Flipped Off – nová show Russella Hantze

Untitled-197

Včera byl odvysílán první díl nové reality-show zlého muže Survivora Russella Hantze. Dostala jméno Flipped Off, což je humorný dvojsmysl. Znamená to něco „otočit“ (myšleno zboží) a zároveň nepěkně gesto, ve kterém figuruje zdvižený prostředníček.

Hlavními protagonisty budou již zmíněný Russell, jeho bratr Shawn, kterého jste mohli vidět v jedné z epizod South Pacificu, a pohledná makléřka Kristen. Za úkol si dali kupovat polorozpadlé domy v oblasti Houstonu, renovovat je a pak je „otočit“, tedy se ziskem prodat. Pořad se bude vysílat každou sobotu na stanici A&E, přičemž bude v rozumné době ke stažení na našem fóru. Russell samozřejmě nepochybuje o úspěchu, a dokonce se nechal slyšet, že opět postaví ekonomiku Houstonu na nohy. Odvážné tvrzení v době krize, kdy obchod s realitami není nejbezpečnější způsob podnikání. Uvidíme, co Russell vytáhne z rukávu, trailer slibuje hádky, dramata a špinavou práci. Budete sledovat?

Titulky já osobně nechystám, takže pořad bude dostupný pravděpodobně pouze pro angličtinou políbené. Těžko říct, jestli se vůbec objeví anglické titulky.

russell-hantz-flipped-off-520x346 flipped-off-tv-show 5-russell-hantz-serious

Rendy

Rendy

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.