The Amazing Race séria 24, z pohľadu diváka?!

THE AMAZING RACETak dnes v noci (z nedele na pondelok) nám skončila v poradí 24. séria The Amazing Race, ktorá sa honosila podtitulom All-Stars! Nebudem sa v tejto glose pasovať za odborníka na túto reality show, nie som ním. Táto séria bola moja druhá (celá, kompletne prejdená) séria, ktorú som videl a musím sa podeliť so svojimi poznatkami, zážitkami, názormi a hlavne… si kopnúť do hráčov!

Začneme, ale tým, čo tu neradi ľudia čítajú: REALITY-SHOW.EU HĽADÁ NEGATÍVA SÉRIE!

Tento podtitul znie ironicky a vlastne sa pasuje do takej atrapy všetkých týchto typov šou, aké sa vo svete hľadajú. Ja hľadám vo všetkom negatíva a dôvod je prostý, za prvé rád strkám vtáka do osieho hniezda, a užívam si tie Vaše emócie, kde sa vehementne snažíte mi oponovať a za druhé (seriózne), som názoru, že každá šou, ktorá funguje vyše 10 rokov by mala eliminovať všetky negatíva a chyby, lebo pri takom počte sérii už nieje miesto na „temné momenty“.

Ale pekne poporiadku, aj keď som nevidel série 1-22 (nie kompletne), hneď mi výber hráčov dal poriadnu vzduchom chladenú krespapuľu, a dôvod?! Veľké Déjà vu s počtom hráčov z rôznych sérii v návrate mi vynoril moje nočné mory s paradajkou z Caramoanu (Survivor S26), takže:

1, NEVHODNÝ A PRIAM DO OČÍ BIJÚCI CAST – ako je možné vrátiť v hre (zdôrazňujem v párovej hre) naspäť, nie 1, ani 2 ale rovno 3 páry, ktoré sa už zúčastnili jednej hviezdnej série a tým pádom ich divák mal možnosť vidiel 2x (+1 v tejto sérii)?! Bolo, ozaj málo použiteľných – sympatických párov? Prípadne zaradenie až 4, opakujem 4 párov z 22. série, je taktiež veľké fiasko!

2, EURÁZIA – ak neberiem do úvahy odchod a príchod do Severnej Ameriky, tak práve to, že séria sa odohrávala v podstate len v Eurázii zráža sériu veľmi nízko… väčšina mi dá za pravdu, že sledovať v podstate tú istú prírodu, lokalitu a pre laika rovnako vyzerajúcich ľudí z Ázie je otravné!

3, (NE)SPLNENIE MINIMÁLNEHO POČTU ROADBLOCKOV!!! – vec, ktorú som si ako laik ozaj nevšimol, a len vďaka poznámke od Dobrodinca, som si ju začal všímať, ma neskutočne zarazila, vraj je podmienka v pravidlách absolvovať do konca série min. 6 roadblockov za jednotlivca, v tejto sérii bolo roadblockov podľa wiki 13, hádajte koľko má Dave a koľko Connor? 5 / 8, nesmrdí Vám tu niečo?!

4, CAROLINE & JENNIFER – Viem, že kopec ľudí možno nebude súhlasiť a odbije ma odpoveďou „veď to bolo len na ich šikovnosti“, ale všimli ste si koľko šťastia mali? Ak vynechám EP ktorý dostali od Kovbojov, to že sa namotali na Davea a Connora, ktorí ich ťahali väčšiu časť série a fakt, že 2x sa vyhli vylúčeniu v neeliminačnom kole, ma len utvrdilo v tom, že táto séria u mňa ide veľmi nízko. Celkovo to, že sa až 3x nevylučovalo ma prekvapilo (1x Brenchel, 2x C/J) a aj vlastne zarazilo! Postup v hre takýchto dvoch fúrii na úkor Afganimals či dokonca Kovbojov je pre mňa výsmech… a pľuvanec do tváre v podobe 2. miesta ma neskutočne nahneval!

5, „TÍM KENTUCKY“ – Nemôžem sa zbaviť dojdu, že to bol krok, ako hrať na city diváka, narážam na fakt, že bol tesne predtým vymenený Bopper za Mallory, nechápem ako to, že produkcia nemala záložný KOMPLETNÝ pár, novému tímu chýbala chémia, ktorá robí tím tímom, nejaké puto, tiež mi nepríde fér, takto naložiť s dvojicou, vytráca sa zohratosť a reagovanie vo vypätých situáciach.

Teraz si postupne rozoberme tímy:

Nepojmenovaný 1Natalie & Nadiya – ma v prvom diely fakt srali, a som veľmi rád, že vypadli, myslím, že by mohli byť rovnakým „triednym nepriateľom“ akými boli Brenchel, ale ten ich afekt, respektíve osobnosti ma vôbec neoslovili a celkovo si neviem ani predstaviť, či by ma ich hra bavila.

Nepojmenovaný 1Mark & Mallory – Veľmi nešťastný tím (hlavne voľba dvojice), nielen čo do hry ale aj chémie. Dalo sa čakať, že to bude fiasko, a vlastne som aj rád, že to prišlo tak skoro. Ich vypadnutie ani nemuselo prísť, ale to, čo som spomínal v bode č. 5 (hlavne [ne]zohratosť a reakcie pri vypätých situáciach), ich stálo hru. (pre tých čo hľadajú chyby, áno Mallory má bradu… vtip, je tam pôvodná fotka tímu!)

Nepojmenovaný 1Joey & Meghan – chúďa Meghan, nepoznám túto dvojicu zo série 22, ale ten Joey pôsobí ako afektovaný chodiaci potrat, úplne zbytočný, jeho účasť v AS bola asi tak potrebná ako nosiť drevo do lesa, totálne tragický výkon.

Nepojmenovaný 1Margie & Luke – zatiaľ som sa v hodnotení dvojíc krotil, keďže mi je táto séria po chuti asi ako hetero chalanovi análny sex vo väzení, čo čert nechcel, táto hláška mi napadla práve pri tomto gayovi. Všetci, čo chodia s dúhovými vlajkami ma môžu poslať do <> v komentári, ďakujem. Takže, aby som konečne začal, dvojitá účasť v AS je pre mňa nepochopením, ako bolo spomenuté v komentároch na fóre, v ich prvých sériach to hrali na jeho postihnutie, keďže tam mali iných gayov, teraz sa karta obrátila a tým (snáď jediným) gayom série bol Luke. Mal som pri ňom niekedy pocit (hlavne pri tej disciplíne s nápojmi), že chce dokázať svojej matke, že je samostatný, ale pritom pôsobil ako urazená slečinka, hlavne tým ako sa vybral na toaletu, neskutočne otravná dvojica, jednej svätuškárky, ktorá obetovala svoj sociálno-spoločenský život pre blaho syna (tlieskam a cením, ale koľko je takých rodičov?!), na strane druhej afektovaný gay, ktorý si myslí, že má vždy pravdu a najskôr frustrovaný tým, že je stále v očiach mamičky „ten malý bezbranný synček“. Ona by mala dostať facku aby sa spamätala a dala mu voľnosť a on už nezliezť do žiadnej RS!

Nepojmenovaný 1Jessica & John – ďalší nevýrazný a podľa mňa zbytočný tím v tejto sérii, za celý čas som si na nich spomenul asi ako na platenie daní 😀 Človek o nich niečo vie, ale snaží sa, si nekaziť deň. Ich účasť je pre mňa prekvapením a som bol aj v podstate rád, že vypadli relatívne skoro.

Nepojmenovaný 1Flight Time & Big Easy – dvojica, ktorá bavila celkom dosť ľudí (mne osobne boli „voľní“), mám dokonca pocit, že ich druhá účasť v AS bola viac na škodu, ako na úžitok, a celkovo mi prišlo, že sa viac trápia, ako si šou užívajú, neskutočne dlho sa držali (na moje prekvapenie), ale nakoniec prišlo aj na nich… myslím, že po zásluhe, nič svetoborné som na nich (okrem tej pohody, ktorú vyžarovali) nevidel.

Nepojmenovaný 1Jet & Cord – v podstate veľmi obľúbený pár „neobľúbených“, ja osobne som im neprišiel na chuť (videl som ich prvý krát), cítil som z nich „auru“ Colbyho Donaldsona, je mi jasné, že v U.S. chcú byť muži nimi a ženy s nimi, ale mne prišli komplexne ako dvojica, ktorá si ide šou až prekvapilo hladko, a niekedy to bolo až neskutočne otravné. Myslím, že mohli celkom aj ľutovať, že premrhali v podstate oba EP. V prvom príde ani neboli otočení (nemohli to samozrejme vedieť), a v druhom prípade boli až priveľmi galantní k pijaviciam.

Nepojmenovaný 1Leo & Jamal – chalani nespravili (mám pocit) nikde chybu, dokonca v sérii neboli za zloduchov, ale stále tomu niečo chýbalo, samozrejme aj smola zo zranením, no treba im uznať, že spravili aj pár veľkých krokov (min. otočenie Jeta & Corda k tomu treba zarátať). Obhájiť si nepopulárne 4. miesto možno je sklamaním (pre nich), ale s odstupom času to možno zoberú športovo, výsledkovo neboli zlí a určite boli veľmi sympatickí čo do sympatií u nás na fóre! Ja osobne som im fandil!

Nepojmenovaný 1Brendon & Rachel – na úvod musím pri nich napísať, že som ich veľký fanúšik, takže počítam s tým, že 9/10 reakcií na nich bude záporného charakteru. Osobne veľmi kvitujem ich „otravnosť“, súťaživosť, taktiku, fyzické výkony (hlavne u Rachel by to možno málo kto čakal), tiež mi bolo ľúto tých reakcii na nich zo strany protihráčov, kde asi väčšina nepochopila, že sú v hre o milión dolárov. Doplatili možno aj na to, že dobre nečítali inštrukcie, cením ale, že sa nebáli riskovať (spomeniem ten let, kedy boli aj tak poslednou dvojicou), v hre si viedli celkom dobre, nemali vyslovene ani spojencov, ale mali dosť nepriateľov, myslel som si, že Las Vegas bude pre nich výhodou, no mal som taký blbý pocit, keď som videl ich taxikára, a nebolo to žiaľ prvý krát, čo natrafili na nie príliš zdatného šoféra a človeka s orientáciou v danej lokalite, žiadne výhovorky, ale… len gratulácia k druhej finálovej účasti v The Amazing Race! Dodal by som aj to, že oproti Big Brother Brendon tiahne viac Rachel, ako ona jeho, je to šou stavaná skôr na neho, ako na ňu, to je len taká perlička z môjho pohľadu na porovnanie.

Nepojmenovaný 1Caroline & Jennifer – tieto dve kravy sa vedeli v hre orientovať asi tak, ako Conchita Wurst vo svojej orientácii. Vždy nalepené na niekom, 2x zachránené tým, že sa nevylučovalo, v súťažiach poväčšine tragické, ich sociálna hra spočívala v tom, že kydali na Brenchel keď na nich kydal aj niekto iný. Moment ako v Anglicku sadali do auta, na miesto spolujazdca v domnení, že je to miesto šoféra ma dostalo do kolien… som rád, že nespôsobili nejakú haváriu, to ako sa v Taliansku stratili ma len utvrdilo v tom, že blondíny do auta nepatria (čakám na nejakú emancipovanú blondínu, čo sa tu doraz bude biť do pŕs, že to tak nieje a pritom ani nevie vycúvať…). Celkovo ich druhé miesto je paródiou na All-Stars a vlastne je to takým predkrmom pre tragikomickú dvojicu, ktorá túto sériu vyhrala.

Dámy a páni… TRAGIKOMICKÁ DVOJICA… KTORÁ TÚTO SÉRIU VYHRALA!!!

Nepojmenovaný 1Dave & Connor – ako víťazov ich neuznávam, Daveov výkon v Roadblockoch by som prirovnal k výkonu brankára Sevilly vo finále EL, nehraješ fér „old man“! Ale pekne poporiadku, neskutočná dvojica plačkov (hold jablko nepadlo ďaleko od stromu), Dave plače, že jeho ako starca Brenchel obrátili a usporadúva tým pádom „slovný“ hon na čarodejnice… pritom zabudol na to, že je to hra a že je v hre, kde majú všetci rovnaké podmienky. Iritujúce chovanie počas sedenia vo vlaku, kde ohováral tento „starec“ niekoho… robí toto inteligentní človek, čo to hrá na kamery?! Jeho syn mal neskutočné šťastie pri úlohe s prepisovaním strany knihy, keďže osobne si myslím, že mal danú úlohu opakovať. Ale samozrejme bolo omnoho viacej takýchto sporných momentov. Všetko vyvrcholilo vo finále, kde sa Connor „potatil“ a vyplakával ako malý chlapec čo sa hrá na pieskovisku s formičkami, že mu jedno zlé dievča hádže piesok do jeho jamky… fňuk fňuk… Najprv plačte, že ste prežili rakovinu, potom plačte kvôli veku, potom kvôli piesku, a stále len plačte… neberiem nikomu, čo prežil (osobne sú pre mňa hrdinovia za ich osobný život), ale v hre o milión počítaj so všetkým a nie s tým, že ti ho dá niekto na striebornom podnose a ešte ti povie „bol si lepší, zaslúžil si si to, a vieš čo?! výhra je tvoja nechcem ju!“ ZOBUĎTE SA!!! Dave 5 vs. 8 Connor, pomer Roadblockov!!! Fiasko!!!

Ako ste si všimli sériu som relatívne zhodnotil rýchlo, a páry zhodnotil ešte stručnejšie a rýchlejšie a dôvod?! Ja som si vážne nevedel vybaviť niektoré páriky po menách, aj to vraví o caste svoje. Celá táto glosa je SUBJEKTÍVNA, opakujem SUBJEKTÍVNA, podpisujem sa pod ňu ja, nieje písaná za Redakciu a nemusí sa zhodovať s tvojím, jeho, alebo ich názorom. Takže to berte na vedomie.

Najbližšie sa „vidíme“ o 3 dni pri zhodnotení Survivor S28 – BBB!

Milan (c) 2014

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

23 komentářů

 1. Jakub

  ty asi trpíš nějakou psychickou poruchou způsobenou tím, že nevyhrál tvůj oblíbený tým

 2. Laniana

  Největší krá*a a „vulgární výraz pro ženské pohlaví“ byla jednoznačně Rachel. Je neskutečně pitomá a navíc ji Brendon nádherně vydíral s dítětem (opravdu si ji vzal z lásky a ne pro peníze?nějak se mi tomu nechtělo vůbec věřit a stále tomu nevěřím), takže byla pěkně srovnaná v lati a poslouchala jak švýcarské hodinky. Takhle sebou nechat zametat dokáže jen pěkná blbka.
  Někteří lidi by se rozhodně neměli rozmnožovat a tihle dva jsou jedni z nich.

  • Ohľadne ich svadby, dali sa dokopy v BB12, tam to začalo medzi nimi iskriť, ako sa potom ukázalo, produkcia išla za jeho bývalou a natáčali u nej, ako sa jej pozdáva vzťah jej ex s Rachel, vtedy sa ukázalo, že Brendon je dosť rodinne založený a už vtedy požiadal svoju ex o ruku (neviem či si dobre pamätám, ale myslím, že ako dôvod rozchodu uviedla práve to). Je to proste ten typ človeka, ktorý potrebuje mať polovičku a s niekym žiť, milovať, on je doslova na Rachel závislý a podobne aj ona na ňom. Ja to napr. nepochopím, ale viem, že sú také osoby, ktoré proste sa takto citovo namotajú. Mali aj nejaké „problémy“ keď Brendon cez skype ukazoval nejakej babe penis, vtedy sa kecalo o rozchode, ale nakoniec si to vykecali. Takže prachy v tom určite nie sú. Dali sa dokopy po (počas) S12, a do S13 išli ako zasnúbená dvojica, to bolo v čase, kedy ešte nemohli vedieť ako dopadne BB13. V 12 boli šikanovaní a v menšine, myslím, že sa otvorili jeden druhému a sadli si, ako raz povedal BR počas Reunionu AS Survivor, vidíš v takej RS človeka kedy je dole a kedy je hore, v situáciach, ktoré by si bežne nezažil. Oni deti plánujú už dlho, len to majú komplikované, pre neho je PhD veľmi dôležité, posledné 4 roky bol počas leta stále niekde po týchto šou, a Rachel je dosť uznávaná TV osobnosť, chodí po rôznych šou, moderuje nejaký program, pripravuje vlastnú RS.

 3. Audrina

  Tvoje názory jsou dost ostré, ale já je uznávám… každý nějaké názory má.
  Jen si myslím, že tvůj problém je, že si moc sérií neviděl. Já jako člověk, který TAR sleduje už nějaký ten pátek vím, že breky po U-turn jsou naprosto normální. Spíš mě překvapí tým, který to vezme jako součást hry 😉

  A hlavně je třeba si uvědomit, že spoustu věcí dělá kamera a střih. Nesmíme se proto divit, že jsme v každý epizodě viděli Dave si 3x stěžovat na věk. Mohlo to bejt vytrhnutý z kontextu… produkce to tak zkrátka chtěla mít.

  A tři neeliminační kola jsou úplně normální, jsou takhle v každé sérii. A samozřejmě občas to nemusí vyjít zrovna na tým, který má člověk rád, ale to už je součástí hry.

  A ještě k holkám. Obecně je problém ženský tým v TAR. Většina čistě ženských týmů vypadne brzo nebo jsou to typy jako zpěvačky nebo ty druhý blondýny z S23. Dokázala bych sice i tak vybrat lepší tým, ale je pravda, že produkce ve srovnání s mužskými týmy na výběr moc nemá 😀

 4. Marvin

  Milane úplně s tebou souhlasím 🙂 Vítěz je hroznej furt jen brečeli….jak můžou obrátit starýho pana?? fnuk fnuk tohle je hra o milion a ne o pár korun a jedinej. kdo to chápal byl tým Brenchel. Proč by sakra nemohli obrátit starýho chlapa? to se nesmí? Neměl tam chodit dědek jeden! O blonckách nemluvim měly jen kliku. Škoda Lea s Jamalem, i když ke konci mě štvali jak furt dědu litovali, že byl obrácen a byli proti Brenchel a ještě něco. Proč furt si mezi sebou pomáhali tahle „4“ ? Je to sakra závod a ne skautskej tábor! 🙂

 5. Filip

  Uz ani nepiseme „SPOILER“ pred clankom? a rovno oznamit vyhercu?

 6. pokyy

  Stačí si přečíst Tvé názory v diskuzích…si hotový z Brenchel…tohle je joke…:)

  Názor má každý, to nikomu neberu, ale nadávát si nemusel..taky jsem bloncky nemusel, ale krávy? Taky Tě nemusím, ale za debila Tě nemám…

  • Je to moja 5. glosa za 3/4 roka, neviem čo iné si čakal ako nadávky a navážanie sa do hráčov?!
   Ja mám Brenchel rád a aj keby som im nefandil, tak to je presne ten tím ktorý robí sériu sériou, ich konania, kroky, negatívne reakcie súperov, posmešky, toto nieje šou vysielaná na pobožnej TV, ale je to svet TV reality. Ohľadne tých kráv si stojím za tým čo som napísal… Brenchel boli za hráčov a vôbec to neskrývali (niečo ako Vladko vo VV a koľko ľudí ho malo rado a pritom rovnaká povaha), Blondsky to hrali na férové, „pekné aka milé“ na obraze, a pritom ohovárali, intrigovali a boli podľa mňa falošné a nohy im trčali zo zadku Davea a Connora. Neviem či sme pozerali rovnakú sériu, ak si toto nevidel.

  • Mimochom ja som pri článkoch, ktoré vydala Angie (cesta do finále) písal, že im fandím, ale že si nemyslím, že takto vyhrajú… je rozdiel niekomu fandiť a zhodnotiť bez ružových okuliarov ich šance, a iné sa biť do pŕs za tragikomických hráčov… moji favoriti málo kedy vyhrávajú (na moje prekvapenie v S23 to tak bolo!), väčšinou fandím záporným postavám a definícia záporného hráča je v podstate inteligentný hráč so sarkastickými poznámkami, ktorého väčšina nemusí (Rich Hatch, JFP, BR, Brenchel a podobne, stačí si pozrieť môj podpis na fóre).

  • pokyy

   ty o koze, já o voze..nebudu to ani číst, slovenština mi není příjemná..jazyk pro retardy..

 7. brninho

  Mně prostě přišlo smutný, že produkce nevyužila výhody, co má oproti jiným reality show, vždycky i když byl cast sebeblbější, tak to aspoň vyvažovaly destinace, přejezdy ze zimy do tepla, vypjatý chvíle na letištích…To je jako kdybych měl ferarri a jezdil s ním maximálně 120 km/h

  • Ono stačilo aby namiesto 2 dní v Taliansku išli na jednu etapu povedzme do Maroka, mne sa celkovo trasa nepozdávala, už keď boli napr. v tej Ázii tak mohli zavítať do Nepálu… a tak podobne.

   • brninho

    Přesně…Jako Asii asi už vzhledem k její velikosti úplně opomenout nelze, ale tahle série nám nabídla to, co jsme už mockrát viděli…Kromě těch vysokohorských států bych třeba uvítal Mongolsko, střední Asii (všechny ty -stány), prostě existuje milion různejch možností kam zavítat a přitom aby to bylo originální, ale produkce se té ohromné výhody sama vzdává a servíruje nám klasický kýče

    • No ja by som napr. rád videl práve tie destinácie, kde hráči v predošlej sérii vyhoreli a vypadli napr. alebo mali problémy, bolo by to dosť vtipné sledovať tímy a ich návrat na miesto činu 🙂 ale je mi jasné, žeby to nešlo spraviť…

 8. Raulito7

  Ja vetsinou nepisu do komentaru a na tuhle stranku jsem zavital asi po druhe. Rad si vsak nejake zajimavosti ci shrnuti prectu a i tento clanek jsem si precetl cely a nehodlam ho kritizovat (kazdy ma svuj nazor), ale tak zaujaty pohled na vec jsem uz dlouho nevidel…Dobre si pobavil…:-D

  • Tak to hej 🙂 je to subjektívne, keby to písal niekto iný, tak by si sa dočítal odlišné názory a pohľady na danú sériu. Účel tejto glosy je odľahčiť to 3-mesačné sledovanie, spraviť bodku za sériou a vyvolať emócie, ktoré by viedli k diskusii 🙂 Je to schválne písané týmto nechutným štýlom. 🙂 Je to ako s bulvárom, všetci na to pozerajú zhora, odcudzujú to, útočia na autora, ale pritom to čítajú…

 9. ossi ossi

  každej další all-stars je horší a horší, měly by spíš vybírat týmy které dobře závoděj než exoty a týmy co můžou zaujmout hodně lidí, tahleta finálová trojka byla fakt tragická

 10. XtttX

  4 páry z jednej série v AS nie je až tak veľa… V UB bolo z jednej série tímov až 5.

  K Margie a Lukeovi… Luke je v reálnom živote dostatočne nezávislý, a Margie ho rozhodne nevníma ako bezbranného synčeka. Uvedomuješ si aké náročné je byť hluchý??? Možno ti jeho gestikulácia, emócie a podobne pripadali že chce niečo dokazovať či už mame alebo divákom, ale uvedom si prosím, ten chalan nevie hovoriť!!! A je to závod… Nemôže na mamu pokrikovať, tak jej veci musí dávať najavo inými spôsobmi. Stretol si sa niekedy s hluchým človekom? Ja som mal tú česť… Väčšina z nich sa jednoducho prejavuje takto. (Christy zo Survivor bola tiež „mimo“) Afektovaný gay? Seriously???
  Btw, Joey je tiež homosexuál.

  Zaujímavo pôsobí fakt že Lukea a Dave s Conorrom označuješ za plačkov, ale asi stokrát väčšiu ufňukanosť Rachel ani nespomenieš.

  CaroJen vychytali 2x NEL, no mali šťastie a čo? Brenchel sa tiež „ušla“ 1 nevylučovacia etapa, vo finále dorazili poslední, a 3x obadili predposledné miesto(Countrey len 2x). No napriek tomu ich za to nekritizuješ… Treba brať ohľad aj na to že sa jedná o čisto ženský tím, bez 2metrového alfasamca ktorý by ich tiahol. Súťažiť Rachel s Kaylani(pôvodne sa hlásila do TAR), pochybujem že by sa dostala aspoň do F6.

  V BB ťahala Rachel Brandona? Zhodou okolností práve pozerám S12(to vieš, čo si človek začne cez skúškové…), a videl som polovicu S13, a ten blbec sa v obidvoch sériách niekoľkokrát obetoval, len aby tú blbku posunul ďalej v hre. Takže o tomto by sa dalo polemizovať…

  Ešte k tým RB. Phill hodil status v ktorom hovorí že nikto nemôže pred 10 etapu splniť viac ako 6RB, a 3RB v 11. a 12. etape musia byť rozdelené 1-2. Nerozumiem prečo to menili, no pi**vina.

  • Veď píšem, že subjektívny pohľad. Áno Rachel často krát plakala, ja som nenarážal na plakanie ako prejav emócie, ale „plačkovia“ t.j. povahovo 🙂
   Ohľadne eliminácie som Brenchel spomenul, že mali tiež ohľadne toho šťastie.
   K Lukeovi, poznám tiež nepočujúcu babu, ja som nenarážal na jeho prejav (mimika, gestikulácia), ani na jeho reč, ale na chovanie, to keď stáli pred vybavovaním leteniek, pri plnení úloh a podobne, proste neskutočne iritujúci jedinec.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.