Dave a Connor

Nepojmenovaný 1

Jméno: David O’Leary
Věk: 59
Předchozí série: 22.
Současné povolání: realitní investor
David za největší chybu, kterou se synem v prvním závodě udělali považuje špatné čtení nápověd, díky kterému se museli vracet a ztratili tak spoustu času a druhou chybou pak samozřejmě bylo jeho zranění.
Za nejlepší okamžik předchozího závodu považuje vítězství ve 4. etapě na Bali, kde na podložku dorazil už o berlích. Tentokrát by rád viděl Myanmar a především chce sám sobě dokázat, že se mohou v závodě dostat dál než minule a konkurovat zkušenějším týmům.

Jméno: Connor O’Leary
Věk: 22
Předchozí série: 22.
Současné povolání: student a profesionální cyklista
Connor je v současnosti v posledním ročníku na univerzitě v Utahu a zároveň se věnuje cyklistice. Za nejzapamatovatelnější zážitek z prvního závodu považuje skákání z vrtulníku na Bora Bora v první etapě závodu. V otázce největší chyby se se svým otcem shoduje. bylo to špatné přečtení nápovědy, vracení se pro potápěčské vybavení a následné otcovo zranění.
Nejvíce se mu líbilo v Indonésii, tentokrát by se rád podíval do Číny nebo do Indie. Jsou to dvě místa, kde ještě nikdy nebyl. Rád by poznal jejich tradice, zvyky a kulturu. Zároveň ale doufá, že s otcem stráví zase nějaký čas a zažije spoustu dobrodružství.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.