VyVolení – souhrn 6. týdne

Do vily přišel nový soutěžící a kromě člověka vypadnuvšího v duelu vilu opustil ještě jeden člověk. Článek může obsahovat spoilery.

Pondělí: Ráno přišla další fáze hry Vladka s Evou, kteří předstírají intimní vztah a chystají se fingovat Evino těhotenství. Eva předstírala ranní nevolnost a ve zpovědnici požádala o to, jestli by mohla dostat pozitivní těhotenský test, aby své divadlo mohla dotáhnout až do úspěšného konce. Po tomto divadelním představení Evy soutěžící dostali hudební nástroje,9 kterými měli vyjadřovat své pocity. Dokonce i přes hudební nástroje byl cítit konflikt mezi Thomasem a Mirkou (který u Mirky už dávno přerostl v nenávist), což v dalším průběhu týdne sehraje ještě hodně důležitou roli.
Nikol odpoledne připravovala jídlo a u této činnosti odložila modrý šátek, který nechtěla ušpinit, a od štábu přišel okamžitě trest – odevzdat šátek do zpovědnice, protože Nikol o něj evidentně nestojí. Tento trest Nikol nesla poměrně špatně. A aby toho smutku nebylo málo, tak štáb vyvoleným přikázal, že se mají rozloučit s trpaslíky, které v úvodu soutěže malovali. Toto pro změnu pořádně rozhodilo Romanu.
Vracení trpaslíků však nebylo nic proti tomu, co Romanu čekalo večer. Vyvolení měli za úkol rozveselit Thomase, který stále truchlí po odchodu Zdeny. Vše se však nakonec zvrhlo v to, že se Romana ukázala v koupelně bez podprsenky a tohle nemohl rozdýchat reportér Blesku Thomas Kruchina (dále nazývaný Tomášem, aby se nepletl se soutěžícím Thomasem Castellem). Před spaním se do Romany pustil a vyčetl jí pomalu všechno, co ve vile udělala. V ponižování Romany mu zdatně sekundoval i Pepa, který se tak konečně nějakým způsobem projevil.

Úterý: Poměrně klidný den, který se celý nesl 7ve znamení Vladkolandu (Vladko, Eva, Mirka, Pavlína, Ladislav, Tomáš) a Románské republiky (Romana, Thomas, Nikol, Pepa, Lucie). Všichni poté dostali trička s portrétem hlavy jejich státu a žili po celý den odděleně. Během dne tak zaujal asi jedině Pepa, který se začal ostře navážet do Romany.
Nejzajímavější momenty6 celého dne však přišly až večer, kdy při zúčtování došla konečně řada na Thomase a ten se tak stal prvním duelantem tohoto týdne. Thomas dostal šest hlasů (Vladko, Nikol, Mirka, Pavlína, Ladislav, Lucie), Eva dva (Romana, Pepa), Mirka jeden (Thomas) a Romana taktéž jeden (Eva).
Po zúčtování si sbalil kufry host z Blesku a opustil vilu, takže konečně přestane být zmatek ve jménech 🙂

Středa: Další den ve znamení dvou států. Ráno proběhla menší hra, ze které vzešlo, že Vladkoland bude trávit den uvnitř vily, zatímco Románská republika bude obývat terasu. Tentokrát však vše bylo obohacené o zúčtování, které proběhlo v obou státech. Ve Vladkolandu Mirka, Pavlína, Eva a Vladko vypalcovali Ladislava, který dal palec Pavlíně. V Románské republice Nikol, Romana a Lucie hlasovaly pro Thomase, Pepa pro Romanu a Thomas pro Nikol. Oba státy si pak vypalcované občany vzájemně vyměnili.
Thomas ve Vladkolandu být nechtěl a napsal tak fiktivní dopis, ve kterém stálo, že oba státy se mají dohodnout, jestli si vyměněné občany nevrátí zpátky. Zatímco ve Vladkolandu byli všichni pro výměnu, v Románské republice tento nápad zamítli.
Nakonec však zasáhl štáb úplně jinak a jmenoval Thomase za diktátora, pod kterého spadají všichni obyvatelé vily. Thomas tak poslal Vladka, Evu, Mirku a Pavlínu spát a s ostatními chtěl uspořádat party.  Štáb však Thomasovi pocit moci nedopřál příliš dlouho a rozhodl se uspořádat mírový summit, který se však zvrtl v hádku mezi Mirkou a Thomasem o sexuální orientaci.

Čtvrtek: Ruský den, během kterého soutěžícím hrála ve vile ruská hudba, k obědu byla ruská vejce a vyvolení, vyzkoušeli si ruské polibky a zahráli si Mrazíka. Večer však o zábavu nebyla nouze.
Před výzvou se moderátorka Tereza Pergnerová přihlásila nejprve s tím, že si mezi sebe mají zvolit nového soutěžícího a do vily se tak přistěhoval barman Honza. Poté už se přešlo k samotné výzvě, ve které si Thomas vybral do duelu Mirku a postaral se tak o to, že v pátek vyvrcholí jejich dlouhodobý konflikt.
A chvíli po výzvě Eva, která od štábu dostala pozitivní těhotenský test, prozradila Nikol, že je těhotná a Nikol následně několik minut strávila tím, že ji utěšovala.

Pátek: Velkým tématem dne bylo Evino fingované těhotenství. 8Všichni rozebírali, jestli je Eva skutečně těhotná nebo ne. Vladko totiž přede všemi prohlásil, že dítě, které Eva čeká, je jeho. Většina soutěžících Vladkovi uvěřila a jediný, kdo mu nevěřil, byl Thomas. A jelikož třeba Nikol Evino “těhotenství“ prožívala dost emotivně, štáb nakonec Vladkovi s Evou nařídil vyjít s pravdou ven. Na fakt, že celé těhotenství, a dokonce i poměr mezi Evou a Vladkem, bylo vymyšlené, pak nejhůře podle očekávání reagovala Nikol, která prohlásila, že Evě už nikdy nebude věřit a jako člověk pro ni skončila. A se svou trochou do mlýna přispěchal i Pepa, který jednak má s Evou konflikt a druhak chtěl získat plusové body u Nikol.
Večer proběhl duel, ve kterém po těsném souboji zvítězil Thomas (do studia ho přijela podpořit jeho vilová láska Zdena) a Pavlína se po jeho návratu zhroutila. 2Náladu Pavlíny pak ještě více zhoršilo prohlášení Evy, která řekla, že Thomas si vzal do duelu Mirku, protože mu to poradila Nikol. Nikol tak získala další důvod, proč Evu nesnášet a obhajovala se, že Mirku má ráda a nikdy by nešla proti ní (pozn. autora: Zmiňovaný rozhovor Nikol s Thomasem jsem viděl na online kamerách, a pokud si vše dobře pamatuji, Thomas řekl, že se rozhoduje mezi Vladkem, Mirkou a Pavlínou, na což Nikol reagovala slovy, ať si nebere Vladka, protože jinak se nevrátí.)

Sobota: Emoce z pátečního duelu vilu neopustily ani v sobotu. Pavlína stále oplakávala odchod 1Mirky a Vladko pouze ležel v posteli a odmítal plnit jakékoliv úkoly. Zbytek obyvatel, včetně nového bosse Honzy, se mezitím bavil rozcvičkou ve stylu Gangnam Style. Pavlíně ani Vladkovi se nálada nezlepšila ani během dne vše vyvrcholilo během úkolu, při kterém vyvolení měli popřát k narozeninám Romanině dceři. Během přání totiž přišel dopis, že štáb vyhověl žádosti Vladka o odstoupení ze hry a ten si tak má co nejrychleji zabalit a opustit vilu.
3Vladkův odchod byl vekou ranou pro Pavlínu s Evou, které brečely v ložnici a zasáhl i Romanu, která se jako jediná snažila dvojici blondýnek nějak utěšit. Zbytek osazenstva vily měl z odchodu Vladka radost, ačkoliv někteří pochybovali, jestli skutečně odešel.
Jejich pochybnosti se ukázaly jako správné až po nějakých čtyřech hodinách, kdy se Vladko do vily vrátil s vysvětlením, že fingovaný odchod z vily byl jeho nápad a chtěl, aby se každý projevil tak, jaký je doopravdy.
Někteří se s Vladkovým vtipem vyrovnávali poměrně těžko a vše mělo za následek noční hádku, kdy nejprve Thomas vyčetl Romaně, že se moc baví s Vladkem a následně se do Romany pustili i Nikol, Pepa a Lucie. Ačkoliv ještě nedávno to vypadalo, že vilu ovládá “Vladakolend“, tak nyní je situace ve vile úplně jiná. Proti trojici Vladko, Eva, Pavlína se vytvořila skupinka ve složení Lucie, Nikol, Pepa, Honza, Ladislav, 4Thomas a víceméně neutrální zůstala Romana, ačkoliv více se momentálně baví s Vladkem, Evou a Pavlínou.

Neděle: Thomas si v několika posledních dnech stěžoval na pupínky na zádech a na břichu. Do vily tak dorazil doktor, který všechny vyvolené vyšetřil a Thomasovi nakonec diagnostikoval pásový opar. Z tohoto důvodu musel být Thomas přesunut do karantény do malé ložnice a chodit k němu mohla pouze jeho ošetřovatelka, kterou byla stanovena Lucie.
5Ostatní se celý den snažili učit slušnému vychování, když například podstoupili test z etikety, zvolili největšího slušňáka (Honza) a největšího burana ve vile (Pepa, kterého to tak vytočilo, že se ihned musel pohádat s Evou) a večer se všichni oblékli společensky a museli mluvit pouze spisovně.
Celé slušné vychování však vzalo za své kolem půlnoci, kdy se vyvolení sami od sebe rozhodli hrát erotické hry. Tato zábava jim vydržela na několik hodin, zatímco Thomas se sám nudil v malé ložnici.

miky253

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.