Survivor 31 – co jsme neviděli ve 2. epizodě

Na webu insidesurvivor.com jsem narazil na zajímavý článek ze zákulisí Survivora, o který bych se rád podělil i s ostatními. Pokud bude zájem (a na insidesurvivor.com budou tyto články pokračovat), mohly by se tu tyto články objevit i u dalších epizod. Článek samozřejmě obsahuje spoilery.

Shirinin pád
Ačkoliv produkce nám jako hlavní důvod Shirinina pádu ukázala především to, že zanedbala Abi, ve skutečnosti to byl jen malý dílek celé skládačky. Ve skutečnosti vše začalo už těsně po první kmenové radě, když dal Jeff Varner jasně najevo, že chce jako dalšího vyřadit Spencera. Ve snaze ochránit svého nejbližšího spojence se Shirin pokusila zaměřit pozornost na Varnera, když přišla za Terrym s návrhem na vyřazení Varnera na nejbližší radě. Toto se odehrálo den před 2. soutěží o imunitu.

4. den
Cíle jsou Spencer a Terry. Aliance nové školy ve složení Abi, Shirin, Spencer a Kelley Wentworth zaměřila svou pozornost na Terryho. Stará škola (Terry, Varner, Kelly Wiglesworth) a Woo se zase chtěli zbavit Spencera. Peih-Gee byla někde uprostřed. Po třech dnech strávených staráním se o Abi, se Shirin psychicky zhroutila.

4. noc
Abi-Maria a Peih Gee se pohádaly před celým svým kmenem. Shirin se do hádky nijak nezapojila a stáhla se do ústraní. Abi se po hádce odmítla vrátit zpátky do přístřešku k ostatním a celou noc strávila na pláži, kde ji nakonec utěšoval Terry, který se v noci probudil a našel ji.

5. den
S ohledem na hádku z předchozího dne a kvůli špatné náladě, kterou neustále přenáší na celý kmen, je Abi nyní hlavním cílem na příští radě. Abi, která se cítí být zrazená od Shirin, pokračuje ve sbližování s Terrym a Varnerem. Lhala Varnerovi o tom, že Shririn ho chce podrazit (než vůbec věděla, že to je opravdu v plánu).
S vědomím, že dva její spojenci – Abi a Spencer – mají na zádech terč, Shirin řekla Spencerovi a Kelley, že místo snahy o vyřazení Terryho by měli raději podrazit Varnera. Shirin dále řekla, že s tímto plánem obeznámí Terryho, ačkoliv Kelley namítala, že je to špatný nápad.
Přesně jak se Kelley obávala, Terry Varnerovi prozradil, že Shirin mu jde po krku. Když se Varner dozvěděl, že je v nebezpečí, obrátil celý kmen proti Spencerovi se Shirin, takže když později přišli za Wooem s jejich plánem, Woo měl už dávno jasno, jak bude hlasovat.

6. den
Ta Keo prohrálo soutěž o imunitu. Varner zorganizoval hlasování, když každému spojenci řekl, jak přesně má hlasovat. Naprostá většina záběrů, které jsme v epizodě viděli po soutěži o imunitu, se ve skutečnosti odehrála už o den dříve. Na kmenové radě byla vyloučena Shirin.
Po přečtení všech hlasů Shirin vstala a řekla ostatním, že Terry má tajnou imunitu. Varner chtěl ihned vědět, jak to Shirin ví a ta si vymyslela historku o tom, jak Terryho viděla imunitu zakopávat. Probst nijak nezasáhl a nechal Shirin, aby svou historku odvyprávěla. Shirin doufala, že tímto posledním činem zvětší naděje Spencera s Kelley.

miky253

9 Comments

 1. ocenebra

  Super, díky moc!

 2. siraelxy

  Tak tohle je super, určitě budu ráda, když v těchto článcích budeš pokračovat.

 3. Freeze Freeze

  velice zajímavé info, v tomhle prosím pokračovat 🙂

 4. Razi

  Díky za článek. Je to super, takže jsem pro další 😀
  Škoda, že takové „špeky“ jako to Shirinino nařčení Terryho se skrytou imunitou, neukáží i divákům.

 5. monazufona monazufona

  díky za článek 🙂

 6. XtttX

  Po přečtení všech hlasů Shirin vstala a řekla ostatním, že Terry má tajnou imunitu. Varner chtěl ihned vědět, jak to Shirin ví a ta si vymyslela historku o tom, jak Terryho viděla imunitu zakopávat. Probst nijak nezasáhl a nechal Shirin, aby svou historku odvyprávěla. Shirin doufala, že tímto posledním činem zvětší naděje Spencera s Kelley.

  Úbohé… Nehlasovali sme pre ňu náhodou preto aby držala ochrannú ruku nad všetkými legendárnymi hráčmi a zabezpečila nám dobrý boot order, keď už to je tá „superfanúšička“? A čo ona urobila??? Spojila sa s diskutabilne najhorším mužským navrátilcom v sérii – Spencerom, a nediskutabilne najnezaslúženejším navrátilcom ever – Kelley Wentworthless. Ako správny superfanúšik mala mať orgazmy z Kelly Wiglesworth… Interakciu medzi nimi sme síce nevideli, ale Shirin na ňu po vylúčení bitchovala v rozhovore. *znechutený smajlík*

 7. miky253

  Pokud bude zájem, mohu klidně zpětně dodat i 1. epizodu.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.