Big Brother CAN Season 2 začala!

Big_Brother_Canada_Official_LogoTento mesiac, presne 6. marca, nám ponúkla TV Slice z Kanady premiéru úvodného dielu druhej série celosvetovo známej reality show Big Brother. Kanadská TV aj túto sériu poňala v duchu a podľa pravidiel tej Americkej, bez priameho či nepriameho zásahu divákov na podstatné dianie v dome. Hráči bojujú o HoH, VETO, v hre je nominácia aj hlasovanie o vyradenom (a neskôr aj víťazovi) priamo hráčmi. Hráči ma celkom zaujali, a aj výber mi príde zaujímavejší ako v prvej sérii, či dokonca o trochu lepší ako z 15. série U.S. verzie.

n-BIG-BROTHER-CANADA-SEASON-2-large570Finančne si hráči, ale neprídu až na takú výhru, ako ich „kolegovia“ z U.S. verzie, 100 000 kanadských dolárov + aj výhra v podobe nákupu zariadenia do bytu / domu, je slabá útecha, pri výhre pol milióna tých amerických v U.S. verzii.

Hráči v Kanade, ale dokazujú nielen v BB ale aj v TAR, že sú hráči a hru milujú a verím, že prachy nie sú hlavným dôvodom vstupu do hry (možno skôr zviditeľnenie, splnenie si sna, drvivá väčšina ľudí v Kanade sleduje RS z U.S. a vyrastajú na nich, či už TAR, BB tak aj Survivor).

2014-02-26_0803

V zozname hráčov nechýba moslim, či gay, černosi, inteligenti aj jednoduchší ľudia, človek ozaj nevie čo môže od série očakávať a sám som zvedavý, do akej miery sa séria podarí…

Jedným, možným fiaskom (už na začiatku série) pre mňa osobne, je nasadenie Garyho (hráča z prvej série), do moderátorskej / komentátorskej pozície, toho afektovaného človeka nemôžem vystáť a tak ako mi vadil v S1, ma rozhodne nepotešil ani z tejto pozície, ktorú dostal v S2. Moderátorkou je znova Arisa Cox, ktorá moderovala aj prvú sériu, minulý rok.

Sériu nájdete na stiahnutie, postupne na našom fóre, ak kliknete TU. After Dark budem tiež postupne pridávať na fórum a to TU. Diskusia k sérii je zasa TU. Titulky nato nečakajte 🙂

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

4 komentáře

 1. ossi

  nechápu proč kanaďani nenatočej i survivor když už maj TAR i blbej big brother

  Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
  • Keby ho natočili, by si mal pindy, aké je to nudné alebo o hovne oproti U.S. verzii, nevidím tu od teba žiadnu normálnu reakciu na pointu článku, len si napísal „blbej big brother“, videl si vôbec nejakú časť tejto verzie?

   Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
   • ossi

    TAR a survivor jsou super ale big brother jen jedna velká nuda tak proto blbej to je jen můj názor

    Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
    • Earl

     Big Brother v USA a Canade rozhodne nie je nuda 😉 najprv si pozri aspoň 5 častí a potom hodnoť. Ľudí čo videli SR/ČR verziu a hodnotia podľa nej americkú je veľa a mám na nich skoro alergiu. 😀

     Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.

Napsat komentář