Co dnes dělají vítězové 1.-7. série Survivoru?

6944277-752297-winner-stamp

Pojďte zjistit, co v současnosti dělají vítězové prvních sedmi sérií ….článek obsahuje spoilery vítězů jednotlivých řad + malý spoiler ke starší sérii TAR, čtěte na vlastní nebezpečí!

richard-hatch-660

Vítěz první řady Survivora Borneo Richard Hatch se po propuštění z vězení (o tom bude samostatný článek) zúčastnil herní reality show Donalda Trumpa The Apprentice, ze které vypadl jako pátý. V talk show Oprah Winfrey potkal dvě děti, které ze zrodily z jeho sperma, které údajně ještě před učinkováním v Survivoru prodal do spermbanky za 40 dolarů, v rozhovoru řekl, že si nikdy nezasloužil jít do vězení. Zajímavostí je i to, že před učinkováním v Survivoru se zúčastnil americké verze Chcete být milionářem, kde ale tak úspěšný nebyl…

YouTube Preview Image

1000x1000

 

Tina Wesson, přemožitelka australského supermana Colbyho a účastnice dalších dvou sérií All Stars a Blood vs. Water žije stejně jako před 14 lety, kdy poprvé účinkovala v Survivoru v Knoxvillu ve státě Tennessee. Na konci minulého roku, v době vysílání 27. série, přišla smutná zpráva, že zemřel její syn Taylor.

Mezi její zájmy patří pěší turistika, které se věnuje denně, jízda na kole, plavání, běhání, hraní paddleballu (dřevěná raketa, ke které je na provázku přivázaný míček), ráda předává lidem zkušenosti o přežití v divočině. V roce 2006 Tina vydala knihu o svých životních zkušenostech pod názvem Out Live, out laugh, out love, která by měla podle jejích slov pomoct lidem žít lepší život. K Survivoru řekla, že to nikdy nebylo o penězích, že nejdůležitější pro ni bylo dobrodružství.

Bfa3DUSCYAAQCpn

Vítěz Survivoru Africa Ethan Zohn, použil svoji výhru na neziskové organizace Grassroots Soccer, jenž si dala za cíl učit africké děti o prevenci proti AIDS prostřednictvím fotbalu.

V roce 2009 byla Ethanovy diagnostikována rakovina, ze které se vyléčil, ale později se mu znovu vrátila. Na začátku března 2013 v show Jeffa Probsta oznámil, že vyhrál i svůj druhý boj se zákeřnou nemocí a to díky transplantovaným buňkám jeho bratra.

logo-grassrootsoccer

Ethan byl moderátorem dvou televizních programů zaměřených na fotbal a to sice FC Fox na Fox Soccer Channel a The Metro Soccer Report na MSG Network.

Minulý rok  v únoru se po deseti letech rozešel se svou přítelkyni Jennou Morascou. Když spolu ještě chodili zúčasnili se společně 19. řady The Amazing Race, kde ale vypadli už ve 2. epizodě. Také si proti sobě zasoutěžili ve Fear Factoru, ve kterém soupeřili proti ostatním vítězům reality show. Ethan skončil druhý za vítězem The Bachelorette (podle Wikipedie herní randící soutěž) Ryanem Sutterem. Zajímavostí může být i to, že CBS údajně uvažovala o jejich souboji ve 23. řadě Survivora, ale Jenna s Ethanem prý chtěli hrát spolu, tak dali přednost The Amazing Race.

vecepia

 O VecepiI Towery Robinson, vítězce Survivoru Marquesas (nebo Polynésie, jak řadu překřtila Prima Cool) asi moc lidí neví, že je veteránkou letectva z Války v Perském zálivu (2.8. 1990 – 28.2. 1991).

Po výhře v show se Vecepii život nijak drasticky nezměnil. Vzala si svého dlouholetého přítele a snoubence Leandera (kterého můžete vidět při návštěvě příbuzných). V době natáčení All-Stars se jí narodilo dítě, které se objevilo v  dokumentu A Baby Story.

now-brian-heidik-was-jailed-for-animal-cruelty

Pro mnohé vítěz nejnudnější série v historii, Thajska, Brian Heidik, včetně samotného Probsta, který před HvV řekl, že si každý určitě všimnul, že z této nepovedené série nebyl nikdo pozván. 

Přes Survivorem se živil jako prodavač ojetin, spisovatel a pornoherec, údajně natočil s manželkou několik soft scén.

5. července 2006 byl Heidik zatčen na základě telefonátu jeho manželky (kterou údajně předtím týral) za střelení 12-16 týdenního štěněte ovčáckého psa lukem. Heidik se bránil tím, že si myslel, že to byla liška nebo kojot, ale ani to mu nepomohlo. Byl zatčen za domácí násilí a krutost ke zvířatům. Dobrou zprávou je, že pes to přežil a byl vrácen jeho majiteli, Jeffovi McLeodovi, který bydlel šest mil od Heidikova domu.

jenna-and-ethan-from-survivor

Díky vítězství v Amazonu se Jenna Morasca stala nejmladší vítězkou v historii Survivoru. Po show se začala věnovat herectví. Získala roli v divadle Off-Broadway (mnohem menší než další brodwayské divadla v New Yorku, s kapacitou 100-499 diváků), konkrétně ve hře Pieces. Kromě show The Amazing Race se Jenna zúčastnila i pořadu Celebrity Paranormal Project nebo měla menší roli ve filmu The Scorned z roku 2005 (podle ČSFD horror/komedie/thriller), ve kterém si zahrál i Ethan a spoluhráči z Bornea Jenna Lewis a Gervase Peterson. 

O Jenně se asi moc neví, že se od roku 2012 věnuje profesionálními wrestlingu.  V tom samém roce promovala na Co  lumbia University v oboru Poradenství a klinická psychologie. Obrázek pochází z kampaně PET zaměřené proti kožichům.

4fcb4000-8978-4fd1-bf36-359e08132083

Dvojnásobná vítězka Survivoru Sandra Diaz-Twine v současnosti stále žije ve státu South Carolina se svými dvěma teenagery a svým manželem Marcusem, který tráví více času na bojových misích v zahraničí, než doma. 

Minulý rok se objevila v pořadu Dr. Philla, aby podpořila svého kamaráda, Todda Herzoga, v boji s alkoholismem. A co si Sandra myslí o svém třetím návratu? „Asi půjdu hrát ještě jednou a asi znova vyhraju.“ říká se smíchem.

Adesso

Adesso

A fan of - Richard Hatch, Lex van den Berghe, Tom Westman, Danielle DiLorenzo, Yul Kwon, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Amanda Kimmel, Coach Wade, Chelsea Meissner, Kim Spradlin, Malcolm Freberg, Tony Vlachos (S) Hobbies: gym, girls, parties, travelling, movies, football

13 Comments

 1. Adesso Adesso

  Malá aktualizace, v článku je teď video Hatche v Milionáři 😀

 2. Annn

  Super článek, už se těším na další vítěze :))

 3. kata_rina

  Toto je skvělé. 🙂 Budete pokračovat s dalšími vítězi?

 4. Hajefr

  Nezbývá nic, než vyseknout tomuto webu poklonu. Tenhle web jde nyní neskutečně nahoru. Když si vezmu, že ze začátku tu nepřibývalo týdně vesměs nic (maximálně 1 rozhovor s ex-hráčem) a nyní tu přibývá mnoho článku týdně, a to hodně zajímavých (ať už videopozdravy, rozhovory, speciály – Amber a Rob!!), fakt bravo! Jen velká škoda, že máte tak málo fanoušků na FB, například oproti Survivorwebu, kde se takřka nic neděje. Nejspíš je to asi hodně zapříčiněno názvem webu, který by fanoušek Survivora asi těžko hledal. Snad se tenhle web hodně rychle rozkřikne mezi lidi, protože si zaslouží mnohem větší základnu fanoušků (i když nutno dodat, že ten počet návštěv je neuvěřitelný).

  • vďaka za celý tím, dovolím si napísať, že je to z drvivej väčšiny tým, že sme vsadili na motto webu : „fans 4 fans“ a ponúkli sme miesto v redakcii veľkej kope ľudí z fóra, na začiatku sme ani možno nedúfali, že až do akej miery sa to rozprúdi. Hlavne prevziať štafetu a pokračovať v práci na Survivor bolo prvým cieľom, následne sme siahli po TAR a BB a zastrešili tak všetko dôležité od CBS, a pokračovalo to sledovaním diskusie na fóre a podľa toho sme prispôsobili obsah aj na menej známe RS, kde sme vykryli všetko podstatné… o hudobné RS a CZ/SK sme vyslovene ani záujem nemali to sme nechali Panáčkovi, občas tam chodím a je to asi jediná konkurencia ohľadne RS ktorú rešpektujem a uznávam, tiež robia veľa nedocenenej práce, a dúfam, že sa nám podarí fungovať tak dlho a kvalitne ako im. Takže týmto aj zdravím chalanov a baby z tamojšej komunity.

   • Rendy Rendy

    Ta hromada lidí na FB survivorwebu je v podstatě zásluhou týmu, který nyní funguje zde a který se dříve o survivorweb staral. Kopec fanoušků tam bude z dob, kdy proběhl bum prásk na Coolu a survivorweb zaplavila vlna teens, kteří si na Survivor možná už ani nevzpomenou. Každopádně, je škoda na tom FB nyní číst příspěvky od některých aktivních fans, kteří si s něčím nevědí rady a jsou odkazováni na mrtvý web a diskuzi, která je zaplavená reklamou na viagru. Moc tam těm nynějším správcům nerozumím, proč to tímto stylem udržují při životě.

    • keď sme odtiaľ v 08/2013 odchádzali bolo na FB cca. 10,800 ludi, teraz je 11,130, takže za rovnaký čas nazbierali menej ľudí ako my. Tie veľké čísla, ako píše Rendy už mali predtým vďaka iným ľudom, momentálne majú mŕtve fórum bez možnosti registrovať sa, web kde sa pripočítava čas plné reklám bez aktualizované obsahu a na FB fotky, ktoré vie nahrať aj cvičená opica (dúfam, že sa opice neurazia).

 5. ossi ossi

  z prvních vítězů je nejlepší bezkonkurenčně Hatch, mohly by ho dát do 30 série teda pokud mu už skončilo to domácí vězení

 6. Jenna už myslím wrestling nerobí, ale venuje sa rádiu 🙂

Trackbacks / Pings

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.