Tohle byla hodně zmatená epizoda, popravdě jsem si ani v posledních minutách netroufal tipnou, kdo vyhraje. (Ještě když Meghan a Cheyne zastavili u špatného východu, jsem jako vítěze viděl Sama a Dana.) Všechny týmy spadly snad snad třikrát z 1. místa na poslední a zase se vyhrabaly nahoru. Šílené finále, ale hodně dobré! Celkově dobrá série!
Meghan a Cheyne si vítězství více než zasloužili, předvedli v závodu opravdu solidní výkon a ani Sam a Dan, ani Brian a Ericka, i když jsem je měl oba radši, než Meghan a Cheynea by si to více nezasloužili. Je zvláštní, že i když vyhráli k ním nemám moc, co říct. Perfektní hra s minimem chyb.
Ericka to docela posrala v Cirque de Soleil, myslím si, že když zpanikaří (to je často), tak to Brianovi celé posere. Tady se chtěla vyměnit (přitom Briana nebyla schopná vystřelit), na pokeru to chtěla dělat celé znova... Kdyby Brian nebyl v jejich vztahu tolik submisivní a dokázal Ericku usměrnit, mohli si klidně dojet pro vítězství. Ona je to neuvěřitelná hysterka a hysterie je podle mě v Amazing Race jedna z nejhorších vlastností jaké můžete mít (viz. nejzářnější příklad Kimberly v S10, Kelly v S4 a další). On vlastně i Sam/Dan (nevím, který to byl, pletu si jména) to docela posral, protože u toho pokeru taky začal tak šílet, ale ten druhý ho, alespoň trochu dokázala uklidnit.