Survivor BvW E10 – Vystřižené scény

Vytas (o svém oblíbeném místě ve hře): Musím říct, že mám opravdu rád tuhle pláž. Mám rád tu manipulativní část, ten strategický aspekt hry, ale tohle místo tady je tak mírumilovné. Medituji tady, cvičím jógu, je to tu můj denní chleba a nevím, proč je tu takový klid, ale je to něco na té pláži a já si to moc užívám. Abych byl upřímný, klidně bych tu bez problému byl další 2 týdny. Jen ta úroveň uvolnění, toho zenu, co tu prožívám, je něco, co mě činí šťastným. Chtěl jsem tu strávit víc času s bráškou, ale na druhou stranu, Tina je skvělá, líbí se jí tu, je tu jen kvůli dobrodružství, moc toho nenamluví a prostě jsme si spolu sedli, takže kdyby tady měl být kdokoliv kromě Arase, rozhodně by to byla Tina

Gervase (o výsledku výzvy o imunitu): Když jsme přišli k místu soutěže a já jsem uviděl, co to bude, věděl jsem, že to bude špatný. Jsem vysoký, mám dlouhé ruce, takže jsem se okamžitě jen zavěsil dozadu, hned, na prvním uzlu! První uzel byl ještě v pohodě. Na druhém uzlu už jsem umíral a jen jsem se nesnažil spadnout jako první. Tak jsem skončil druhý. Ale ta soutěž je opravdu zabijácká. Ne, chlape, ne, tohle byl pro mě prostě špatný den. Monica se s námi rozdělila, jako fajn, jsem rád za hotdogy, ale i v mé původní sérii jsem se rozdělil o pizzu a oni mě vykopli při první příležitosti, takže teď vůbec nechápu důvod rozdělování se o jídlo.

Caleb (polemika nad možnou Moničinou strategií): Monica vyhrála soutěž, jako první samozřejmě dostala náhrdelník, to je to, co chtěla, hráli jsme taky o odměnu, získala hotdogy, cheesburgry, hranolky a kolu. A bylo rozhodně o co hrát. Ta hromada hotdogů a hamburgerů a sody, skoro co můžeme sníst. Jsem rád, že vyhrála, pak dostala možnost pozvat jednoho, dva lidi. Trochu jsem přemýšlel nad tím, jakým směrem se vydá. Jestli vybere náhodně, nebo prostě vybere 2 lidi, se kterými se chce sblížit a ona si vybrala vzdát se toho a nechat nás ostatní se najíst. Člověk přemýšlí, jestli to nebylo čistě strategické, ale na druhou stranu, ona je tu taková matka, uklízí, vaří, ale to samozřejmě může být také součástí hry, kdo ví?

Tyson (o jeho novém koníčku): Tak jak jsem měl HII a Katie ho šla hledat a Laura ji začala sledovat a začaly kopat a hrabat. Tohle trvalo asi hodinu a Laura pak přišla s obrovskými puchýři po celých rukou. Teď si jen představuju, jak seděly vedle sebe, hrabaly a přitom se neustále hlídaly, možná se i boxovaly stranou a tak. Vždycky dostanu radost, když se někdo zvedne a jde hledat idol. Napadne je vůbec, že ho třeba někdo má, nebo že je potřeba prostě hrabat hlouběji a hlouběji a dohrabat se až k zemskému jádru, než zjistí, že je to jinde, nebo že to někdo má. Takže je to prostě psina, navíc ta zem tam je fakt tvrdá jako skála. Požehnejte jejich srdcím.

Lamik.lamity

Lamik.lamity

95´, Drakobijec, člen týmu Rocket, Rasista vůči trpaslíkům, árijcům a Lethrblakům. Fanoušek motorismu, herpetolog, budoucí kryptozoolog/veterinář/paleontolog, student japonštiny, sportovní šermíř a cyklista, geocacher

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.