Tretí Live After Show pre BvW v kocke

sas2704_013

(Spoiler vypadnutého, ktorý je aj hosť, diel na stiahnutie na fóre)

Na začiatok by som rád napísal, že neviem, kto oblieka Parvati a do akej miery do toho zasahuje, ale každým dielom jej to moc sekne. Tentokrát zvolené oblečenie jej veľmi seklo.

Čo sa týka samotného dielu, bavil ma viac ako ten predošlý, kde mi Rachel prišla dosť suchá a nevýrazná, v tomto diely bola hosťom u Parvati Marissa, neter jedného z „kokosových banditov“. Ten prvotný záber ma vcelku prekvapil, nevedel som, či sa niečo nestalo, alebo či nenastala nejaká improvizácia, lebo obe kočky sedeli na pohovke, najskôr v šatni alebo nejakej miestnosti na oddych a dopozerali práve diel. Pridružená fotka, ktorá sa objavila na oficiálnej stránke ma potešila, ide o foto z réžie, kde je jasne vidno čas.

sas2704_247

Marissa sa vyjadrila k jej vylúčeniu a okolnostiam, ktoré z toho plynuli, nezabudla (na radosť Parvati) spomenúť, že to bol Vytas, kto jej tvrdil, že je v bezpečí a že domov (v tomto prípade na RI) pôjde Katie. Nepočítala s tým, aj preto, že sa sama pokladá za veľmi silnú ženu a fyzicky mala kmeňu čo ponúknuť do súťaží. Vytas jej tvrdil, že oslava jej strýka po prvej súťaži, nebude mať žiadnu dohru a riziko pre ňu. Čo len potvrdzuje status Vytasa, ako toho, čo ťahá za nitky, a má výborné postavenie v kmeni. Vyjadrila sa aj k tej radosti Gervasea, kde sama povedala, že nechápala, prečo bolo poukázané na ňu, lebo Gerv nieje ani jej otec, ani jej brat, ale len strýko.

Ohľadne svojho strýka spomenula aj jednu veľmi dôležitú vec a to, že to bola vždy jeho hra, v rámci rodiny, to bol vždy on, kto sa k hre vyjadroval, a lásku k hre ukázal aj na ramene, kde má vytetované: PAGONG.

sas2704_169

Ohľadne celej situácie v RI aréne, Parvati spomenula, že miluje jej „slovný atak“ na Brada, na čo Marissa skočila do rečí, že ona tiež (narážali na FUCK YOU Brad Culpepper!). Zaujalo ma, keď sa bavili o Bradovi, že v tábore dosť dával najavo, ktoré sú mužské a ktoré ženské práce a vyjadroval tým svoj status alfa samca. Ak mala Marissa chuť pomôcť okolo prístrešku poslal ju k ženám, ak mala chuť robiť nejakú mužskú prácu, tak sa to opakovalo.

 

Survivor After Show - Handling Her Biz - YouTube[16-29-28]

Potom prišla, ale bomba, čo do diskusie, réžia ukázala fotku Kat, z RI arény, kde počas toho, ako prebiehali slovné ťahanice medzi Candice – Monicou – Bradom – Johnom, dávala najavo ukazovaním na samú seba, že je terčom, a vyjadrovala tak Haydenovi vlastne priamo, či nepriamo, že je mimo aliancie. Ide celkom o nepostrehnuteľnú vec, ktorú všetci pri tom prekrikovaní počas dielu prehliadli, ale je jasne vidieť ako komunikuje Kat s Haydenom a v rovnakom zábere vidno manželku Ruperta, ktorá pozerá rovnakým smerom, dalo by sa z toho usudzovať, že obe majú k sebe blízko, takže čakajú na zlúčenie, lebo prípadne prehraný duel jednu z nich pošle na RI. Pri tej aliancii ktorá vznikla v ich kmeni, čo je vlastne ukázané v každom diely a pri absencii záberov týchto dvoch žien, nám to ukazuje, možný budúci scenár, ak sa nezmení situácia v hre nejakým twistom. Podobne ako Parvati aj Marissa vyjadrila myšlienku, že komunikácia Kat a Haydena tam bola jasná práve z hľadiska, čo bude, a ako sa celá hra vyvinie. Debata sa uberala aj smerom, aký je život na RI, keďže nieje až tak detailne prezentovaný vo vysielaní.

sas2704_233

Vtipná mi prišla narážka na Ruperta a jedlo, kde si Parvati neodpustila spomienku na „Banánovú etiketu“ z HvV a na vzťah Ruperta k nej a k Danielle. Na Marissu veľmi zapôsobilo a celkom lišiacky to vytiahla Parvati počas After Show, ako sa o nej vyjadroval jej strýko počas Secret Scene, kde bol na ňu fakt hrdý čo dokázala.

Obe sa pustili do názorov a diskusie na tému Kmeňová rada, kde bolo vidno, že môže nastať scenár zmeny hierarchie a možno vytvorenie novej aliancie, keďže hlavne Ciera hlasuje štýlom Sandry, t.j. je mi jedno kto, hlavne že to nie som ja.

sas2704_368

V spojení s Katie, ktorá je asi najslabšia v kmeni, by mohli vytvoriť alianciu s Calebom a mať tak pod palcom Haydena aj Vytasa. Prípadne môže nastať scenár, že Caleb sa vráti k chalanom a celkový jeho ťah na TC bol len krokom ku zachovaniu si svojej vlastnej existencie v hre. 

Marissa spomenula, že pred hrou nemala vôbec predstavu, čo ju čaká, teraz je už po tom čo prežila dážď, zimu, hladovanie viac odolná a už by vedela presne čo ju čaká a na čo sa má pripraviť.

Čo je pre mňa také nepriame poukázanie na to, že „hej som tu a mám záujem znova hrať“.

Zaklincovali ma ukážky ako Laura M. dávala masáž a hladkala Arasa, nezabudla spomenúť, že je šťastne vydatá a Aras nezabudol na kameru spomenúť, že Laura sa lišiacky snaží dostať do aliancie. Komentár oboch dievčat bol skvelý, Marissa si radšej zakúsila do jazyka, no smiech ako jej tak aj Parvati bol na nezaplatenie. Hold ženy vedia ako to v tejto hre chodí.

sas2704_359

 

Celkom ma, ale tento After Show bavil, baby si sadli a celkovo mi prišla atmosféra dosť uvoľnená, minulý týždeň dvojitá porcia s Coltonom a Rachel až taká dobrá nebola, no oproti prvého vysielaniu s Rupertom, to zase nebolo až také rozoberanie, ako som už spomenul minulý týždeň, je úplné iné ak hráč / moderátor v tomto prípade Parvati má svoje skúsenosti s hráčom, s ktorým robí rozhovor, dá sa viac oprieť o spoločné historky, tak ako to bolo v prípade Ruperta ohľadne HvV.

 

Milan (c) 2013

 

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

2 Comments

  1. Assassino

    Gervese nemohl předpokládat, že je v druhém kmeni takový blb jako je Brad a že vyloučí jeho neteř jen kvuli tomu že měl radost z výhry v soutěži…

    Souhlas seschlá Tina a její přitroublá dcerka by se mohli pakovat a nikomu by nechyběli.

  2. Rendy Rendy

    Gerv jí to slušně pohnojil, jestli je i ona hrdá na něj, že se starej harcovník nechal takhle unést a dal jim to pěkně sežrat 🙂 A doufám, že se situace s Kat vyvrbí nějak k lepšímu, byla by to škoda. Byl bych radši, kdyby takhle na sebe posunkovaly stará rašple Tina s její k ničemu dcerkou Katie.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.