Stránka 1 z 1

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP06

Napsal: 12 bře 2024, 18:20
od boyarddor
Epizoda 6
• Voyo: 13.3.2024
• TV Nova: 20.3.2024

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP06

Napsal: 13 bře 2024, 23:12
od Chelsea4ever
Co to je letos za naprosto tragický casting? Vždyť tam dnes asi pět lidí na kameru řeklo, že je hra nebaví a nevadí jim jít domů. Je tam vůbec někdo, kdo ví, v jaké hře je a chce vyhrát? Zbyde tam někdo do konce? Neuvěřitelné.

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP06

Napsal: 13 bře 2024, 23:40
od boyarddor
Já se omlouvám ale…

Kdo sakra vybíral letošní hráče? Proč nám po šesti dílech řeknou ČTYŘI LIDI (Adéla, Iva, Rachel a Ornella) že chtějí jít domů? To že většina z nich jsou známí lidi (Rachel počítám k nim) taky o něčem vypovídá. Je mi líto lidí typu Nikola nebo Veronika, kteří by chtěli taktizovat a hrát a do hry se na úkor quitterů nedostali.

Prosím Novu, aby další řada byla BEZ CELEBRIT, jelikož do hry nic nepřidávají. Naopak to kompletně vzdávají a tu hru většina z nich absolutně nechápe. Nejlépe udělají, pokud další řadu budou natáčet s produkcí, která pro ně excelentně natočila dvě výborné řady Robinsonova ostrova. I ty hry v Survivoru stojí za starou bačkoru. Furt nějaký parkur a potom házení. Designer her by za toto neměl dostat ani korunu…

Duely jsou taky absolutně na nic. Dnes jsem měl naději, že bude trošku zajímavý, když byl pro tři, ale byl naprosto nesledovatelný, jelikož všichni už dopředu věděli že to prostě Rachel vzdá. Kdyby nebyly duely, o nic bychom nepřišli.

Sledovat budu i přes to všechno dál, jen kvůli mým favoritům (Nikola, Veronika, Jana, Yenifer, Martin C. a po dnešním díle i Bandurko)

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP06

Napsal: 14 bře 2024, 06:37
od GodfatherCZ
Chelsea4ever píše:Co to je letos za naprosto tragický casting? Vždyť tam dnes asi pět lidí na kameru řeklo, že je hra nebaví a nevadí jim jít domů. Je tam vůbec někdo, kdo ví, v jaké hře je a chce vyhrát? Zbyde tam někdo do konce? Neuvěřitelné.


Casting je největší bolístka našeho Surva , protože to dělají amatéři .. když jsem byl na castingu na RO2 , tak to dělali ti samí co Superstar apod .. , hádám ,že to je furt stejné .. a rozhodně není největší priorita to , jak moc dobře znáte hru , a zda to je váš sen apod . To tam letos dali jenom Janu jako zástupkyni této skupiny . :angry:
Jim nejde o Survivora , jim jde o dramata hlavně , aby měl bulvár co psát :) , pokud máte plno kérek a jste nabušení také obrovská výhoda . No prostě furt ty samé archetypy dokola . Ale teda letos to je opravdu masakr :vomit: a my tu rozhodně nejsme v nějaké uzavřené bublině , i na sockách to dostává mega hejt ..hlavně teda Lovci .

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP06

Napsal: 14 bře 2024, 07:16
od Rendy
Napsat k tomu jediné - proč tam lezou, když tam nechtějí být? Nova by měla zapracovat na psycho testech, než do Survivoru pustí tyhle mrtvé duše 8)

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP06

Napsal: 14 bře 2024, 12:23
od boyarddor
Pochopil jsem proč se nakonec Filip vzdal imunity. Ta jeho zpověď kde říkal, že to asi dělat nebude byla natočená ještě před tím, než se domluvili s Rachel. Ta totiž při hlasování napsala jeho jméno a řekla, že pro něj hlasuje, aby jí pomohl v duelu (myšleno tak, aby ji porazil).

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP06

Napsal: 14 bře 2024, 22:46
od Truestory
Tady k tomu ani není moc co říct. Ornellu to nebaví tak jde domů. Rachel úplně odchodí duel, takže třetinu dílu koukáme na něco, co celou dobu víme jak dopadne. Fakt jediná škoda, že se do duelu nedostala i Iva. By tam podle mě stály obě a ani jedna to nechtěla vyhrát. To by byl takovej hřeb tragického dílu tragické série :mrgreen:

Vlastně i ten Filip v jednu chvíli říká, jak chce dojít daleko a v druhou, že chce jít taky domů :mrgreen:

Přijde mi, že Ondřej zase na kmenovce propálil nějaké věci, které neměl. Ale to už je jeho takovej zvyk.

Začinám pochybovat, že se to alespoň trochu rozjede...

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP06

Napsal: 19 bře 2024, 00:36
od cihi
Doslova me sere tato paverze Survivoru, ktera dovoluje exhibovat takovym jako Filip.

V normalnim Survivoru by si zkusil jednou takto chovat, jak se chova, a letel by na hned. Ale diky ind. imunitam a duelum s tim, ze ma fyzickou silu, si muze dovolit chovat jako hovado...