Galerie TAR AUS V NZ: Zajímavosti a fotogalerie 3.epizody

ČLÁNEK I FOTOGALERIE OBSAHUJÍ SPOILERY!!!

3. etapa nás zavedla z Kambodži do její sousední země, do Thajska. Pojďme si tedy něco k němu stručně říci.

Thajsko – rozsáhlá a rozmanitá tropická země. Je tvořeno perfektními plážemi, majestátními chrámy a nekonečnými horami. Tyto zázraky získali Thajsku pověst pro nejlepší dovolené na zážitky s ubytováním pro každého dle jeho gusta a cenově přijatelné pro všechny návštěvníky této velkolepé části Jihovýchodní Asie.

Dynamické a globálně konkurenceschopné hlavní město Bangkog je mekou pro super obchody a restaurace, butiky a velmi působivá centra, spolu s renomovanými světovými trhy a stánky, kde určitě otestujete své vyjednávací schopnosti, batůžkářský styl nocování a noční život celkově.

Uvést seznam Thajských atrakcích a zážitků, byl by nekonečný. Nicméně šnorchlování mezi nádhernými vnějšími ostrovy, trekking přes Severní Thajské hory, návštěva historických horských kmenů, nebo vyzkoušení jednoduchých specialit tradiční thajské kuchyně, to jsou jen některé body, když bychom měli nějaké jmenovat.

Hlavním náboženstvím v Thajsku je buddhismus, jehož vyznavačem je většina Thajců. V čele země je král Bhumibol Adulyadej, který je u moci od roku 1946, čímž je nejdéle vládnoucí monarcha na světě. Je velmi milován a respektován po celé zemi.

lord_night

lord_night

Fanoušek TAR a nadšenec z dalších reality show, dříve překladatel TAR

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.