S50 - Survivor 50 - EP11

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2025 - June 30, 2025
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 535
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S50 - Survivor 50 - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 07 kvě 2026, 19:32

Epizoda 11
6.5.2026
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 535
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S50 - Survivor 50 - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 07 kvě 2026, 19:39

Nejsem Ozzyho fanoušek. Ale tady hrál jednoznačně nejlepší hru ze všech iterací, kde jsme ho mohli vidět. Na kolik to bylo díky Cirie se asi těžko dozvíme.

Nemyslel jsem si, že budu nešťastný z jeho odchodu, ale bylo mi ho fakt děsně líto. Ne, protože je to Ozzy a protože to je pro něj strašně důležité a sám je symbolem téhle hry, ale proto, že vím, jak moc ho tahle chyba bolí a ještě šíleně dlouho bolet bude. :( Kdyby přežil tuhle radu, je jeho šance na finálovou trojku už opravdu extrémně vysoká.

Tohle byla podle mě zlomová rada. Celou dobu se rozhoduju, zda si myslím, že vyhraje Aubry nebo Ozzy či outsider chance Cirie. A po této radě jsem už přesvědčen, že se to povede Aubry.

Moje pořadí podle šance na výhru poprvé v sérii kopíruje i pořadí, jak moc jednotlivým hráčům přeju výhru:
1. Aubry
2. Cirie
3. Jonathan
4. Devens
5. Rizo
6. Joe
7. Tiff
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 43
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

S50 - Survivor 50 - EP11

Příspěvekod Terry » 09 kvě 2026, 11:52

To si delas kOzzy. Skoda Ozzy je venku a muze si za to sam. Teda pomohl k tomu dalsi otravny twist ( je to v teto serii skoro kazdou epizodu a uz je to fakt moc)
Ono se mu zda sen, ze ho vyhodi s imunitou v kapse a stejne ji nepouzije :) ale co je hlavni, tak ve ctyrech lidech ji mel proste pouzit.
Ja sem Ozzymu fandil, tentokrat jak se tu pise hral trochu lepsi hru. Ale bylo videt, ze byl chvilku bez Cirie a hned vypadl, takze asi tak.
Cirie fandim na vitezstvi. Ikdyz nema moc sanci vyhrat kmenovou imunitu a je to aspekt hry, ktery je pro me dulezity. Tak si to dava fakt solidne. Taha za nitky jak se ji to hodi a pouziva vyhody spravne.
Ale je videt, ze ostatni hraci si uz uvedomili, ze ve finale proti ni nemaji sanci, takze to na velky sance na vyhru nevidim. Taky skoda.
Posledni epizody me docela bavi Devens. S Emily vymysleli slusny plan, ale Cirie jim do toho hodila vidle.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 261
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S50 - Survivor 50 - EP11

Příspěvekod Survivorfans » 13 kvě 2026, 19:56

Ozzy je vážně nepoučitelný, musel by mít asi 10 pokusů a třeba by mu ta výhra padla. Přitom stačilo držet hubu nebo vyjímečně správně zahrát správně HII.
Hru hrál tentokrát lépe, ale stejně nejspíš nebýt Cirie, tak by tam nejspíš nějakou dobu už nebyl.

Pokus ve druhé skupině sejmout Cirie byl sympatický, škoda že nevyšel. Snad jí sejmou klasicky před finále, když za ty roky ještě nezjistila že na finále je pro ostatní velká hrozba a do finále jí nikdo nechce. Tedy by asi bylo vhod ve své páté účasti vyhrát po prvé individuální imunitu, hlavně v závěrečné fázi hry. Nebo umět rychleji rozdělat oheň - viz její nedávná prohra v australské verzi.

Co se týče koncové hry, tak až na Joea asi může vyhrát každý. Fandím Jonathanovi, což se po s42 divim. :mrgreen:


Zpět na „S50 - Survivor 50: In the Hands of the Fans“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host