Survivor BvW E04 – Vystřižené scény

Laura M (a její poznatky z duelu): Duel byl už zase plný vzrušení. Z jakéhokoliv důvodu je Candice plná jedu. Chápu, že ještě ani nehrála, nemá zkušenosti hrát Survivor s kmenem, ale odkud bere všechnu tu nenávist vůči Bradu Culpepperovi? Vždyť ho ještě ani nepotkala? Jako hráčka, která hrála už 2x musí vědět, že když je někdo vyloučen, tak je potom naštvaný na vylučovatele. A ona akorát poslouchá, co vyloučení lidé říkají a pak to vyplivne na Brada Culpeppera. Takže jsem z toho trochu zmatená: „Candice, máš si z lidí dělat přátele, protože se může stát, že se vrátíš do hry a víš, že v jednom kmeni jsou na straně Brada a ve druhém na straně Monicy,“ takže naprosto stupidní krok. Marissa teď vypadla, je jí tuším 21, má toho ještě hodně před sebou. Jsem ráda, že vypadla, protože je atletka, takže velká hrozba. Nechápu, proč ji vyloučili, když si to vezmu, Ciera, Katie, Marissa byla s náskokem nejsilnější holka ve kmeni. Takže logika „musíme udržet kmen silný a vyhodíme Marissu“ nedává žádný smysl. Každopádně jsem ráda, protože byla pro mě fyzická hrozba

Gervase (o výkonu Marrisy): Když jsme šli k duelu. Mysleli jsme, že to bude Caleb. Ale byl to John. Skvělý tah pro Galong. A John půjde muset jít proti Candice a tudíž Marissiny šance se opět zmenšily. Candice je prostě tvrdá, jak jsme viděli a John je silák už od pohledu. A byla to nějaká bláznivá skládačková socha a Marissa soutěžila dobře, dokud nepřišlo na tu skládačku. Asi to bude třemi dny bojování. Panikařila daleko víc, než v předchozích duelech a John tím doslova proletěl! Candice si dala načas, jako obvykle, Marissa na tom nebyla špatně, bohužel hodně zaostala, takže to nestihla. Mrzelo mě, že odešla, už když jsem předtím zjistil, že byla vyloučena, vzalo mi to kus srdce. Teď už jsem s jejím odchodem byl spíš smířen. Musím říct, že jsem na ni opravdu hrdý. Když jsme vstupovali do hry, řekl jsem ji své pravidlo dvou N: Nikomu nevěř (DTA – don´t trust anybody), ale věřila podobně jako já v tým. Bohužel nestihla najít svůj způsob hry. Ale stejně jsem na ni hrdý, za to, co předvedla.

Candice (o páru o samotě na RI): Je paráda mít to tu s Johnem jen pro sebe. Nejdřív jsem byla smutná a naštvaná, když přišel, ale pak jsme se umístili na prvních dvou místech v duelu. A dnes je nový den, můžeme začít s normálním přežíváním. Bude to parádní příběh pro naše děti, jak mamka a taťka byli spolu na ostrově, snažili se přežít, starali se o sebe. Kdybychom došli až do konce, bylo by to parádní zakončení příběhu.

Laura B (o získané odměně): Znovu, jsme, vyhráli! Dostali jsme úžasnou odměnu. Máme několik druhů čajů hodně kafe, já jsem kávomilec, takže pro mě obzvlášť úžasné. Dostali jsme taky vanilkový posyp a nějaký cukr. A croissanty! Normálně je ani nejím, protože se snažím zhubnout, ale koho tady to zajímá, tady se může jíst vše.  Med vevnitř, polité medem, plánovala jsem, že si je schovám, ale snědla jsem okamžitě 2. Takže parádní odměna a je prostě paráda být ve vítězném týmu. Nemohla bych být šťastnější, vlastně to teď celé drtíme, takže bych se měla dostat do sloučení.

Vytas (o tom, co všechnu mu vadí): Nikdy jsem nežil ze dne na den, tohle je poprvé. Od devíti ráno do půl páté odpoledne je tu hrozná výheň. Jsem už slušně spálen, neustále se potím po celém těle. Nemůžeme během dne ani rybařit, okamžitě bych se spálil, až tak je to brutální. Nikdy jsem necítil slunce tak, jako na téhle pláži. Normálně si slunce užívám, kdežto tady se ráno uvidím, otevřu oči a ŠOK! Hele – slunce!  Začínám pociťovat sílu této hry, nejdřív to bylo jako „jé, letní kemp, pojďme se všichni poznat!“  Teď už mě dost lidí otravuje, není problém, lézt mi na nervy. A to ani nezmiňuji, že špatně spím, občas ani nemám dost vody. Ale na druhou stranu, můžu tu skvěle cvičit jógu, cvičím klidný dech, jsem potom v klidu a můžu nechat ostatní, ať si mě klidně prudí.

 

A na závěr video, které nelze popsat slovy:

Aras chytil rybu

YouTube Preview Image
Lamik.lamity

Lamik.lamity

95´, Drakobijec, člen týmu Rocket, Rasista vůči trpaslíkům, árijcům a Lethrblakům. Fanoušek motorismu, herpetolog, budoucí kryptozoolog/veterinář/paleontolog, student japonštiny, sportovní šermíř a cyklista, geocacher

1 komentář

  1. SiGi

    Díky, zajímavé!

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.