John a Jessica

Nepojmenovaný 1

Jméno: John Erck
Věk: 28
Předchozí série: 22.
Současné povolání: vývojář iPod a iPhone aplikací
Jejich bezesporu největší chybou bylo nevyužití ExpressPasu, jak John přiznává. Dnes už se ale prý poučili. Už vědí, co je ExpressPas a jak ho použít. Není to ale jejich jediný důvod, proč se pustit do závodu znovu. John se těší na tu směsici cestování a závodění. I když by si prý mohli dovolit se snoubenkou cestovat, nikdy by to nebylo takové, jako když je vše okořeněné soutěžením s ostatními týmy.
V průběhu prvního závodu si nejvíce oblíbil Bora Bora. Tentokrát by se rád podíval do západní Austrálie, Jižní Afriky a Chile. Hlavně by chtěl vidět volně žijící divoká zvířata.

Jméno: Jessica Hoel
Věk: 27
Předchozí série: 22.
Současné povolání: prodejkyně
Jessica se shoduje s Johnem, že nevyužití ExpressPasu bylo největší chybou v závodě a nehodlají ji opakovat. Dokonce tajně doufá, že by „ušetřený“ ExpressPas mohli využít v tomto závodě, ale velké naděje si nedělá, dodala s úsměvem.
Stejně jako její snoubenec i ona si nejvíce oblíbila Bora Bora, kde vyhráli etapu. Nikdy prý nezapomene na to, jak pádlovali směrem k Philovi. Těší se, že se podívá do Afriky, protože minule se tam nedostali. Má však obavy z jazykové bariéry, taxikářů a úkolů, kde by musela zpívat nebo předvést své taneční dovednosti.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.