S50 - Survivor 50 - EP02

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2025 - June 30, 2025
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 1031
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S50 - Survivor 50 - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 05 bře 2026, 10:35

Epizoda 2
5.3.2026
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S48
AUS Survivor: 2016-2025
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S32

Obrázek

Wekator2323
Příspěvky: 7
Registrován: 17 led 2022, 18:59
Nejoblíbenější série: Tocantins
Nejoblibenější hráči: Spencer bledsoe,Dave wright
Nejméně oblíbené série: Nikaragua

S50 - Survivor 50 - EP02

Příspěvekod Wekator2323 » 05 bře 2026, 19:31

Tak jo lidi trochu sem se bal ze to ozzy od sere kdyby odesel z dalsi moznou zachranou v kapse asi bych definitivne zlomil nad nim hul ale je typek a ja mu budu fandit co doufam ze se do pristich epizod atane z3 vypadne couch ja ho vzdycky tak nesnasel hej savanah je mi lito je to docela fajn holka a jeste realy cute kazdopadne tenhle kmen jestli dojde daleko uuu nemyslim si co tam jeste dela cirie

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 43
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

S50 - Survivor 50 - EP02

Příspěvekod Terry » 08 bře 2026, 11:33

Ozzy kdyby mel dobrou socialni hru, tak by byl uplnej beast. Ale bohuzel mu to porad nejde a asi nedojde uplne daleko. Coach mi vubec nevadi, aspon je tam nejake drama.

Romaine
Příspěvky: 11
Registrován: 31 led 2024, 00:02

S50 - Survivor 50 - EP02

Příspěvekod Romaine » 22 bře 2026, 20:26

Ozzy na vítězství nemá. Vůbec se nepoučil. Je skvělý v soutěžích, ale prostě v sociální hře je to katastrofa. A strategii taky vůbec nezvládá. Což si aspoň přiznal a proto se spojil s Cirií. Je mi líto, že vyřadili Savanah, protože si myslím, že by mohla dojít daleko. A určitě by si to zasloužila víc, než Joe, který je tak šíleně otravný a já vůbec nechápu, že tam s ním dokážou fungovat. Já na jejich místě už bych mu dávno dala pěstí. Kdyby byly všichni stoprocentně ke všem upřímný a nikomu nikdy nezalhali, jak by ta hra vypadala? Vadil mi už v jeho sérii a tady mě vytáčí neuvěřitelně. Dobře jim tak, když si ho nechali. Těším se na další titulky, abych mohla dohnat další dva díly.


Zpět na „S50 - Survivor 50: In the Hands of the Fans“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti