TAR CAN 2: Pátý vyřazený tým

600x338_JM-tells-Rex-and-Bo_1

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!

Po 6. etapě ve Winnipegu byl vyřazen další tým. Zjistěte, co dělá vyřazení snesitelnějším, za co jsou vyřazení vděční a na co chtěli použít výhru.

Co dělá vyřazení z The Amazing Race Canada snesitelnější? Pro Rexe Harringtona a Boba Hopea to byl fakt, že neměli tušení, že jsou na posledním místě.

Snoubenci si mysleli, že jsou na třetím místě, když dorazili do etapové zastávky ve Winnipegu a byli překvapení, když jim Jon oznámil, že jsou poslední.
„Myslel jsem, že si dělá legraci,“ říká Rex. „Byl to naprostý šok.“
„A Jon byl šokovaný z nás,“ dodává Bob, který z Winnipegu pochází.
„Byl to ale ten nejlepší způsob, jak být vyřazeni,“ tvrdí Rex. „Nechcete plakat nebo si projít tím, čím Nicole minulý týden, když plnila úkol 7 hodin.“

Tým tvrdí, že tolik zaostával u Detour s pirožkami, protože si tak užívali povídání s dámami v kostele, že nedokázali zvednout tempo. „Ani jsme si neuvědomili, že jsme nejen zpomalili , ale vlastně přestali závodit, protože ty dámy byly tak milé, bavili jsme se s nimi,“ říká Rex.
„Bylo to jako ‚Tak kolik pirožků jste udělala za týden?‘, chyběly už jen bačkory a deky,“ dodává se smíchem Bob.

Rex-on-stage-on-Whiskey-Dix

Když úkol konečně dokončili, vydali se do baru s názvem Whiskey Dix, kde si Rex oblékl růžové síťované tričko, platinovou paruku a musel zazpívat jako rocková hvězda. Bývalý člen Kanadského národního baletu a porotce „So You Think You Can Dance Canada“ říká, že zapamatovat si text nebyl jediný problém. Problém mu dělalo i to, že od předešlé noci měl ucpaný nos a nemohl zpívat jinak než chraplákem. „Znělo to jako Linda Blair z Exorcisty,“ říká Bob.

Když se dostali do etapové zastávky, už byli poslední, ale říkají, že jsou vděční, že se dostali tak daleko. Poté, co vzali dvě penalizace v průběhu druhé etapy v Tofinu (vzdali surfování a výrobu židle), vypadalo to, že budou vyřazeni už tam. Když si ale Shawn King vykloubil rameno a spolu s manželkou Jen museli ze závodu odstoupit, Rex a Bob byli zachráněni.
Tým říká, že i když je škoda, že Shawn a jen museli odstoupit, jsou vděčni za druhou šanci a šanci vypravit se mimo Kanadu.

600x338_Rex-and-Bob-wait-ou

„Měli jsme čtyři opravdu dobré etapy,“ říká Bob.
„Šli jsme do toho s myšlenkou ‚Bože, ať nejsme vyřazeni v první etapě‘, takže jsme sami překvapeni,“ dodává Rex.

Pár je ale zklamán, že se mu nepodařilo vyhrát peníze, které by použili na zaplacení Cher, aby jim zazpívala na nadcházející svatbě.
„Teď je na řadě plán B, což ovšem ještě nevíme, jaký je,“ říká Bob.
„Najmeme si drag queen od Woodyho, aby nám zazpívala,“ dodává Rex.
„Ne, chci skutečnou Cher,“ trvá na svém Bob.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.