Skvělá epizoda!
Mikea s Rochelle mám čím dál radši! Sice mi nepřijdou jako úplně nejsilnější tým, a tipoval jsem je na poslední místo. Podle mě vypadnou brzy, ale nečekal jsem že vyhrajou etapu. A zájezd do Prahy! :3
Blair s Hayley se pohádali! Ale přiznávám, že jsem čekal větší hádku.

Objížďka byla lepší ta na kterou šli všichni, ta vodní byla nudnější a stopro těžší. Trasvest úkol byl dost zábavný.
Komu zatím z Blind date týmů věřím, že by se mohl dát dohromady je Laura a Tyler, a Jeff a Jackie. Chtěl jsem to napsat i o Jelanim a Jenny, ale když se jim nedaří tak komunikace trochu vázne. Ale fakt jsem zvědav jestli vůbec někdo z těch týmů spolu skončí aspoň na rok. Rozhodně to nebude Blair a Hayley (muselo by dojít k nějakýmu velkýmu osvícení a porozumění mezi nima).
Trochu si u mě šplhli Bergen a Kurt, tím že dali to noční rande Mattovi a Ashley. Sice ta žádost byla kýčovitá, ale zároveň hezká. Jen bych ocenil víc záběrů z toho nočního rande, když už vidíme tolik nezávodících částí.
Jsem rád za nevyřazovací kolo, Harley s Jonathanem jsou fajn (stopro víc než Bergen a Kurt).