VyVolení – souhrn 7. týdne

Ve vile vyvolených právě pomalu končí 8. týden, ale my vám ještě s menším zpožděním přinášíme souhrn 7. týdne, který byl plný nových konfliktů. Článek může obsahovat spoilery.

Pondělí: Romana s Vladkem hned ráno dostali speciální úkol na celý den – stát se štábem nové reality show Nakažení. Členem štábu byl i Thomas, který se však zapojil do dění jen občas, jelikož byl ještě stále v karanténě kvůli pásovému oparu. Vladko a Romana se shodli, že nechtějí zbytečně vyvolávat hádky, takže se snažili vymýšlet spíše úkoly „táborového“ typu. Emoce však ve vile i tak pořádně vzplály. Nejprve štáb potrestal Thomase za to, že chodil kouřit bez modrého šátku, značícího imunitu, a tento cenný předmět mu sebral. A to v souvislosti s Thomasem ještě nebylo všechno.
K Thomasovi do malé ložnice měla celý den přístup jen Lucie, která ho chodila kontrolovat i během úkolů, a to mělo za následek hádku s Vladkem. Ten se naštval, že většina lidí ve vile se nechová jako v soutěži o 5 milionů a jako názorný příklad uvedl právě Lucii. Proto později, když štáb Nakažených dostal za úkol potrestat člověka, který po celý den plnil nejméně úkoly, byla volba jasná. Lucie musela odevzdat svoji žábu a andělíčka, což vytočilo Pepu. Ten se začal s Vladkem hádat, že neměl žádné právo Lucii sebrat andělíčka, na kterém jí hodně záleží, a Vladko mu oponoval, že to byl úkol od štábu a jinak by ho andělíček absolutně nezajímal. Do celé hádky se vložil i Thomas, který Vladkovi řekl, že venku by ho za takové chování zmlátil a to povzbudilo Pepu, aby se začal ještě více hádat. Tentokrát ho však překvapila Nikol, která mu vynadala, že se do hádky mezi Vladkem a Thomasem neměl vůbec motat a už vůbec se neměl zastávat Thomase.

Úterý: Hned ráno ve vile vznikla další hádka, jelikož 4Thomas se šel vysprchovat a neřekl o tom Lucii, která po něm musí všechno desinfikovat. Když ostatní zjistili, že použili sprchu po Thomasovi, ihned se do něho pustili. Thomase to ovšem nijak extra netrápilo. To Lucie měla o poznání horší náladu, jelikož se stále nevzpamatovala z hádky s Vladkem.
1Dopoledne vyvolení dostali za úkol vyrobit si z mrkve panáčka, který měl symbolizovat jejich největšího soka ve vile a udělat s panáčkem to, co by nejraději udělali svému sokovi. Nejvíce panáčků se jmenovalo Vladko a většina jich skončila velice špatně.
Před zúčtováním do vily opět zavítal doktor, který zrušil Thomasovu karanténu a Thomas se tak v klidu mohl zúčastnit dramatického zúčtování, při kterém nakonec dostala nejvíce palců Eva a mohla se tak začít připravovat na svůj druhý duel.

Středa: Štáb se opět vrátil k rozdělení vily na 5státy. K Vladkolandu (Vladko, Eva, Pavlína) a Románské republice (Romana, Ladislav) nyní přibyl ještě Buldočinec (Thomas, Honza, Pepa, Lucie, Nikol). Jelikož Lucie s Nikol se do Buldočince přidaly jen proto, aby si nikam nemusely stěhovat věci, tak členové Buldočince následně museli celý den strávit na terase i se svými věcmi. A aby ve vile byly i nadále jen dva státy, tak Vladkoland zanikl a přešel pod Románskou republiku, jejíž prezidentkou se stala Pavlína.
Během dne však opět došlo k hádkám, jelikož ze členů Románské republiky se stala šlechta a ze členů Buldočince poddaní. Poddaní se však se svou rolí nechtěli smířit a šlechtu nerespektovali, což vedlo k hádkám především mezi Vladem, Evou, Thomasem a Pepou. Pavlínu hádky tak vyčerpaly, že nakonec vynadala všem a odmítla si dál hrát na šlechtu. Před čtvrteční výzvou tak zrovna veselá nálada ve vile nepanovala.

Čtvrtek: Před týdnem byl ve vile ruský den a tentokrát soutěžící čekal pro změnu asijský den. Vyvolení tak absolvovali například zápasy sumo, schůzku s gejšou nebo návštěvu asijské tržnice. Všichni však čekali na večerní výzvu, ve které se 3Eva rozhodla vyřešit svůj spor a vyzvala do duelu Pepu. Ten prohlásil, že se do duelu těší a Evě po výzvě dokonce popřál hodně štěstí. Hádku tak museli obstarat Romana s Thomasem, kteří se začínají čím dál více nesnášet. Lucie si naopak s Thomasem začíná rozumět (otázkou je, jak moc ji ovlivnil konflikt s Vladkem).
Na závěr dne ještě vyvolení uspořádali mejdan, při kterém to někteří dost přehnali s pitím (Ladislav, Pepa) a mohli se těšit na ráno s kocovinou.

Pátek: Hned ráno si štáb z vyvolených vystřelil. Poslal jim totiž dopis, že pojedou na výlet. Natěšení soutěžící si tak museli rychle zabalit věci a odebrat se do chodby vedoucí ven z vily. Bohužel pro ně se však po pár minutách v chodbě vrátili zpět do vily a dozvěděli se, že na výlet si budou pouze hrát. Další hodinu tak strávili v letadle (zásobovací místnosti), které však ztroskotalo a vyvolení zbytek dne strávili na opuštěném ostrově (terasa, na kterou štáb umístil palmy, písek a některé věci soutěžících). Svůj pobyt na ostrově soutěžící ukončili vytvářením signálů, které by upoutaly pozornost z oblohy.
Díky tomu, že se všichni zachránili, tak mohl proběhnout duel, ve kterém celkem jednoznačně Eva porazila Pepu a poměrně rychle tak ukončila jeho pobyt ve vile.
Návrat Evy hodně potěšil Vladka, zatímco Nikol se rozplakala kvůli odchodu Pepy.  Svůj vlastní názor měl na návrat Evy Thomas, který prohlásil, že ji do vily vracejí její věřitelé (Eva se ve vile přiznala, že má dluhy ve výši 200 milionů Kč).

Sobota: Jelikož Vladko se stále více baví s Romanou, štáb se je rozhodl obsadit do role občanské hlídky. Oba tak dostali speciální bundy a měli ve vile dohlížet na pořádek. Thomas vš2ak Romaně její bundu schoval a to Romanu tak naštvalo, že se (jak už se stalo tradicí) s Thomasem pohádala. A později se ztratila i jiná věc než bunda.
Vladko s Romanou totiž byli odvoláni do zpovědnice a ostatní mezitím dostali za úkol svázat Evu a zamknout ji v malé ložnici. Když se Vladko s Romanou vrátili, měli vše hned vyšetřit a Vladko chtěl hned začít všechny vyslýchat. Bohužel si však vybral k výslechu jako první Nikol, která chtěla schovat klíč od malé ložnice, takže hned přišel na to, kdo Evu zamkl. Nikol Vladkovi začala vyčítat, že pokazil celou hru, Vladkovi zase vadilo, že Nikol neumí prohrávat a vše nakonec přerostlo v hádku, která skončila tím, že Nikol utekla s brekem do ložnice.
Občanská hlídka měla zajistit, aby nikdo nikomu nevyhrožoval, ani nenadával a v platnost tak vešlo pravidlo, že kdo se o něco takového pokusí, bude muset na hodinu na samotku do prádelny, nebo bude muset skočit do bazénu. A jako první byla potrestána Romana, která pro jistotu absolvovala koupání v bazénu i pobyt v prádelně.

Neděle: Hned po ránu přišla další hádka. Tentokrát mezi Vladkem a Thomasem. Vyvolení totiž dostali za úkol natočit film na téma Láska ve vile. Režisérem se stal Vladko a scénáristou Thomas, kteří se dohodli, že film bude o vztahu Thomase se Zdenou. Vladko však omylem prozradil téma filmu před ostatními, což nesměl, a když mu to Thomas připomněl, oba se pustili do hádky, do které se připletla i Nikol. A jelikož zbytek dne vyvolení strávili natáčením filmu, byla to asi jediná věc, která z celého dne stojí za zmínku.

miky253

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.