Brandon a Rachel

Nepojmenovaný 1

Jméno: Brandon Villegas
Věk: 33
Předchozí série: 20.
Současné povolání: PhD student biomedicíny na UCLA
Brandon se v současnosti věnuje studiu mozkových tkání pacientů s Alzheimerovou chorobou. Pokud vše půjde jak má, mohli by být lékaři schopni díky jeho výzkumu rozpoznat chorobu již v raném stádiu, dříve než se naplno projeví.
Největší změnou v jeho životě od minulého závodu je beze sporu manželství s Rachel. Motivací do druhého závodu kolem světa je především výhra milionu dolarů. Chtěli by si totiž se ženou koupit dům a založit rodinu. Za největší chybu, kterou minule udělal považuje špatné čtení nápověd a tentokrát se takových chyb hodlá vyvarovat. Nejraději by se během závodu podíval do Afriky a do Tanzánie.

Jméno: Rachel Reilly
Věk: 30
Předchozí série: 20.
Současné povolání: herečka, osobnost tv reality show, novinářka a majitelka adventures4pets.com
Rachel nejraději vzpomíná na africké safari, kde během minulého závodu viděli s Brandonem slůňata nebo právě narozeného paviána. Tentokrát by se ale ráda potápěla v Pacifiku se žraloky. Do závodu jde ale nejen kvůli zážitkům a penězům, chce svou účastí především potěšit své fanoušky, kteří ji prý chtějí vidět znova.
Rachel miluje zábavní průmysl a chce svůj život sdílet s Amerikou. Nejprve to byl Big Brother, následoval The Amazing Race a v současnosti chystá svoji vlastní lifestylovou show.
Svoji strategii nehodlá změnit ani ve druhém závodě. Považuje se za dostatečně konkurenceschopnou. Chtějí být s Brandonem týmem, který nikdy nebyl vyloučen ze závodu a tentokrát hodlají vyhrát.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

1 komentář

  1. Ja som hrozne rád za ich účasť, Brenchel som fandil v BB a Rachel považujem za jednu z naj hráčok BB v histórii, mám s ňou výborné skúsenosti, čo do komunikácie, je veľmi srdečná a stále flirtuje 🙂
    Veľmi si cením hlavne darček v podobe limitovanej podpísanej fotky, ktorých bolo len 100 ks. Jednu mám ja 🙂 je dokonca veľmi cenná, na eBay som videl túto podpísanú fotku za 300 dolárov. Mám v mojej zbierke špeciálne miesto. Vďaka komunikácii s hráčmi, človek zistí, že kamera robí svoje a edit vonkoncom, pre mňa je Rachel úžasná žena a jej „otravná“ povaha je skôr vystrihnutá a núkaná divákovi zámerne.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.