Keeley pokračuje v imunitní dominanci a vyhrává už druhou v řadě.
Bohužel jsme se museli rozloučit s Brooke, ale na to, jak dlouho byla na odstřel, vydržela pekelně dlouho. Škoda, že Keeley nehlasovala s nimi, mohlo dojít na kameny a v ohrožení by byli Jackson, Sally a Loz. Na druhou stranu chápu, že proti někomu jako je Brooke ve finále sedět nechceš. Do posledních epizod přeju Keeley drž se, budeš to potřebovat.