schopni přijít na to, jak dál. Jeff mi hned na začátku řekl, že neumí zpívat ani tančit. Naštěstí jsem tanečnice, takže jsem byla schopná mu pomoci u taneční výzvy a hudbu jsem studovala celý život, takže jsem naštěstí byla schopná splnit jódlovací úkol v Německu. Pokud jde o mě, řekla jsem Jeffovi, že jsem hrozná řidička, takže bude muset řídit a když došlo na úkol s rozebíráním motoru v Bangkoku, Jeff zvládl to, co já bych nezvládla. Myslím, že jsme měli všechno, co jsme potřebovali, abychom zvládli celý závod, bohužel jsme se ztratili ve špatnou chvíli.

Kdo ze zbývajících týmů si myslíte, že vyhraje?
Jeff: Myslím, že olympionici představují hrozbu od prvního dne. Výborně komunikují a hladce proplouvají. Oba jsou na tom dobře fyzicky, jsou to přeci olympionici.
Jackie: Všechny zbývající týmy jsou tak různorodé. Mám ráda všechny tři páry, ale ráda bych viděla, jak jeden ze tří nových týmů vyhraje. Vím, že se o nových párech od začátku pochybovalo, takže si myslím, že by bylo fajn ukázat, že to jde.

Je mezi váma nějaká chemie? Mohlo by to v budoucnu vést k něčemu víc?
Jeff: Mezi námi byla chemie od prvního dne. Rozumíme si velice dobře. Oba jsme se zaměřili na výhru. Nejsem si příliš jistý, jestli mezi námi něco může být po show vzhledem k tomu, že žijeme na opačných stranách USA a já nejsem zastáncem vztahů na dálku.
Jackie: Mezi Jeffem a mnou bylo obrovské množství chemie a velmi dobře se nám spolupracovalo. To, co jste viděli bylo skutečné. Pokud jde o budoucnost, Jeff a já jsme dobří přátelé a i nadále jsme v kontaktu. Dala jsem mu své číslo. On je někdo, o kom vím, že ho budu mít v životě navždy. Sdíleli jsme spolu neuvěřitelný a život měnící zážitek. Bohužel žijeme na opačných koncích země a v tuhle chvíli to nevidíme na vztah na dálku. Pokud by byl Jeff blíž, ráda bych zjistila, jestli by mezi námi mohlo být něco víc. V tuhle chvíli ale nejsme spolu a já jsem single.

Pokud byste uchazečům mohli poradit jednu věc, co by to bylo? P.S. Jste jeden z nejlepších týmů této sezony, bez pochyb. Gratuluji k čestnému závodu.
Jeff: Děkuji za tvá milá slova, souhlasím, že jsme byli jeden z nejlepších týmů této sezony a byli jsme vyloučení příliš brzo. Rada, kterou mohu dát budoucím soutěžícím je, že si musíte uvědomit, že se jedná o televizní show. Musíte tedy pochopit, že show potřebuje určité osobnosti, musíte přijít s plánem, jaká bude vaše role. Budete hlupáci, sportovci, atraktivní tým, smolaři, komici nebo „ten tým, co se neustále dohaduje“ a tím přináší do show drama.
Jackie: Moje rada je, buďte sami sebou. Vím, že to zní jako klišé, ale buďte tak reální, jak jen můžete. Věřím, že to je to, co funguje nejlépe.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

1 komentář

  1. Tereeeza Tereeeza

    Děkuju za rozhovor 🙂
    Úplně mi nesedli, ani jeden z nich, takže mi vyloučení moc nevadilo, ale byli dobří, o tom žádná, dostalo je to, co už hodně týmů, cesta autem, objížďku měli zvládnutou rychle 🙂

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.