TAR US S10

AmazingRaceCast10

stahuj                                                             diskuze

12 týmů vyrazilo na závod kolem světa o milion dolarů. Na startovní čáru se týmy postavily 27. května a vítězný tým dorazil na finálovou podložku 24. června 2006. Svým favoritům pak diváci mohli fandit na televizních obrazovkách na podzim téhož roku.
Během závodu týmy procestovaly 4 kontinenty, 13 zemí, 28 měst a urazily více než 40.000 mil (asi 64.000 km). Dva z těchto týmů se později zúčastnily o All-Star série.

TÝMY
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp412498DUSTIN & KANDICE
Vztah: kamarádky
Královny krásy z New Yorku. Obě soutěžily v soutěži Miss a obě jí také vyhrály. Dustin je „Miss California“ a Kandice „Miss New York“. Dustin o Kandice říká, že je nejvíce soutěživý člověk, s kterým se zatím v životě setkala a právě to je faktor, který zajišťuje dobrý chod jejich přátelství.
.

The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp412241DUKE & LAUREN
Vztah: Otec a dcera
Otec a dcera z Rhode Islandu. Duke tvrdí, že k dceři cítí velkou lásku, ale jako otec je zklamaný. Lauren je totiž lesba, otci to ohlásila po vysoké škole a v současnosti se spolu snaží pracovat na dobrém rodinném vztahu. Tento závod jim k tomu má pomoci.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp412888LYN & KARLYN
Vztah: kamarádky
Kamarádky a svobodné matky z Birminghamu v Alabamě. Obě dvě tvrdí, že jsou nezávislé a jsou rády, že nemají manžely. Díky tomu si o všem mohou rozhodovat samy a nemusí na nikoho spoléhat. Svojí nezávislost hodlají potvrdit a ukázat v závodě.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp412775TYLER & JAMES
Vztah: přátelé
Vyléčení narkomané a modelové z Hollywoodu v Los Angeles. James tvrdí, že spolu s Tylerem v pubertálním věku brali hodně drogy a poznali se na léčení. Poté začali s modelingem a to je prý nejlepší věc, která je v životě potkala.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp412140ROB & KIMBERLY
Vztah: pár
Pár z Los Angeles v Kalifornii, který prochází krizí a jak sami říkají, ocitli se na rozcestí, kdy neví co bude dál. V závodě se chtějí vzájemně otestovat, aby zjistili zda se mají vzít. Kimberly chce zjistit, jak Rob bude jednat pod tlakem. On zase chce přesvědčit Kimberly, aby ho respektovala a nerozhodovala o všem sama.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp412963TOM & TERRY
Vztah: pár
Pár z New Yorku. Tvrdí, že nebudou hledat přátelé, ale budou milí a přátelští. Připouštějí, že závod je hra a všichni chtějí vyhrát, proto v budoucnu nehodlají nikomu posílat vánoční přání a budou se soustředit pouze na vlastní vítězství.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp412331DAVID & MARY
Vzta: manželé
Horník a jeho žena z městečka Stone ve státě Kentucky. David si myslí, že horníka může dělat jen opravdový tvrďák a proto si myslí, že v závodě bude mnohem tvrdší, než ostatní. Mary je žena v domácnosti a stará se o jejich velkou rodinu.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp412080BILAL & SA´EED
Vztah: nejlepší přátelé
Nejlepší přátele z Clevelandu v Ohiu. Tvrdí o sobě, „jsme muslimové, jsme Američané, jsme otcové, jsme přátelé“. Tvrdí, že jejich víra má přednost před vším, dokonce i před samotným závodem. Každý den se chtějí v závodě pomodlit i kdyby je to mělo stát postup.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp412430ERWIN & GODWIN
Vztah: bratři
Bratři z oblasti San Franciska. Erwin zdůrazňuje, že když je lidé vidí spolu, myslí si, že jsou nějací troubové. Zároveň dodává, že si oba nepřipouštějí, že by tento závod neměli zvládnout. On prý bude inteligentní složka týmu, Godwin zase fyzická.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp411983PETER & SARAH
Vztah: přátelé
Dvojice triatlonistů z jižní Kalifornie. Údajně jsou pouze přátelé a kamarádí spolu už něco přes sedm let. Trénovali na závody Ironman na Havaji, proto se cítí silně. Sarah má levou nohu kratší a proto nosí protézu. Přesto dodává, že jí to limitovat nebude, protože s tím žije celý svůj život.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp412606VIPUL & ARTI
Vztah: manželé
Manželé z Orlanda na Floridě. Jsou svoji dva a půl roku a těší se na krásnou rodinu, kterou plánují. Vychází z indické kultury, kterou dodržují, ale prý se snaží žít klasický život Američana. V soutěži chtějí předvést to nejlepší co umí.
.
The Amazing Race - Season 1-22 Intros HD.mp412679KELLIE & JAMIE
Vztah: kamarádky
Kamarádky a roztleskávačky z Jižní Karolíny. Obě dvě tvrdí, že hlavní náplní jejich života je bavení ostatních. Na tom hodlají postavit své účinkování  v této soutěži. Dodávají, že se dokáží pobavit i s klikou od dveří. Zároveň chtějí využít své ohebnosti a sexy postav.
.
TRASA ZÁVODU
The_Amazing_Race_10_map1. etapa: USA → Čína
2. etapa: Čína → Mongolsko
3. etapa: Mongolsko → Vietnam
4. etapa: Vietnam
5. etapa: Vietnam → indie
6. etapa: Indie → Kuvajt
7. etapa: Kuvajt → Mauricius
8. etapa: Mauricius → Madagaskar
9. etapa: Madagaskar → Finsko → Ukrajina
10. etapa: Ukrajina → Maroko
11. etapa: Maroko → Španělsko
12. etapa: Španělsko → Francie → USA

Komentáře

U tohoto příspěvku jsou komentáře uzamčeny.