Survivor 28: Rozhovory s 6. a 7. vyřazeným

Varování: Nečtěte, pokud jste něviděli 5. epizodu Survivor: Cagayan!!! Pochodeň zhasla dalším dvěma trosečníkůmi, které tradičně vyzpovídal Gordon Holmes a my vám nyní přinášíme překlad jeho rozhovorů se šestým a sedmým vyloučeným soutěžícím, kterými se, jak už jistě víte, staly Lindsey a Alexis.

Lindsey

Zasvěť mě do toho vašeho konfliktu.
S Trish jsme už od začátku byly jako oheň a led. Prostě jako když potkáte někoho, koho nemůžete vystát a víte to. Jako když vás kousne komár do oka. Chcete prostě jen křičet. Ona byla jedna z těch, co jen stojí a sledují ostatní při práci a rozkazují. A to nedávám. Nemám pro ni žádný respekt.
Střety různých osobností jsou jedním z důvodů, proč je Survivor stále tak oblíbený.
Když to vidíte v televizi, tak si říkáte, že to není tak strašné. Ve skutečnosti to ale bylo tak hrozné, že jsem myslela, že si vyškubu všechny vlasy. Nevycházely jsme spolu, nerespektovala mě a já nerespektovala ji. Kopla si do mě, když jsem byla na dně. Nejedli jsme, nespali jsme a Cliff byl zrovna podražený. Ale ručník do ringu jsem nehodila kvůli Cliffovi. Zůstala bych a smířila se s tím, ale začaly se mi třást ruce, začal jsem se potit a nervózně přešlapovat. Byla jsem v bodě, kdy se člověk začne chovat dost primitivně. Chtěla jsem po ní totiž skočit a rozmlátit jí obličej. Přesně takhle jsem se cítila. Mám sedmiletou dceru a je tu hranice, kterou jsem nebyla ochotná překročit. Dcera by se na to potom dívala a říkala si, že její máma je blbec, protože bije tu starou paní. A to není dobré. Jestli mě to měla stát milion, pak to byla milionová lekce.

Udělejme si v tom jasno. Když jsi říkala, že na Trish vyjedeš, vážně jsi myslela, že na ni zaútočíš.
Chystala jsem se vykopat z ní ty sračky.
(smích)
Dost lidi, co mě zná, ví, že mám sílu jako chlap. Ale bylo to poprvé za osm let, co jsem si myslela: “Podříznu tě. Vymlátím z tebe duši.“ A nebyla to jen chvilková záležitost. Bála jsem se o její zdraví.
Reality show existují, protože vezmou dva naprosto odlišné jedince, kteří spolu pravděpodobně nebudou vycházet a postaví je do stejné situace. Napadlo tě někdy, že by mohli najít někoho, na koho budeš reagovat takhle?
V práci jsem musela vyjít s hodně lidmi, takže jsem myslela, že mě můžou dát na ostrov s kýmkoliv.

Fanoušci nesnášejí quitery. Jaké máš ohlasy?
Lidé říkají: „Víš, kolik lidí chce v té show být?“ Vím to. Víte, co jsem musela podstoupit, abych se tam dostala? Podstoupila jsem měsíce neuvěřitelných hovadin. Musela jsem zahodit všechno, co jsem dělala. Ztratila jsem stovky dolarů za práci. Chápu, co lidem vadí. Ve skutečném životě se nevzdávám. Ne sama od sebe.
Jeff Probst byl v minulosti na quitery drsný. Ale při rozhovoru s tebou působil velice vyrovnaně. Bylo tam něco, co jsme neviděli? Bál se snad, že ho napadneš?
Všechno to bylo sestříhané tak, aby dostali děj, který potřebovali. A já to chápu. Přemýšlela jsem, že zůstanu a dost jsem si s tou myšlenkou pohrávala. S Jeffem jsme se vzájemně pochopili. Věděl, že to nevzdávám, protože jsem slabá holčička, a trochu možná působil, že mě za to rozhodnutí respektuje. Řekl mi, že ještě nikdo neodstoupil kvůli tomu, že se bál o zdraví někoho jiného. Na sociálních sítích ale čtu, že je to trapná výmluva a jsem slaboch. Věřte mi, že kdybyste znali můj pravý hák, uznali byste, že tohle bylo pro všechny zúčastněné to nejlepší rozhodnutí.

Rychle zpátky do hry. Věděli jste, že Tony našel imunitu?
Byly tam řeči. Všichni hráli svou vlastní hru. Myslela jsem, že to budou brát víc v klidu, ale bylo tam dost pomluv, takže jsem usoudila, že Tony není jediný, o kom se říká, že by u imunitu mohl mít. Měla jsem ale podezření a to se nakonec ukázalo jako správné.

Dobře, čas pro slovní asociace. Začněme s Wooem.lindsey
Klidný ninja.
LJ?
Venkovan.
Sarah?
Podrazačka.
Jeffra?
Hádám, že barová holka.
Tony?
Manipulátor.
Cliff?
Tichošlápek.
Trish?
Mrcha! (smích) To byl jen vtip. Asi bych řekla, zlá holka.

Říkala jsi, že na sociálních sítích dostáváš zabrat. Máš něco, co bys chtěla vzkázat všem lidem, kteří s tvým krokem nesouhlasí?
Jo, vím, že quiteři mají špatnou pověst, ale přijde mi, že jsem k odstoupení měla dobrý důvod. A lidé si musí uvědomit, že hodnota milionu dolarů není pro všechny stejná. Vím, že jsem se o sobě naučila pár nových věcí. A možná, že přesně tohle jsem potřebovala. Vím, že Trish toho dost pše na sociálních sítích a pokud bude chtít, můžeme si to kdykoliv rozdat. Nasadíme si rukavice a jdeme na to! Byla by to pro mě zábava. Sarah je jiný případ. S tou si zahrávat nebudu, ale kdyby Trish měla na rukou tolik svalů jako má v puse, mohla by být docela dobrá soupeřka.
Musíš to navrhnout Probstovi na finále.
To by bylo fajn. Bitvy rivalů ze Survivora!

Alexis

Dobře, která ty jsi? Ta, co neodstoupila?
(smích) Jo, to jsem já.
Fajn. Po svém vyloučení jsi byla dost emocionální. Jak to bylo vidět ve stejné epizodě Lindsey hodit ručník do ringu?
Bylo to v ostrém kontrastu s mým vystupováním. Vidět někoho odstoupit není nikdy dobré. Částečně jsem brečela kvůli tomu, že jsem myslela na všechny ty fanoušky, kteří chtěli hrát a které jsem zklamala. Zabrala jsem jim místo a nevyužila to. Takže si nedokážu představit, že bych quitla.

Bylo to hlasování podraz, nebo jsi to čekala?
Neměl to být podraz. Měla jsem být chytřejší, ale nebyla jsem. Vůbec jsem to nečekala. Celou kmenovku jsem přemýšlela o tom, jak jsem na sebe hrdá, že dojdu do sloučení. Byla jsem strašně vzrušená a už jsem přemýšlela o svých plánech po sloučení. Vážně jsem nečekala, že bych mohla jít domů.
Byl to tvůj vztah s LJem a Jefrou, který je vedl k vyloučení tebe?
Jo, byla jsem moc zbrklá. Když jsem mozkům říkala, že bych mohla přetáhnout Jefru, myslela jsem si, že mi to pomůže. Ale ve skutečnosti jsem si na záda dala ještě větší terč.

Máme za sebou už pět epizod a já se stále nevyznám v Morgan. Pomoz mi trochu.
Když jsem byla tam na ostrově, taky jsem o ní moc nevěděla. (smích) Moc jsme spolu nemluvili. Ona vlastně nemluvila s nikým. Má dost zajímavou hru, protože nikdo ji nepovažuje za hrozbu, takže pro ni nikdo nehlasuje. Říkala jsem, že bych ji chtěla vzít s sebou do finále, protože by pro ni nikdo nehlasoval. Je to husa. Její hra je dobrá, aby došla daleko, ale nemyslím si, že je to strategie.
S nikým se nebavila?
Vážně s nikým. Myslím, že do toho ani nedala srdce. Čekala jsem, že quitne. Vypadala, že tam nechce být. Jednou jsme vyhráli soutěž a ona byla smutná, protože chtěla jít domů.

Bavili se krasavci někdy o tom, že by spolu po promíchání drželi?
Vůbec jsme o tom nemluvili, což od nás evidentně bylo hloupé. Byl mezi námi asi dost velký klín. Všichni jsme si mysleli, že děláme to samé a snažíme se získat moc, ale přitom ostatní od nás získali spoustu informací, aniž by něco řekli oni nám.

Takže tvým plánem bylo založit svou strategii na twerkování?
(smích) Dostalo mě to do show, protože jsem to dělala v mém castingovém videu. Byla to sranda a děláme to často pro zábavu s kamarádkou. Nečekala bych, že to bude téma rozhovoru o Survivorovi. (smích)
Nevím, kde je hranice, Alexis. Není mi to jasné. Twerkovala jsi až moc, nebo jsi naopak twrkovala málo?
(smích) Myslím, že tak akorát.
Myslím, že na tom můžeš stavět.
Určitě. V budoucnu mi to získá práci. Čeká mě krásná kariéra.

Byly nějaké viditelné trhliny v alianci mozků?
Vypadalo to, že Tasha a Kass jsou jednotné a Spencer je jejich psíček. A proto jsem myslela, že bude dobré promluvit si se Spencerem, který neřídí alianci.

Jakou roli hrála Sarah jako jediný svalovec?
Byla vážně v dobré pozici. Nebyla hrozbou a nebyl důvod ji vyloučit. Nechtěla jsem, aby došla do sloučení, protože má spoustu známostí na druhé straně. Ale když Lindsey a Cliff zmizeli, dost jí to pomohlo a mně to ublížilo.

Dobře, čas slovních asociací. Začněme s LJem.alexis21
Zaříkávač koní. (smích) Chlap od koní.
Jefra?
Moje holka.
Jeremiah?
Otravný.
Spencer?
Smíšené pocity.
Kass?
Je zábavná. Mám ji ráda.
Brice?
Můj favorit! Miluju ho!
Vítej v klubu. Latasha?
Silná.
A zakončeme to s Morgan.
Melouny.
No tak Alexis, čtou to i děti.
(smích)
Tady vedeme pěkně slušné rozhovory.
Myslím, že to šlo dobře.

Co si ze show odneseš?
Nemyslím si, že se z toho, co jsem se naučila, dá moc použít v běžném životě. Naučila jsem se, jak hrát příště lépe. Ale to mi v běžném životě nepomůže. Naučila jsem, abych pokaždé nepočítala s tou nejlepší možností. Naučila jsem se být více podezřívavá a nevnímat všechny lidi, jako hodné. Ale do běžného života to nikdy nepřenesu. Líbí se mi můj mladý, pozitivní přístup.

miky253

14 Comments

 1. BaggioR10

  Lindsey tak po tvém rozhovoru na tebe lidi těžko změní názor. Nána. Alexis jsem celkem přál, ale ona se do hry těžko vrátí a z té trojice Jeffra, Morgan, Alexis rozhodně nejslabší hráčka – všechno hned vykecá a spousta věcí jí nedochází.

 2. St.James Park

  Podle mě jde zatím,až na pár hluchých míst o velmi dobrou sérii. Doufám,že to bude pokračovat i po sloučení i když jistý si tím moc nejsem…

 3. Petr Novak

  no po tomhle rozhovoru jsem definitivne zmenil nazor.Alexis vypada na super hracku, ktera to bohuzel rozehrala spatne.Myslim ze kdyby dostala druhou sanci tak se dostane mnohem dal..Parvati,Cirie,Boston Rob atd.ti vsichni si ziskali slavu az po druhe ucasti,kdyz uz vedeli jak na to….

 4. A zakončeme to s Morgan.
  Melouny.

  Rozsekalo ma to 😀

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.