TAR CAN 2: Sedmý vyřazený tým

600x338_Alain-and-Audrey-le_2

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!

Někdo musí být poslední a v této etapě dorazil jako poslední tým, který sice už nezíská hlavní výhru, ale podle jejich slov získali mnohem více.

The Amazing Race Canada už sice nevyhrají, ale Alain Chanoine a Audrey Tousignant-Maurice, kteří byli vyřazeni v Montrealu získali mnohem více, když se v Paříži zasnoubili.
„Jsem opravdu šťastná, že se to stalo právě v The Amazing Race Canada. Je to něco, co moc lidí říci nemůže,“ tvrdí realitní agentka Audrey.

Audrey říká, že několika nejbližším přátelům a členům rodiny po návratu prozradila, že jsou zasnoubeni, ale všichni ostatní byli překvapení při sledování epizody. „Byl to nejlepší večer mého života. Bylo to šílené. Všichni tu nabídku viděli a víc než polovina z nich vůbec netušila, že to přijde, takže to byla velmi vzrušující chvíle pro nás pro oba.“

Stejně překvapená jako její přátelé a rodina byla i Audrey, když Alain V Paříži poklekl. „Ani jsem o tom nepřemýšlel,“ říká se smíchem. „Vždycky jsme říkali, že se jednoho dne možná vezmeme, ale nikdy jsme o tom moc nepřemýšleli.“

Pár, který si ještě nestanovil datum svatby, byl vyřazen v poslední etapě závodu v Chatlottetownu. Audrey říká, že úkol v Province House je opravdu zdržel, protože Alain hodně bojoval s výslovností jednoho jména. Detour s mušlemi byl také náročný a Ryan a Rob jej dokončili těsně před nimi.

Přestože byli vyloučeni, Audrey říká, že ona a Alain získali neuvěřitelný zážitek a také zjistili, že společně zvládnou cokoliv.

„Trochu jsme se hádali a bojovali spolu, ale to hned skončilo. Bylo hezké vidět, jak jednáme ve stresových situacích a to i v případě, kdy jsem nezachovala chladnou hlavu. Byli jsme spolu 24/7, takže to byl opravdu dobrý test a uvědomili jsme si, co společně dokážeme.“

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.