Survivor S37: David vs. Goliath – promo fotky

Letní pauza ve vysílání amerického Survivora se pomalu chýlí ke konci, pojďme si tedy jako vždy shrnout nedávno zveřejněné oficiální informace a promo fotky k 37. řadě.

Survivor: David vs. Goliath (David vs. Goliáš) bude mít premiéru na CBS ve středu 26. září 2018 (u nás bude k dispozici od čtvrtka 27. září). Lokace zůstává již po několik sérií stále stejná – ostrovy Mamanuca na Fidži, kde se natáčelo ve dnech 29. března až 6. května letošního roku. Nezměnilo se ani barevné schéma počátečních kmenů, které bude opět oranžovo-fialové. Novinkou by však měla být herní výhoda v podobě anulace skryté imunity, která dokáže zrušit účinky zahrané skryté imunity. (Mírný spoiler pro AUS 2017) Tuto herní výhodu jsme mohli vidět například v australské sérii Survivora z roku 2017, kdy bylo možné použít anulaci až po zahrání skryté imunity jiným hráčem. V této sérii lze anulaci použít pouze během probíhajícího hlasování a její vlastník tak musí správně odhadnout, zda daný hráč imunitu zahraje či ne. Pokud se nestrefí, sice svou výhodu vyplýtvá zbytečně, ale díky speciálně upravené hlasovací zóně, kam ostatní hráči neuvidí, zůstane identita vlastníka výhody skrytá. Do hry tentokrát vstoupí 20 nových trosečníků rozdělených do dvou kmenů na základě jejich úspěchů v životě.

 

DAVID (Davidové)

Davidové, kteří ponesou oranžovou barvu, jsou outsideři, kteří si svůj úspěch v životě vybojovali nebo se k němu museli vyškrábat až ze dna. Kmen David budou tvořit (zleva doprava) Bi Nguyen (28), Elizabeth Olson (31), Lyrsa Torres (36), Carl Boudreaux (41), Jessica Peet (19), Nick Wilson (27), Gabby Pascuzzi (25), Davie Rickenbacker (30), Christian Hubicki (32) a Pat Cusack (40).

 

GOLIATH (Goliášové)

Goliášové budou mít barvu fialovou a jejich kmen se bude skládat ze členů, kteří jsou po většinu svých životů na vrcholu ve svém odvětví nebo měli v životě jistá privilegia. Do kmene Goliath patří (zleva doprava) Mike White (47), Jeremy Crawford (40), Natalie Cole (56), Alec Merlino (24), Kara Kay (30), Alison Raybould (28), Natalia Azoqa (25), John Hennigan (38), Angelina Keeley (28) a Dan Rengering (27).

 

Podrobné profily všech hráčů si podrobněji představíme v následujících dnech v samostatných článcích.

Jak se těšíte na novou řadu? Jaké máte dojmy z nových hráčů a co říkáte na novou herní výhodu? Pište nám své názory do komentářů nebo na fórum 🙂

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

4 komentáře

 1. Driebergen Driebergen

  Už se nemůžu dočkat na titulky…. :)))

 2. Skubaan

  Super, už za týden, moc se těšíme! 🙂 zase budeme víkendová rána začínat u výborné snídaně se skvělou show! Už teď předem strašně děkujeme za titulky, sponzorství samozřejmost! 😉
  Série s novými hráči jsou většinou nejlepší, je fajn poznávat nové hráče a jejich herní taktiku 🙂

 3. Survivorfans

  Už druhá série od který nebudu raději nic očekávat a budu na ní koukat pouze ze zvyku, protože už znám tak velkou historii USA Surva.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.