TAR Australia: Osud 3. série

24072012-232201tara

Patříte-li mezi fanoušky nejen americké verze The Amazing Race ale i těch ostatních, jistě vám neunikla velmi podařená australská verze. Zatím se její fanoušci dočkali dvou sérií, jejichž kvalita se bez problémů dá srovnávat s původní předlohou.

Po odvysílání 2. série spustila televizní stanice Seven Network v srpnu loňského roku casting na další sérii. Při odhalení vysílacího schématu následující sezony ovšem TAR chyběla, nahradila ji jiná reality show a to The Mole.

Teď, po více než roce byla oznámena 3. série. Casting je v plném proudu. Hlásit se mohou dvoučlenné týmy, jejichž každý člen je nebo nejpozději posledního ledna 2014 bude starší 21 let a poslední 2 roky má australské nebo novozélandské státní občanství. Zájemci se mohou hlásit až do poloviny prosince.

Na začátku příštího roku budou vybrány týmy, které dostanou možnost závodit kolem světa. Natáčet by se tedy mělo na jaře a podle všeho by se na televizní obrazovky mohla další série dostat v létě 2014.

Viděli jste první dvě série australské verze The Amazing Race? Pokud ne, můžete to rychle napravit. A těšíte se na další?

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.