Stránka 1 z 1
AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP09
Napsal: 15 úno 2022, 07:26
od ItalianManiac
Epizoda 9
15.2.2022
AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP09
Napsal: 22 úno 2022, 14:17
od Earl
Zatial pre mna najmenej zaujimava epizoda. Odchod Amy dost ocakavany. Snazili sa to zostrihat kvalitne ale nebolo to velke prekvapenie. Snad to zase naberie stavu v dalsej epizode.
AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP09
Napsal: 24 úno 2022, 00:10
od Dejvy
No sama si to Amy posrala, tak ako si to posere urcite neskor aj jej brat. Big move je dolezity, ale musis vediet kedy nato mas a ked si v mensine tak kua bud rad, ze nejdu po tebe. Mohla sa dozit merge a tam by s bratom boli celkom silni, takto sa odpisala. Ja by som tiez chcel hrat skor s dvoma svalovcami co strategiu moc nepobrali ako s Amy&Khanh co ta zapalia bez mihnutia oka. Za mna OK, ti lepsi hraci zostavaju stale v hre.
AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP09
Napsal: 27 úno 2022, 19:33
od Survivorfans
Docela mě překvapil jednoznačný výsledek hlasování, ale asi ten Amyin plán nikdo nějak nevzal. Kdyby nic nevymýšlela, mohla tam být v pohodě dál.
Jak je ale vidět, tak u Blood ta aliance silných je, i když to není přímo řečeno. Jen by mě zajímalo jak moc zvažoval to vyřazení Jordana Mark. Vážně mě totiž překvapila jeho podpora, když on sám se Sam jsou taky slušný hrozby.

U Davida s Ninou to chápu.
AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP09
Napsal: 08 bře 2022, 17:39
od Masarka14
Amy jsem celkem i přál, ale jakmile vyslovila ten plán na vyřazení Jordana jsem věděl, že je to strašlivá chyba a že si za to zaslouží být vyřazena. Je to škoda, plán na vyřazení Mel by se mi líbil víc, ale Amy zbytečně začala vymýšlet něco jiného a doplatila na to.