Survivor 31 – co jsme neviděli v 1. epizodě

Po kladných ohlasech na článek ze zákulisí 2. epizody 31. řady Survivora zpětně dodávám i 1. epizodu. Článek je volně přeložen z insidesurvivor.com a samozřejmě obsahuje spoilery.

Co se sakra děje na této fotce?
Ep1Terry8Mnoho fanoušků po vydání promo materiálů 1. epizody řešilo, proč na této fotce mají Shirin a Kelley tak zamračené obličeje. Důvod je následující: Abi byla vybrána, aby přečetla poštu před 1. soutěží o imunitu. Písmo, které je v této řadě použito pro psaní pošty, je inspirováno kambodžským jazykem, Khmer, a je těžké na přečtení. Abi tak měla problém přečíst některá slova, což vyústilo v to, že Terry, který narážel na Abi a její akcent, prohlásil: „Mohl by to přečíst někdo s lepší Angličtinou?“ Abi na to zareagovala, jak by se dalo čekat. „Fajn, můžeš to přečíst ty,“ vykřikla na Terryho a hodilo po něm pergamen. Ostatní členové kmene se obořili na Terryho, že písmo je těžké přečít (moment na fotce, kdy Shirin a Kelley zírají na Terryho). Někdo poté sebral poštu ze země a podal ji Abi, aby pokračovala ve čtení. Jak pokračovala, Terry ji znovu přerušil s žádostí, jestli by se čtení mohl ujmout někdo s lepší Angličtinou. Abi po něm poštu opět hodila, lidé opět začali protestovat, ale tentokrát Terry pergamen sebral a dal se do čtení: „75 let… Ehh…“ Nejen, že první slovo přečetl špatně, ale třetí slovo nedokázal přečíst vůbec.
Níže je foto pošty, ať si každý může udělat vlastní názor, jak moc těžké je její čtení.

 TM2

Lstivé, podlé
V průběhu let se objevilo už mnoho soutěžících, kteří se pokusili přelstít produkci. Ať už je řeč o vplížení se do stanu produkce ve snaze ukrást nějaké jídlo, nebo o pašování zápalek v zadnici. V této řadě se Peih-Gee pokusila na ostrov propašovat pazourek, rybářský vlasec a háčky. Všechno maskované za šperky. A její pokus byl úspěšný, ikdyž jen na chvíli. Všechny věci propašovala na ostrov, ale když je ukázala ostatním soukmenovcům, produkce rychle zasáhla a všechno zabavila.
Peih-Gee však nebyla jediným pašerákem. Monica se pokusila na ostrov propašovat prášky na spaní a další drobnosti.
Poznámka pro budoucí účastníky soutěže: Když se pokoušíte na ostrov něco propašovat, nikomu to neříkejte – obzvláště za přítomnosti kamer.

Kelley našla nápovědu k tajné imunitě ve skutečnosti už 1. den a ne až 3. den, jak nám nalhávala produkce. A když už jsme u hledání, tak Stephen měl ve skutečnosti ve chvíli, kdy hledal imunitu, za úkol dojít pro nějaké dřevo. Takže se jen bez ohlášení nevypařil, jak nám bylo ukázáno.
A ještě jedna poznámka ke Stephenovi – při natáčení leteckých záběrů byl přistižen, jak ve vodě vykonává potřebu 🙂

Kmenová rada
Není nic neobvyklého, když kmenová rada zabere několik hodin, přičemž diváci jsou rádi, když nakonec vidí alespoň 10 minut natočených záběrů. Tato první rada Ta Kea nabídla spoustu skvělých momentů, které jsme neměli možnost vidět. Například když se Jeff Probst obořil na Kelly Wiglesworth za to, že odpovídala strašně vyhýbavě pokaždé, když se jí zeptal na její první účast v Survivorovi. Tento konflikt se stupňoval po celé první tři dny, až na konec na kmenové radě Probst konečně vybuchl a tvrdě na Kelly udeřil. Probstův vztek kvůli jednoduchým, obecným odpovědím dopadl i na Terryho.

Ale kemnová rada nebyla jen o negativních emocích. Shirin vybuchla v nekontrolovatelný záchvat smíchu, zatímco se Spencer snažil odpovědět na otázku. Probst musel celou radu přerušit a počkat, až se Shirin uklidní. Ta následně řekla, že souhlasí s tím, co říkal Spencer, což Probst komentoval slovy: „Tohle byla ta největší ztráta času v historii.“

Probst také vykřikl „kecy“, když na jeho otázku, kdo má pocit, že bude 1. vyloučeným, zareagovali všichni zvednutím ruky.

V jednu chvíli Woo poznamenal, že jsou dvě možnosti, jak hlasovat. Jednou z možností je snadný hlas a druhá strategický hlas. Ale on ještě neví, kterou si vybere. Lehkou volbou byla Abi a strategickou Shirin.

Největší bombu z kmenové rady měl ale na svědomí Jeff Varner. Těsně před hlasováním zastavil celou radu a zeptal se Peig-Gee s Kelly, jestli stále platí to, na čem se dohodli během dne. Peih-Gee odpověděla jednouduchým „ano“, což znejistilo Terryho. „Jeffe, co to má znamenat?“ Ptal se Deitz Varnera. Tento moment těsně předcházel Varnerovu prohlášení: „Tohle je má druhá šance a nechci ji podělat,“ které jsme viděli v televizi.

miky253

7 Comments

 1. Článok nemá chybku, to „pašovanie“ vecí má pobavilo 🙂

 2. sara98

  Díky moc, i za 2. epizodu. 🙂

 3. ocenebra

  Děkuji moc, super počteníčko 🙂

 4. Wolfi Wolfi

  Super díky!!!

 5. SiGi SiGi

  To je výborné, číst tyhle info ze zákulisí. Díky moc! A odkaz na ty stránky?

 6. kata_rina

  Vtipné počtení 😀 Díky za to!

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.