TV Nova chystá český Survivor + update ke slovenskému Ostrovu

Jak už jsme informovali během týdne na našem Facebooku, TV Nova právě otevřela casting na českou verzi Survivora. Natáčet by se mělo na Filipínách a vítěz zatím nepojmenované reality show by měl získat 2,5 milionu Kč. Více informací a odkaz na přihlašovací formulář najdete přímo na webu TV Nova zde: http://tv.nova.cz/clanek/novinky/boj-o-preziti-se-blizi.html

dobrodružná reality show

TV Nova se tak přidává k Markíze, která už v prosinci otevřela casting na slovenskou verzi Survivora s názvem Ostrov. Dle posledních informací jsou soutěžící již vybráni, natáčení by mělo probíhat od 16. dubna do 4. června letošního roku. Stejně jako česká verze se bude i slovenský Survivor natáčet na Filipínách, konkrétně v blízkosti poloostrovu Caramoan. Filipíny jsou populární lokalitou pro natáčení podobných reality show. Vzniklo zde několik řad světových sérií: 25. a 26. řada amerického Survivora (Philippines a Caramoan), dvě řady srbské verze, tři řady izraelské verze, jedna řada bulharské verze nebo třeba 8. řada francouzské verze Koh-Lanta. Stejnou lokalitu si dříve vybrala i TV JOJ. Na filipínském ostrově Sangat v roce 2007 natáčela reality show Celebrity Camp, která také vychází z formátu Survivora, pouze se o přízeň diváků ucházelo 26 celebrit.

Ostrov by měl být hlavním tahákem Markízy na podzimní vysílací sezónu. Kdy se bude vysílat český Survivor, zatím není známo. Neměli bychom však zapomenout zmínit, že českou verzi Survivora známou pod názvem Trosečník jsme tu již jednou měli. Vysílala se v roce 2006 na Primě a moderátorem byl Marek Vašut, který momentálně moderuje obnovený pořad Chcete být milionářem? na Nově. Primácké zpracování Survivora se však nesetkalo s úspěchem a mnoho fanoušků show kritizovalo. Pokud si chcete původního Trosečníka připomenout, zavítejte do Download sekce nebo si přečtěte výborné shrnutí v článku od Zecka.

ostrov

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

4 komentáře

 1. vladimir

  Česká série začíná 16.1.2017 ve 21:15 na TV Nova pod názvem Robinsonův ostrov a bude vysílána 3x týdně (Po, St, Pá). Moderuje Ondřej Novotný.
  http://novaplus.nova.cz/porad/robinson/

 2. monazufona monazufona

  Tak co kdo se hlásí?

 3. cyrax cyrax

  Az teraz som si precital ten clanok od Zecka, vsetko sa mi to pekne vratilo, perfektne napisane dojmy, so vsetkym suhlas. Neviem ci to bude o nieco lepsie tentokrat :/

 4. cyrax cyrax

  Vidim, ze este mame cas si vklude dopozerat US seriu 32 a nasledne aj 33 kym to Markiza spusti. Vieme, kto to bude moderovat?

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.