TAR 26: Třetí vyřazený tým

THE AMAZING RACE

Po minulé nevyřazovací etapě tentokrát už poslední tým tolik štěstí neměl. Třetí vyřazený tým odpovídal na otázky od fanoušků.

Škoda, že jste byli vyřazeni, byli jste můj oblíbený pár. Viděli jsme tolik lásky a respektu. Doufám, že vás opět uvidíme v All Stars sérii. Chci se zeptat, zda jste se spolu vůbec někdy pohádali. Co na tom druhém vás přivádí k šílenství?
Harley: Děkujeme! Nikdy jsme neměli žádnou velkou hádku, protože jsme k tomu neměli důvod. Dáváme si navzájem prostor, což je pro nás důležité.
Jonathan: Nechceme se hádat! Máme velmi dobrý vztah a vycházíme si vstříc. Také nemáme tolik stresorů, které mohou mít ostatní páry. V budoucnu se to samozřejmě může změnit, pokud bychom do toho zapojili děti, pracovní nebo zdravotní problémy a tak dále.

Co vás přimělo zůstat během závodu tak pozitivní. Všichni ostatní si na něco stěžovali, ale myslím, že vás jsem neslyšela si na něco stěžovat.
Harley: Jako tým v závodě i v životě jsme věděli, že pokud bychom se vzájemně nepodporovali bez ohledu na to, jak dobře nebo špatně jsme si vedli v úkolech, neužili bychom si naše celoživotní dobrodružství.
Jonathan: Nevšiml jsem si, že by si ostatní stěžovali. My bychom si určitě nestěžovali. Byla to pro nás čest, že nás producenti vybrali do show.

Kdo si myslíte, že se udrží v čele a které týmy lépe spolupracují, páry nebo nové týmy?
Harley: Byl jsem překvapen, jak byly nové týmy dominantní, ale Rochelle a Mikeovi to taky skvěle klapalo. Páry mohou ve svůj prospěch využít to, že se navzájem už dobře znají.
Jonathan: Kdykoliv si myslíte, že to má tým v kapse, obvykle zase klesne dolů. Závod je tak nepředvídatelný. Bude legrace sledovat, jak si rozdílní lidé povedou.

Dokončení kterého úkolu v The Amazing Race pro vás bylo nejuspokojivější? Byli jste úžasní!
Harley: Pro mě to byla určitě puzzle krabička, protože jsem používal mozek místo svalů, musel jsem se hodně soustředit.
Jonathan: Děkujeme za komplimenty. Největší úspěch byl, když jsme byli do závodu vybráni. Každoročně se hlásí tolik lidí a oni vybrali zrovna nás. Užili jsme si všechny úkoly a přáli bychom si, abychom jich mohli plnit víc. Nošení vysokých podpatků byl docela úspěch. Stále nechápu, jak se v tom dá běžně chodit.

Mrzí mě, že jste byli vyloučeni. Proč jste si nevybrali tanec, když jste měli šanci?
Harley: Nevybrali jsme si taneční úkol, protože Jon řekl předem, že už mu trvá déle naučit se kroky. Chtěli jste se takovým úkolům vyhnout pokud to bylo možné.
Jonathan: K tanci je potřeba i dobrá paměť. Rozhodli jsme se jít do závodu s tím, že se od tance budeme držet co nejdál. Legrační je, že nikdy nevíte, co přijde příště a my jsme nakonec stejně museli tančit v Phuketu.

Vy vypadáte jako takový sladký a milující se pár. Co byste poradili lidem, kteří hledají lásku? Mrzí mě, že jste byli vyřazeni, mám vás ráda.
Harley: Já vždycky říkám, že to přijde, když to nejméně čekáte. Když se to pak stane, mějte trpělivost a pochopení a nikdy se nesnažte toho druhého změnit.
Jonathan: Nehledali jsme lásku, láska si našla nás. Někdy hledáte tak usilovně, že nevidíte to, co máte přímo před nosem.

Zjistili jste o sobě během závodu něco nového?
Harley: Zjistili jsme, že si rozumíme ještě víc díky stresovým situacím a navzájem se dokážeme podpořit bez ohledu na výsledek.
Jonathan: Naučili jsme se, že jsme schopni společně fungovat pod extrémním tlakem. To je něco, co se nám bude v životě hodit znovu a znovu.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.