Epizoda 10
30.4.2026
S50 - Survivor 50 - EP10
- ItalianManiac
- Příspěvky: 1031
- Registrován: 23 zář 2014, 19:42
- Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
- Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
- Bydliště: Jihlava
- Lamik.lamity
- Dragonslayer
- Příspěvky: 535
- Registrován: 26 srp 2013, 10:12
- Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
- Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
- Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
- Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
- Kontaktovat uživatele:
S50 - Survivor 50 - EP10
Je úplně fascinující vidět, jak Cirie hraje jinou ligu než všichni ostatní. Od sloučení je každý díl o tom, že chtějí vyřadit jejího spojence, řeknou jí to, ona do nich šťouchne a plán se úplně sesype.
Dál fandím nejvíc Aubry, ale pokud vyhraje Cirie, rozhodně se hněvat nebudu.
I nadále mě nebaví pouze Rizzo, naštěstí je vidět stále méně a méně
Dál fandím nejvíc Aubry, ale pokud vyhraje Cirie, rozhodně se hněvat nebudu.
I nadále mě nebaví pouze Rizzo, naštěstí je vidět stále méně a méně
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)
- Survivorfans
- Příspěvky: 261
- Registrován: 18 úno 2018, 16:37
- Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
- Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
- Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
- Bydliště: Jižní Čechy
S50 - Survivor 50 - EP10
Hodně zajímavý díl kvůli twistu. Akorát to byl za mě twist spíše pro jiný typ soutěže. Devens měl ochranu + HII, kterou určitě využije pro ochranu na více než jedný kmenovce. Chtěl by ho ale někdo teď po tomhle tahu do finále?
Po tomhle tahu by ho na cestě do finále podpořil jen někdo, kdo hraje pro 2.-3.místo.
A ani se mi moc nezdá, že by je nalákali na výhru 2 milionů. Dali kvůli tomu prostor "hvězdě", aby to poté i tak zůstalo kvůli obyčejnému hodu mincí na milionu.
Co se týče vyloučení, tak Steph je škoda, ale mohla si za to sama. Devens se také slušně potopil tím vykecáním o všem, tak uvidíme na jak dlouho ho ochrání ta HII.¨
Je jinak škoda, že to působí jako sledování jasné výhry Cirie. Protože sledujeme bandu debilů, který jí opět a zas nechají vládnout, i přesto že jí měli vidět už několikrát jak tohle už dělala.
Pokud se mýlim a typicky jí vyřadí tipicky před finále, budu jedině rád.
Trochu mi i přijde, že šanci má Jonathan, protože kupu lidí vyřadil on. Navíc díky Ozzymu nebo Joeovi není pro ostatní taková hrozba.
Uvidíme ale jak si povede po ztrátě Steph.
A ani se mi moc nezdá, že by je nalákali na výhru 2 milionů. Dali kvůli tomu prostor "hvězdě", aby to poté i tak zůstalo kvůli obyčejnému hodu mincí na milionu.

Co se týče vyloučení, tak Steph je škoda, ale mohla si za to sama. Devens se také slušně potopil tím vykecáním o všem, tak uvidíme na jak dlouho ho ochrání ta HII.¨
Je jinak škoda, že to působí jako sledování jasné výhry Cirie. Protože sledujeme bandu debilů, který jí opět a zas nechají vládnout, i přesto že jí měli vidět už několikrát jak tohle už dělala.
Trochu mi i přijde, že šanci má Jonathan, protože kupu lidí vyřadil on. Navíc díky Ozzymu nebo Joeovi není pro ostatní taková hrozba.
Uvidíme ale jak si povede po ztrátě Steph.
S50 - Survivor 50 - EP10
Ten Twist byl hodně zajímavý, ale na druhou stranu už bych ho tam nechtěla. A hodně by mě zajímalo, kdyby to přišlo jindy než když měl problémy zrovna Devens, který tak byl asi jediný, kdo do toho byl ochotný jít dobrovolně. Chtěla bych vidět, jak by to dopadlo, kdyby tam už on nebyl.
Na jednu stranu přeji výhru Cirie, která vždycky hraje takhle dobře a lidí prostě nejsou schopni ji vyřadit, ale myslím si, že do finále si ji nikdo nevezme. A že zase vypadne těsně před finále. Ozzymu to letos nepřeji vůbec, i když už zapojuje i sociální hru, jeho styl se mi celkově vůbec nelíbí. A kdyby nebylo Cirie, tak už je venku. A strašně nemám ráda Joea. Naopak Jonathanovi bych to celkem i přála, ale nevím jestli teď bude schopný si vytvořit alianci.
Na jednu stranu přeji výhru Cirie, která vždycky hraje takhle dobře a lidí prostě nejsou schopni ji vyřadit, ale myslím si, že do finále si ji nikdo nevezme. A že zase vypadne těsně před finále. Ozzymu to letos nepřeji vůbec, i když už zapojuje i sociální hru, jeho styl se mi celkově vůbec nelíbí. A kdyby nebylo Cirie, tak už je venku. A strašně nemám ráda Joea. Naopak Jonathanovi bych to celkem i přála, ale nevím jestli teď bude schopný si vytvořit alianci.
Zpět na „S50 - Survivor 50: In the Hands of the Fans“
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

