Happy B-Day Parvati Shallow!

S13_Parvati_ShallowČo čert nechcel, práve dnes, 21. septembra má najkomplexnejšia hráčka aká kedy hrala Survivor, už neuveriteľných tridsaťjeden rokov.

Nemusíte Parvati milovať, ale musíte rešpektovať, akou výbornou hráčkou je. Jej fyzička je jedna z najlepších v hre. Sociálna hra je tiež jej silnou stránkou, ale čo je podstatné, nieje to len pekná tvárička a sexy zadoček, ale aj veľmi strategicky vyspelá hráčka.

Jej hru by som vedel charakterizovať ako vývoj legendy. História jej zápisu do kroník Survivora sa začala podaním prihlášky, s vtedy jej ešte priateľom do The Amazing Race. Ako je známe, z jej účasti v Cook Islands, neuspela, ale my všetci sme vďačný, lebo práve touto sériou začal kult jednej famóznej hráčky.

S16_Parvati_Shallow

Jej hra v Cook Islands bola veľmi rozpačitá, bolo jasné, že ani nevedela ako hrať. Z neskorších rozhovorov s ňou je jasné, že v hre sa chcela presadiť len flirtom (kto si spomenie na jej flirtovanie s Nate-om, prípadne horúcu, nahú kúpeľ s Ozzym a Yulom mi dá za pravdu, že na to mala isté telesné aj osobnostné predpoklady).

Podľa mňa, jej celkové 6. miesto je veľkým úspechom, keď si spätne pozrieme, koľko návratov z tejto série bolo v ostatných sériach za posledných 5-6 rokov, dostaneme sa k peknému číslu, no hlavne k hráčom ako Ozzy, Candice, či Penner. Z Parvati jej koketnosť doslova sála, jej vyjadrovanie, dvojzmysli, očný kontakt, tá jej sladká prdelka, sú tým čo robia jej sociálnu hru, tak inou, tak výnimočnou, nieje preto prekvapením, že kopec hráčov, si práve ju beriem za svoj vzor, či už hlavne ženy, tak občas aj muži (všakže Vytas).

Podobne ako pri Boston Robovi, aj u Parvati zavážila pri jej druhej účasti náhoda, a to odrieknutie účasti v sérii Micronesia – Fans vs. Favs. Boh žehnaj Candice, že mala v tom čase iné povinnosti, a my sme mohli vidieť korunováciu pravej QUEEN tejto šou. Vo FvF sme spoznali vylepšenú, dravú, omnoho viac koketnú a výnimočnú Parvati. Neskutočne si povodila celú sériu, dovolila si v istom momente nehlasovať ani so svojou alianciou, vo finále, jej dali hlas aj ľudia ktorých podrezala. Oceniť takú hru nedokáže hocikto, a ja som veľmi rád, za porotu v S16, ktorá aj keď bola v mnohých vyjadreniach osobná, vedela ukázať prstom na toho, kto hral hru. Po šou sa veľmi pretriasal vzťah Parvati a Ozzyho, samozrejme na báze kamarátstva, keďže už po Cook Islands mali k sebe blízko ako dvaja mladí ľudia žijúci v L.A. a práve podrezanie Ozzyho bolo otázkou večera aj na Reunione. Ich kamarátstvo pretrvalo dodnes, a všetko je odpustené. Tak či onak, Parvati a jej hra spravila zo S16 jednu z najlepších sérii, aké sme kedy mohli na obrazovkách vidieť. Ženská aliancia, jednými milovaná, druhými zatracovaná, ale veľmi efektná a účinná hra, ktorá dala milión tej pravej osobe.

S20_Parvati_Shallow

Parvati je hlavne fanúšikmi ženského pohlavia a mládežou s plagátmi Ozzyho na stene veľmi nenávidená za S16, prežila si kopec urážok a slovných útokov po sociálnych sieťach, no nikto netuší, že Parvati je žena s veľkým srdcom, už roky sa venuje charite, a to čo je mnoho ľudí vyčíta, tú jej koketnosť má vžitú do svojej osobnosti. Poznáte, ak máte nejaký návyk alebo zlozvyk? Tak to je niečo čo má Parvati s tým flirtom, a túto svoju stránku nám ukázala naplno v diabolsky dobrej sérii Heroes vs. Villains, podľa mňa je to jej najlepšia séria, s neskutočne dobrou hrou, ktorá ale nebola ocenená šekom na 1 000 000 dolárov.

Byť terčom od prvého dňa, a dostať sa až na koniec, mať slušnú sociálnu hru, skvelú fyzičku je to, čo Parvati zdobí v každej sérii.

Spojiť sa s Diablom, lebo nikto iný Vás nechce do aliancie, urobiť jeden z najfamóznejších ťahov na kmeňovej rade a stále byť jednou z najlepších v histórii je to, čo o Parvati viem napísať vždy. Môžte ma tu dissovať s tým, že pánom série je Russell, ale kto si koho vodil a kto bol kým vodený? Kto bol hrozbou č. 1 od prvého dňa a kto neznámy hráč? Kto vravel komu všetko a kto tomu druhému, len to čo potreboval vedieť? Položte si tieto otázky a zodpovedajte si ich.

Tak či onak, nieje náhodou, že práve Parvati je účastníčka troch sérii, ktoré sú fanúšikmi najviac prijaté, a patria medzi zlatý fond hry, ktorá sa vysiela už trinásť rokov.

Parvati-Around-The-World-For-FreeAby sme neostali len pri Survivore, s Parvati by som Vám odporúčal Around the World for Free S3, ide o cestovateľský program, vysielaný pred 2 rokmi na CBS.com. Parvati cestovala po svete na pozvanie svojich fanúšikov, bolo skvelé ju sledovať, akou osobou je mimo zostrihov, ktoré boli v Survivor.

Parvati_Host

 

 

 

 

Aby toho nebolo málo, po prvej sérii Live After Show (vysielanej popri S25 Philippines), nahradila na poste moderátora Billa (Survivor: One World) a potiahla to veľmi obstojne, a podľa môjho názoru, to zvládla lepšie ako Jeff posledné Reuniony. S2 (vysielaná popri S26 Caramoan) bola v jej podaní veľmi skvelá čerešnička na torte, nie až tak dobrej sérii, ktorá išla päť rokov po jej úspechu v S16.

Parvati si spoločne s Amandou strihla menšiu rolu vo filme Into the Blue 2: The Reef (viď YT video).

YouTube Preview Image

Snáď sa Parvati ešte niekedy v hre dočkáme, a ak nie, tak veľa zdravia, šťastia, konečne aj lásky, a veľa úspechov pri S3 Live After Show, ktorá by mala ísť súbežné so S27 Blood vs. Water.

Viac o Parvati nájdete na:

oficiálny web

WiKiPEDiA

Survivor WiKiA

oficiálny účet na Twitteri

oficiálny účet na Facebooku

oficiálna fan page na Facebooku

Milan (c) 2013

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

9 Comments

 1. Thorg3

  Ona je Top, dal bych cokoliv abych s ni moch pokecat osobně ! 🙂

 2. Cajky

  úvodní 2 odstavce jsou nejlepší z článku(tím nechci snižovat kvalitu článku článku-je super) 🙂

 3. mizo

  Tuhle sezonu neni After show?

 4. Prečistené opravené veci + ak chcete diskutovať o Parvati máte tu fórum.

 5. Earl

  Perfektný článok o perfektnej hráčke. 😉

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.