Survivor 28: Rozhovor s 8. vyřazeným

Varování: Nečtěte, pokud jste něviděli 6. epizodu Survivor: Cagayan a nechcete si vyspoilerovat vypadnuvšího!!!

Pochodeň zhasla dalšímu trosečníkovi, kterého tradičně vyzpovídal Gordon Holmes a my vám nyní přinášíme překlad jeho rozhovoru s osmým vyloučeným soutěžícím, kterým se, jak už jistě víte, stala Sarah.

Poslední kmenovka byla prostě… wow. Měla jsi nějaké signály, že Chaos Kass se vás chystá hodit pod autobus?
Ne, neměla. Jen jsem čekala, že druhý kmen bude hlasovat pro mě, jakmile si uvědomí, že nehodlám přeběhnout. Snažila jsem se držet zpátky, co nejdéle to šlo. Už ve chvíli, kdy druhý kmen dorazil na pláž, věděla jsem, že nepřeběhnu. Ale nechtěla jsem, aby to věděli, protože jsem chtěla, aby se radši snažili přetáhnout mě než někoho jiného. Bála jsem se totiž, že někdo jiný by mohl přeběhnout a to se nakonec i stalo. A na samotné kmenovce to bylo šílené. LJ a Tony se vzájemně poplácali po zádech a mysleli si, že nás dostali. Když potom první přečtené jméno byla Jefra, otočila jsem se na ně s malým úšklebkem. A zatímco Jeff nekonečně dlouho četl hlasy, říkala jsem si, že všichni víme, že jde domů Jefra, takže by to Jeff nemusel tak protahovat. Když jsem se pak před posledním hlasem otočila na Jefru, měla v očích slzy a já si říkala: „Měj se“. Potom Jeff přečetl moje jméno a trvalo mi minutu, než mi to došlo. Říkala jsem si v duchu: „Musíš vstát, protože budeš muset odejít.“

Teď s odstupem: snažila ses získat velení ve své alianci, nebo to byla jen temperamentní diskuse? Protože ať to bylo cokoliv, znepřátelili jste si Kass.
Nepřišlo mi, že jsme si ji tím znepřátelili. Byla to obyčejná diskuse šesti lidí. Přišlo mi, že je čas vyloučit někoho silného. Věděla jsem, jak nebezpeční Tony a LJ jsou a chtěla jsem je dostat ze hry. A stála jsem si pevně za tím. Tohle je moje hra a každý hraje sám za sebe. A já neměla v úmyslu nechat můj osud v rukou někoho jiného. Jestli si někdo mysl, že se spokojím se zadním sedadlem, tak se plete. Zvážím své možnosti a zkusím to jinde. Zní to sice jako, když nějaká fiflena říká, že musí být po jejím, ale já cítila, že hlasování tentokrát musí jít tak, jak chci.
Z toho, co jsem viděl v televizi, jsem si myslel, že Kass je tou poslední, která by přeběhla. Měli jste na své straně čísla a ona navíc měla menší alianci s Tashou a Spencerem.
Ne, Spencer, Jeremiah a já jsme k sobě měli dost blízko. Říkali jsme, že půjdeme až do finálové šestky jako skupina. A ve trojici jsme se potom bavili o tom, že se možná brzy zbavíme Kass, protože kolem tábora dělá až moc problémů. A nejen mně. V táboře kvůli ní byl často chaos. Věděla jsem, že takhle to nedopadne dobře.

Jaké to bylo vrátit se domů a vidět, jak ti Tony lhal?
S Tonym jsem mluvila už před vysíláním, takže jsem od něho věděla, že uvidím, jak o mně mluvil ošklivě nebo jak mi lhal. Ale byla jsem překvapená, že mi lhal tak moc. Kdyby byl na jeho místě kdokoliv jiný, nevložila bych do něho tolik důvěry, ale to, že je policista, způsobilo, že jsem k němu přistupovala jako ke kolegům od policie, kterým klidně svěřím do rukou svůj život, stejně jako oni mně. S Tonym jsme o tomhle měli dlouhou upřímnou konverzaci a cítila jsem, že jsme spolu propojeni. Takže jsem vážně nečekala, že by mi mohl takhle lhát. I když já o něm taky nemluvila jen hezky. Nazvala jsem ho blbem nebo tupounem. Takže já k němu taky nebyla úplně upřímná.
Ale ty jsi tupouna myslela v nejhezčím možném slova smyslu.
(smích). Jo, přesně tak.
Bylo tohle důvodem, proč jsi byla tak přesvědčená, že nemá imunitu?
Jo. Tony nepůsobí nějak moc chytře. Působí spíše záludně. Lindsey o něm prohlásila, že nejspíš nenapočítá do dvaceti, pokud bude mít na nohou boty, ale on je mnohem chytřejší, než se zdá.
Z tvých prohlášení před hrou to vyznělo, že se Tonyho budeš chtít rychle zbavit, protože je policista. Co se změnilo?
S Tonym jsem nechtěla mít nic společného, ale to se změnilo, když jsem zjistila, že je ve stejném kmeni. Řídila jsem se heslem: Drž si své přátelé blízko a nepřátele ještě blíž. Chtěla jsem ho mít na své straně, abych ho mohla hlídat.

Dobře, čas slovních asociací. Začněme s Trish.
Veselá a loajální.
Woo?sarah
Klidný.
Tony?
Záludný.
Latasha?
Rozhodná.
Spencer?
Fajn kluk.
Morgan?
Úžasná… počkej… špatný zadek.
LJ?
Zaříkávač koní.
Nejsi první, kdo mi dal tuhle odpověď.
(smích) Já vím.
A nakonec Kass.
Směšná.

Pojďme zpátky ke hře. Řekla jsi, že Morgan je úžasná. Během těchto rozhovorů po vyřazení to vyznívalo, že většina lidí s ní neměla žádný vztah. Vycházely jste spolu?
Morgan je ****. Ona, Trish a Jefra jsou mé největší kamarádky po show. Morgan a já jsme dvojice, kterou byste spolu nikdy nečekali, ale vycházíme vážně dobře. Stejné věci nám přijdou vtipné a nesnášíme stejné lidi.

A co reakce od ostatních policistů?
Moji kolegové jsou skvělí. Nemohli by už být více hrdí. Mají pocit, že jsem hrála čestně a poctila jsem odznak. Jsem za jejich reakci ráda. A kontaktují mě i policisté z ostatních států, kteří mi děkují, že jsem udělala čest svému odznaku.

miky253

8 Comments

 1. Tomas

  Líbí se mi jak je Kass braná za blbou a tady se naopak potvrdilo,že udělala dobrej krok.
  „Ne, Spencer, Jeremiah a já jsme k sobě měli dost blízko. Říkali jsme, že půjdeme až do finálové šestky jako skupina. A ve trojici jsme se potom bavili o tom, že se možná brzy zbavíme Kass, protože kolem tábora dělá až moc problémů.“

 2. Martin

  Sarah to mala slušne rozbehnute … stačilo si nerozhodiť Kass a presvedčit Tonyho že je s nimi prisahať aj na ten odznak ..Ale ona ťava dal Tonymu jasne najavo že s nim není tak to obratil proti nej ..rozoštvala Kass aj ona šla proti nej … veľmi zlá hra natože malo možno najlepšie vyhliadky zo všetkych v tom danom úseku ….

 3. onndra

  Bude mi chybět. Je ale pravda, že Kass hraje opravdu dobře. Tony+Kass=Villains…

 4. Tereeeza Tereeeza

  Trochu mě zarazila otázka ‚Z tvých prohlášení před hrou to vyznělo, že se Tonyho budeš chtít rychle zbavit, protože je policista.‘.:) Ona teda věděla, že je to policista a hlášky typu ‚já policajty prostě vycítím‘ byly hrané?:)

 5. Tom

  Ocividne nebyla Kass na dobrem miste v allianci a proste jen vyuzila prilezitosti stejne jako kdyz prebehla k holkam aby se zbavila Garreta. Prislo mi ze si Sara az moc poroucela a asi na to doplatila. Podle me to Kass udelala dobre :)… skvela kmenovka 🙂

 6. miky253

  Neuvěřitelné, jak moc to produkce ovlivnila, když sestříhala výpovědi Sarah na kameru tak, aby to vypadalo, že uvažuje o přeběhnutí.
  A dofám, že Kass brzo poletí…

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.