Survivor 29: rozhovor s 3. vyřazeným

Varování: Článek obsahuje SPOILERY!!! Nečtěte, pokud jste neviděli 3. epizodu San Juan del Sur!!!

Začala nám už 29. řada Survivora, která se vrátila k tématu 27. série – Blood vs. Water a my pokračujeme s tím, co začalo právě během 27. série – volnými překlady rozhovorů Gordona Holmese. Dnes je na řadě třetí vyřazený trosečník, kterým se stal John.

Nerad začínám rozhovor nepříjemnou poznámkou, ale ať máme čistý stůl, tak tě musím informovat, že jsem fanouškem St. Luis Cardinals.
Ooo… To mi zatajili. Říkal jsem přitom CBS, ať podobné lidi drží dál.
(smích)
Nic proti Cards. Nevím, jak jste to udělali, ale porazili jste Dodgers.
Já taky nevím, jak to udělali.
Dost to na mě zapůsobilo. Netuším, jak jste dvakrát dokázali porazit Kershawa.
Kershawovi vyčítají prohru, ale přitom byl přes šest směn naprosto úžasný.
To je říjnový baseball. Prostě ho překonali. Vážně na mě zapůsobilo, jak jste v té sérii hráli.
Líbí se mi, že chválíš, jak jsme v té sérii hráli, jako kdybych s tím měl něco společného.
(smích) Možná tak duchem.

Fajn, co se to sakra stalo během té poslední soutěže? Vím, že jsi provokoval jen kvůli tomu, abys je rozhodil. Je tohle to, co Natalie tak naštvalo?
Myslím, že jí prostě naštvala už jen má osoba. Sranda je, že teď jsme s Natalie, Nadiyou, Jeremym i Val docela dobří přátelé. Všichni jsme si včera volali přes Skype. Sledoval jsem, jak sledují tu show. A pak na mě Natalie v televizi křičela a já jí říkal: „Vážně? Nat? Vážně? Podívej se na sebe! Jsi na sebe pyšná?“
Začalo to ale tvou dohodou s Jeremym, kterou jste uzavřeli ve vyhnanství.
Uzavřeli jsme dohodu, ale já nedokázal ochránit Val, protože byla tak neústupná s tím, že má dvě imunity. Říkal jsem jí, že jestli má imunitu, musí ji zahrát. A potom jsem čekal, až mi řekne, jestli tu imunitu má, nebo ne, ale ona trvala na tom, že má. Když potom Jeremy viděl, že je Val pryč, naštvalo ho to a rozšířil svůj hněv vůči mé osobě v celém svém kmeni. Nejspíš řekl Natalie, že to já jsem důvodem, proč vypadla její sestra. Takže před tou soutěží jsem byl v druhém kmeni veřejným nepřítelem číslo jedna. A z té předchozí soutěže, vodní soutěže, jsem věděl, že pokaždé, když druhý kmen vyhraje, Natalie opouští bitevní pole s tím, že nám ukazuje prostředníčky a nadává nám.
Páni.
Jen nás zdržovala, kámo. Při té poslední soutěži, kde jsme lezli pod vším možným dřevem, vylezla Natalie na vrchol té věci, ukázala nám prostředníček a začala nám nadávat. A když se pak dostala zpátky na svou rohožku, tak se zaměřila na mě. No a tohle celé plácání hoven trvalo asi minutu až minutu a půl. Takže jsem jí chtěl říct, že kdyby byla muž, vymlátil bych jí zuby. Chtěl jsem tu malou mrchu skopat. Ale to by mohl být nevhodný komentář.
s29_press_images_ep3_0019Možná…
Samozřejmě, že bych ženu nikdy neuhodil. Ale ten komentář? Ten přišel až poté, co jsem minutu nebo dvě čelil jejím slovním útokům. A jakmile se vrátila na svou rohožku, přidal se k ní i Jeremy a poté i Jon. A v určitou chvíli už toho bylo dost. Můžeš buď jen stát a vypadat jako absolutní idiot, protože lidé o tobě plácají sračky a ty se nijak nebráníš, nebo jim můžeš jejich útok vrátit a vypadat jako debil. Takže jsem si vybral, že budu vypadat jako debil.

(smích) A nebál ses, že když se do nich pustíš, dostaneš tím Julie do špatné pozice?
Když mi došlo, že neproplovám pod radarem, jak jsem měl původně v plánu, věděl jsem, že jsem Julie dal na záda obrovský terč. Ale pak jsem byl vyloučen, takže myslím, že ten terč z jejich zad zase zmizel. Takže jsem nakonec z toho vyloučení zas tak moc zklamaný nebyl.
A co si vůbec o Julie myslíš? Já mám dojem, že zatím hraje vážně slušnou hru.
To jo. Jsem na ni vážně hrdý. Když s námi na castingu mluvila Lynne Spillman, myslela si, že když Julie má prodloužené vlasy, dokonalou manikúru, falešná prsa a podobně, tak bude na ostrově sežrána zaživa. Julie jen odpověděla: „Věřte mi, tohle se nestane.“ Je to stará dobrá venkovská holka, která vyrostla v Augustě v Georgii. Strávila spoustu času na farmě, kde řídila čtyřkolky a prala se svými bratry. Myslím, že si vedla vážně skvěle a jsem na ni neskutečně pyšný.
Dává ti ještě sežrat, že tě porazila v té soutěži?
Jo, trochu ano.

Tvá aliance se k tobě otočila zády. A vypadalo to, že to má hodně co dočinění s kroky, které jsi dělal, aniž by o nich věděl John. Sdílel jsi informace s Val. Našel jsi imunitu.
Myslel jsem, že ostatní hráči, Jaclyn, Baylor, hráli takovou připosranou hru. Pokud někdo najde imunitu, snažíte se s ním spojit, nebo najít způsob, jak ho přesvědčit, že pro něho nebudete hlasovat a přinutiti ho, aby na své imunitě seděl. Je to riskantní. V mém kmeni ale platilo, že jakmile najdete imunitu, ostatní po vás jdou. Josh je skutečným studentem hry. Když všichni říkali, že se musíme zbavit Val, on za mnou přišel a nadhodil, že by možná bylo lepší Val vzít a uzavřít s ní i s jejími imunitami spojenectví. Dále, Baylor a Jaclyn byli negativní vůči komukoliv s imunitou v kapse. Když jsem Joshovi řekl, že jsem tu imunitu našel, řekl jsem mu také, že bych ho mohl nechat ji využít. Ale on mou nabídku nevyužil a odstřihl mě od aliance. Vážně jsem to nečekal.
Kde je vlastně ta imunita teď?
Produkce mi ji vzala.
Se mnou by o ni museli svést krutý boj.
Řekli, že po finále mi ji zase vrátí.

Dobrá, čas na slovní asociace.
Ale ne…
Ale ano. Začněme s Joshem.rockerelim
Rozpolcený.
Wes?
Lopata.
Dale?
Upovídaný.
Jaclyn?
Blondýna.
Baylor?
Uff… To je mé slovo… Uff.
Alec?
Jeff Spicoli.
Jeremy?
Dobrý chlap.
Natalie?
Hlasitá.
A nakonec Julie.
Moje zlatíčko.

Lidé si na tebe okamžitě utvoří názor kvůli článku ze Sports Illustrated a dalším věcem. Jak ses přes tohle za ta léta přenesl?
Na tohle neexistuje dobrá odpověď. Je to stejné, jako kdyby ses zeptal, kdy jsem přestal bít svou ženu. Lidé si pak okamžitě budou myslet, že mlátím ženy. Často dostávám otázku, jestli jsem se změnil. To pak znamená, že ten článek je správný. Já se za celých 15 let nezměnil a ani jsem se o to nikdy nesnažil. Když se podíváš na Jeffa Pearlmana a jeho styl psaní, tak zjistíš, že tohle dělá každému, o kom píše. Třeba na Waltera Paytona kydal hnůj dokonce v celé knize. Jak může kydat špínu na Waltera Paytona? Jdi ven a najdi kohokoliv, kdo mě zná. Můžou to být kluci, se kterými jsem chodil na střední, se kterými jsem si hrál na pískovišti, se kterými jsem hrál baseball, spolupracovníci… Našel jsi kohokoliv, kdo mě zná a řekl o mě něco špatného? To je přesně to, co se stalo, když ten článek vyšel. Okamžitě dělali rozhovory s lidmi, se kterými jsem chodil na střední, s mými učiteli, kamarády… Nevynechali nikoho, jak se snažili dostat něco, co by podpořilo ten příběh Jeffa Pearlmana, ale nikdo nic nezískal. Dostali pravý opak. Takže když se lidé ptají, jestli jsem se změnil, odpovídám, že jsem se nikdy měnit nemusel. Jen mám ještě nějaké nevyřízené účty s Jeffem Pearlmanem.
Co chceš, aby o tobě lidé věděli?
Že nejsem nic z toho, co bylo v tom článku. Sám vidíš, jak jsem mluvil o lidech z druhého kmene a jaké předsudky měli vůči mně i někteří lidé z mého kmene. Teď už mě ale znají.
Val mi minulý týden říkala, že jsi dobrý chlap.
Asi před měsícem jsem s Jeremym a Val a Natalie s Nadiyou byl v New Yorku. Šli jsme na večeři, něco jsme popili. Včera jsme je měl všechny na Skypu. Telefonoval jsem si s Jeremym. Tihle lidé mě teď znají a jak Jeremy, tak Natalie se mi omluvili. „Promiň, ve skutečnosti jsi dobrý chlap. Promiň, že jsme o tobě říkali ty věci.“ Oba se mi omluvili, že mě nazvali homofobem. Už si plánujeme cestu na finálový večer. Dorazíme do LA o pár dní dřív a pořádně to rozjedeme. Jeden článek nemůže obsáhnout celu osobnost jediného člověka. To média dovolila, že k tomu došlo. Tohle nejsem já. Nikdy jsem nebyl a nikdy nebudu.

miky253

7 Comments

 1. Tereeeza

  Doufám, že nám tím neřekl, kdo ještě vypadne před sloučením a bude si spolu s ním, Val a Nadiyou užívat do konce série.:) Ono to přátelství, o kterém mluví, může být způsobené i tím, že už teď je s jejich druhými polovičkami, tak spíš doufám, že to bude tak.:) Každopádně z toho rozhovoru na mě působil velmi příjemně a nejspíš je škoda, že ho vyhodili, soudili na základě něčeho, co nemuselo být úplně pravda a ještě to zveličili…

 2. cypher

  Jooo Natalie se v tomhle díle skutečně vytáhla, zlatá Abi….

 3. Earl

  Inak otázka Vyčítá ti pořád, že jsi jí porazil v té soutěži? patrí ku ktorej súťaži? Pretože ak k tej na Exile Islande tak by to skôr malo byť Vyčítaš jej pořád lebo Julie porazila Johna.

 4. miky253

  Nevím, jestli existuje k této sérii nějaký boot list, protože spoilerům se vyhýbám, ale jsem jediný komu na základě tohoto rozhovoru přijde, že Jeremy a Natalie vypadnou před sloučením?

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.