Flight Time a Big Easy

Nepojmenovaný 1

Jméno: Herbert „Flight Time“ Lang
Věk: 37
Předchozí série: 15. a 18.
Současné povolání: Harlem Globetrotter
V životě Flight Timea a Big Easyho se toho od jejich posledního závodu příliš nezměnil. Stále cestují po světě jako poloprofesionální hráči basketbalu. Minule se Herbovi nejvíce líbilo v Dubaji. Tentokrát si není jistý, kam by chtěl podívat nejraději, navštívil prý už více jak 90 míst a na jeho seznamu už toho moc nezbývá.
Znovu jdou do závodu, protože chtějí zjistit, zda už konečně mohou být první. Strategii kvůli tomu však Flight Time měnit nehodlá.

Jméno: Nathaniel „Big Easy“ Lofton
Věk: 32
Předchozí série: 15. a 18.
Současné povolání: Harlem Globetrotter
Big Easyho nejvíce mrzí, že dříve nevěnoval pozornost detailům, což jim závod párkrát zkomplikovalo. Ve své strategii nehodlá nic měnit, stále se chce během závodu hlavně bavit stejně jako během své „práce“ baví ostatní.
Do paměti se mu nejvíce zapsalo Holandsko, tentokrát by se chtěl pro změnu podívat do Dubaje, protože si myslí, že je to krásné město a rád by si to ověřil.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

2 Comments

 1. Angie Angie

  Jejich účast se mi taky zrovna nepozdává. Ano jsou zábavní, dělají spoustu legrace, oni jsou ten komediální prvek, který tam televize potřebuje… Myslím ale, že je spousta dalších (zábavnějších) týmů, které by si zasloužily druhou šanci.

 2. XtttX

  „V životě Flight Timea a Big Easyho se toho od jejich posledního závodu příliš nezměnil. Stále cestují po světě jako poloprofesionální hráči basketbalu. Minule se Herbovi nejvíce líbilo v Dubaji. Tentokrát si není jistý, kam by chtěl podívat nejraději, navštívil prý už více jak 90 míst a na jeho seznamu už toho moc nezbývá.“

  (Obsahuje spoilery z ich predchádzajúcich sérií.)

  A títo ľudia dostanú 3. šancu…
  A aj keby necestovali po svete a neboli prachatí, už v UB nemali čo robiť! Vzdať najjednoduchší RB série a automaticky sa nechať vylúčiť, to si návrat skutočne nezaslúži. Po tom čo FT spravil v UB mali byť automaticky diskvalifikovaní… Ale nie, oni ich ešte raz pozvú!

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.