EXKLUZÍVNE: Elise Griffiths z Beauty and the Geek AU!

Beauty_and_the_Geek_Australia_logoSom veľmi rád, že môžem na tento web pridať oficiálne prvý rozhovor v Čechách, na Slovensku a možno aj v Európe s účastníčkou z Austrálskej verzie Beauty and the Geek. Ako prvú sa mi podarilo vyspovedať, a verte, že som ju oslovil s malou dušičkou, či vôbec bude mať záujem a odpíše, Elise Griffiths. Elise bola súčasťou historicky prvej série, ktorá sa točila u protinožcov v roku 2009. V tom čase mala 20 rokov.

Pôsobila už počas tejto série veľmi nad vecou a nedá mi nespomenúť, že z jej odpovedí som bol milo prekvapený a ukázala sa ako veľmi ochotná a úprimná baba. Z rozhovoru sa dozviete niečo z jej súkromia, ale aj zo zákulisia šou.

Za preklad ako vždy patrí vďaka mikymu253, ktorý sa znova postaral o rýchly preklad, ani nie za 24 hodín!

245_geek350x350ROZHOVOR:

Můžeš nám prozradit, jak probíhá příprava na show? Castingy, fotografování a interview?

Jsem tak ráda, že jsem si tu show mohla užít! Nicméně k tvé otázce – je tam strašně moc příprav. Absolvujeme rozsáhlý proces rozhovorů a dost dní na place.

Hodně lidí si myslí, že produkce ovlivňuje hráče. Je to pravda?

Myslím, že produkce to v mnoha různých věcech ovlivňuje. Je tam jednoznačně dost tlaku kvůli kameře a trochu toho tlaku je možná i na vás, aby vytvořili vaši podobu v show. Některé chvíle jsou dost upřímné (jako když jsem plakala) a jiné jsou naopak naaranžované a zahrané tak, jak byste čekali.

45_geek3Kolikrát jsi se do Beauty and the Geek hlásila?

Jen jednou a hned jsem byla vybrána.

Máš nějakou oblíbenou sérii a oblíbené vítěze?

Mou nejoblíbenější sérií je má vlastní, první série. Prostě mi přijde, že je nejskutečnější a nejsrdečnější ze všech sérií v Austrálii. Mým nejoblíbenějším párem pak jsou Corin a Lisa. Lisa je stále jedna z mých nejlepších kamarádek.

Jak vzpomínáš na hru?

S velkou láskou a skvělými vzpomínkámi. Lidé tam byli většinou úžasní. Je to něco, co vás potká jednou za život a já jsem strašně vděčná, že jsem mohla být součástí toho.

Zajímala by tě účast v Big Brotherovi nebo …?

Kdyby přišla správná nabídka, šla bych do Big Brothera. Ačkoliv si myslím, že to je o dost náročnější, než jak to vypadá.

76Sleduješ aktuální sérii amerického Survivora nebo TAR? A pokud ano, máš nějaké favority?

Survivora nesleduji, ale vážně mě baví jiné show jako australská verze My Kitchen Rules, Mob Wives, the Block Australia, Real Housewives of Beverly Hills. Stále miluji televizní reality show – jsou návykové. Ale mám trochu problém si užívat Beauty and the Geek. Abych byla upřímná, tak je totiž těžké se do toho vžít, když vím, jak to v té show všechno chodí.

Přijala bys nabídku na návrat?

Kdyby přišla nabídka a producenti to celé uskutečnili, určitě bych se vrátila.

1017632_1384768578407277_444846712_nByla jsi někdy v České republice nebo na Slovensku?

Nebyla, ale můj přítel je Čech, takže někdy se k vám určitě vydáme, abych to tu na vlastní oči viděla.

Chtěla bys něco vzkázat fanouškům v České republice a na Slovensku?

Chtěla bych vám všem říct, že jste úžasní a jsem ráda, že tuhle show sledujete. Zdravím vás od protinožců.

Co si myslíš o podpoře z celého světa?

Jsem v šoku, že tolik lidí z celého světa tuto show sleduje. Nejde mi to do hlavy. Jsem ohromená. Je to úžasné!

1525422_1434534106764057_2017637321_n

 

Co děláš 5 let po konci show?
Momentálně pracuji jako manažerka prodeje a vizážistka na volné noze. A trochu také dělám modeling.

 

Musím sa takto na diaľku poďakovať Elise, že si našla čas a odpovedala dôkladne na všetky otázky, za jej prístup a vlastne aj za jej hru v prvej sérii, ja som si moc sériu užil a patrila do TOP 4 mojich obľúbených dievčat z tejto série, ktorú som si zamiloval v podstate z dňa na deň. Oslovil som na rozhovor aj iné dievčatá zo sérii 1. až 3., tak uvidím, ktorá venuje svoj čas pre našu komunitu. Chcem tiež dodať, že v Austrálii sú podľa toho, čo sledujem rôzne weby veľmi milí a srdeční účastníci rôznych RS a sú vždy ochotní komunikovať.

 

Milan & miky253 (c) 2014

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

3 Comments

  1. Jean

    Skvělý! Nějaký geeky si na rozhovor neoslovil? 😀

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.