Farma 6 – potvrdená!

Markíza odhalila plány na rok 2015. Medzi konceptami reality show sa objavila aj, už v poradí 6. séria show Farma, ktorá by sa mala odvysielať na jeseň 2015. Špekuluje sa medzi viacerými variantami priebehu hry.

1. Klasická Farma (noví hráči, nové zvraty) – klasický priebeh hry

2. All Stars séria (hviezdny hráči z prvých piatich sérii)

3. Česi vs. Slováci (zabojovať by mali 3 Češky, 3 Česi, 3 Slovenky a 3 Slováci)

4. Celebrity vydanie (súťažiť by malo 12 celebrít slovenskej televízie, výhra by mala ísť na dobročinné účely)

Zatiaľ sa o formáte Farmy 6 dá len špekulovať no najpravdepodobnejšie varianty sú práve tie prvé dve, čiže klasická séria s novými hráčmi alebo séria s najväčšími hviezdami Farmy. Ktorý formát sa Vám páči najviac?

images

Stochey22

Stochey22

Parvati (S), Rob (S), Ciera (S), Malcolm (S), Jefra (S), Morgan (S), LJ (S), Carter (S), R.C (S), Danielle (S), Jonathan (S), Vytas (S), Hayden (S), Chelsea (S), Whitney (S), Dustin a Kandace (TAR)

8 Comments

 1. mikinko007

  Určite nie celebrity,najhoršia moźná kombinácia aká može byť.Určite by tam nekolo toľko srandy,ako keď tam budú nové tvre.

 2. farmari

 3. kasol

  Soutěž „Farmu“ sleduji od začátku. Je to jediná reality show, kterou sleduji. Jednak si opakuji znalost slovenčiny, ale hlavně mám tuto soutěž rád proto, že je zaměřená na dřívější těžkou práci v zemědělství. Samozřejmě pro zpestření vybírají psychologové zajímavé typy osobností tak, aby průběh celé soutěže byl pro diváky přitažlivý.
  Pokud můžu přidat typ jakou „Farmu 2015“ tak bych byl pro verzi 3 – Slováci versus Češi, hlavně asi z důvodu dorozumívání. Jinak jsem samozřejmě pro klasiku tj. verzi 1.
  Na závěr přeji celé soutěži Farma další úspěšné pokračování.

 4. Dejvy

  Rozhodne som za All stars. Sama Jana Hrmová naznačila, že jej to tam chýba, ona tam musí byť ako prvá. Taka seria by už mohla mať aj konečne viac takticke grady, aspon trošku 😀

 5. newim

  Dúfam, že to nebude celebrity vydanie. To je asi najhoršia varianta. Jedna z vecí, čo robia Farmu dobrou, sú práve obyčajný ľudia.

  • Stochey22 Stochey22

   Tiež si myslím, aj keď veľmi rád by som videl pár ľudí hrať znova… myslím, že by to podstatne zvýšilo sledovanosť a dočkali by sme 100% aj siemej série 🙂

   • newim

    Ja som myslel tie akože „celebrity“ z televízie. Vždy si pri niečom takom spomeniem na celebrity camp. Hráčov z predchádzajúcich sérii by som naopak uvítal, dokonca by som si vedel predstaviť, keby spravili niečo na spôsob Fans and Favorites, že by hrali hviezdny hráči a boli by aj noví neznámy ľudia.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.