Survivor BvW – rozhovory s top 7 (3. místo)

Varování: Neotevírejte, pokud jste neviděli poslední díl Survivor: Blood vs Water.
Je zde další část překladu rozhovorů s finálovou sedmičkou zatím poslední série Survivora, které pořídil jeden ze členů štábu Survivora Gordon Holmes. Tentokrát je na řadě 3. místo, které obsadil Gervase.

Byl jsi osobně u kultovní řeči Sue Hawk na finálové kmenovce v Borneu. Nejsi zklamaný, že jsi něco podobného neviděl i v téhle sérii?Rule In Chaos
Jo, jsem hodně zklamaný. (smích) Jsem rád, že tentokrát to tak ošklivá kmenovka nebyla. Myslím, že všichni se přes to přenesli. Není nutné být celou dobu hrubý a zlý.
Byl v porotě někdo, u koho jsi měl obavy, že takový bude?
Nemyslím, že bychom si já, Monica, nebo Tyson něco takového zasloužili. Hráli jsme dobrou hru. Jen Vytasova řeč byla trochu na hraně, kvůli zahořklosti, především když mluvil o mně. Ale musel jsem se smát jeho tvrzení, že jsem se jen vezl. Říkal jsem si, že Vytas dělal celou dobu to samé s Bradem. Používal ho jako štít. To je dost chytrý způsob, jak tuhle hru hrát. Ale v porotě už to Vytasovi z nějakého důvodu jako chytré nepřipadalo.

Zdá se, že porota tě považovala za toho, kdo se jen vezl. Proč porota tvou hru neocenila?
Dost lidem dělalo problém uvěřit tomu, že každý krok jsme s Tysonem probrali. Řekl jsem mu svůj názor, on mi řekl jeho a pak jsme došli k nějakému závěru. Kdybych o něčem řekl, že to nepovažuji za dobrý krok, tak by Tyson řekl, že ho neuděláme. Každý krok jsme dělali společně. Polovina našich nápadů pocházela z mé hlavy a polovina z Tysonovo. Byl to můj nápad, říct všem potom, co Tyson zahrál první skrytou imunitu, že jsme našli další, aby lidi nechtěli volit Tysona, ale mě. A fungovalo to. Dali dva hlasy mně, my dali tři hlasy Haydenovi a bylo to. Fungovalo to.

Na kmenovkách jsi měl několik hádek, hlavně s Haydenem. Nebál ses, že tím některé porotce odradíš od hlasu pro tebe?
Jediný člověk, který mi lezl na nervy, byl Hayden. Jen jsem se s ním hádal. Ale z mé strany to bylo předem promyšlené a plánované. Věděl jsem, že Tyson je oblíbený, takže mou jedinou šancí na výhru bylo ukázat ho v horším světle. Když jsem se hádal s Haydenem, začal říkat, že Tyson je člověk, který dělá všechny tahy a tahá za nitky, což Tysona nutilo bránit se, protože s nálepkou toho nejlepšího se nedá přežít dlouho. A zabralo to, protože když vypadla Katie, řekl jí: „Dobrá práce, támhle je tvoje židle.“ A všechny to naštvalo, protože jim to přišlo nevhodné a neuctivé. Jo, zabralo to!

Mluvil jsem i s Monicou a ta mi řekla, že byla s Bandity od samého počátku. Dali jste jí s Tysonem úmyslně prostor pro debaty s ostatními aliancemi?
Měli jsme původní pětku v Galangu, která zahrnovala mě, Tysona, Monicu, Arase a Tinu. Když se proházely kmeny, podíval jsem se na Monicu a řekl jí, ať se drží plánu, což pro ni znamenalo držet Galang ve hře, dokud se zase nespojíme po sloučení. Když přišlo sloučení, Monica v tom nebyla s námi, protože jsme uzavřeli dohodu s Haydenem a Calebem, ale když jsme pozorovali, jak ostatní s Monicou zacházejí bez jakékoli lásky, věděli jsme, že Monica přijde a řekne nám, co se děje. Takže pro nás to bylo perfektní, protože nikdo nevěděl, že je Monica s námi a Monicu nikdo nerespektoval. Byla s námi celou dobu.

Mluvil jsem s vámi se všemi ještě před začátkem hry a Aras mi řekl, že nikdo neví o tom, že jste dobří přátelé. Ty jsi zorganizoval jeho vyloučení. Je teď mezi vámi nějaká zlá krev, nebo dokážete všechno urovnat?
Dali jsme to do pořádku. Aras předtím nikdy nebyl vyloučen, takže ho to vyloučení bolelo. Být navíc vyloučený přítelem? To bolí ještě víc. Bylo to, jako bych vzal granát, hodil ho po Arasovi, ale střepiny zasáhly ještě Vytase, Tinu a Katie. Takže mi bylo jasné, že jsem vyloučením Arase ztratil čtyři hlasy. Ta noc, kdy jsme se po vyloučení vrátili na pláž, a Tina začala bláznit? Proklínala Tysona a Monicu, ale mně neřekla nic. Myslela si, že jsem pořád s ní. Ale další den jí někdo řekl, jak to je a hned mi oznámila, že její hlas nedostanu. Bože můj, ztratil jsem další hlas! Ale cítil jsem, že Aras se staral jen o Vytase, takže jsem se Vytase musel zbavit dřív než on mě. To by i přiznal, takže jak by mohl být na mě naštvaný?

One-Man Wrecking BallByl jsem u první soutěže o imunitu, která pro tebe byla katastrofální. Několik členů Tadhany se při vyloučení Marissy odvolávalo na tvé řeči během té soutěže. Jak probíhal tvůj první rozhovor s Marissou po soutěži?
Bylo to v pohodě. Marissa věděla, že její vyloučení se mnou nesouviselo. Už první den, kdy byla vyloučena Laura B., dostala Marissa tři hlasy – od Laury, Ciery a Katie. Už tehdy byla cílem. Když Brad řekl, že by možná prohrál úmyslně soutěž, aby Monica měla plachtu, doufal jsem, že Marissa bude mlčet, ale ona se do něj hned pustila, ať nic takového neříká v jejím kmeni. Takže ten terč si dala na záda sama. Přijde mi, že Brad tak trochu cítil, že se musí Marissy zbavit.
Když je řeč o Bradovi, jaké to bylo slyšet bývalého hráče NFL říkat, že z tebe vymlátí duši?
(smích) To byla paráda. Ale legrační je, že ta soutěž měla tři kola a já vyhrál první.  Sundal jsem Brada asi za pět vteřin a začal jsem křičet: „Eagles! Eagles!“ Kdyby ale ukázali v televizi, jak jsem vyhrál, všichni by z toho šíleli.
Musíš být zadobře s Probstem, protože on by ti ty záběry mohl poskytnout.
Jo, to by bylo úžasné.

Dobře, pojďme zkusit přiřazování slov. Začneme s Monicou.
Věrná.
Ciera.
Lhářka.
Laura M.
Odpojená. Tím chci říct, že jsme nikdy nemluvili o strategii, když jsme byli v Galangu.
Hayden.
Pan žádná show.
Katie.
Kdo? Ona hrála taky? Mrtvá váha.
Caleb.
Starý dobrý country boy.
Brad.
Pan fotbal.
Tina.
Veteránka.
Tyson.
Moje levá ruka.
A Marissa.
To je má naštvaná neteř. (smích)

Měl jsi nějaké ohlasy od dalších účastníků první řady Survivora?
Jo, líbilo se jim to. Ramoně se to líbilo, všem se to líbilo. Říkali, že to bylo fajn. Joel chtěl, abych řekl Jeffovi, že chce taky hrát. Všichni čekají na telefonát.

miky253

6 Comments

 1. cypher

  Zajímavej rozhovor, hlavně první otázky kde zmiňuje hru Vytase a porovnává se sebou…

  Ohledně poslední otázky – sem tam si pustil na Coolu Borneo a vrátit Joela by mohlo bejt zajímavý… byl hodně soutěživej, jako asi jedinej Pagong plánoval a taktizoval (za což byl ostatně vyloučen, resp. jeden z důvodů)… když mohli vrátit „girls are cows“ Gervase, tak proč ne jeho 😀

 2. Musclestrong

  Hele sorry, že to píšu sem, ale tady jsou info pro další epizodu survivora: CBS has announced the premier date for Season #28….Wednesday February 26th at 8:00 PM! Season premier was pushed back a few weeks to not conflict w the Sochi Olympics! This season will start with a bang….2 hour Season 28 premier! Stay tuned for more updates from PlanetBuff!

 3. Gervase to seba spravil hlupáka ako Skupin pred 2 sériami, s tvrdením, že bol cieľom (bez toho aby dostal hlas, oproti takému Pennerovi napr.). Za Borneo ho mám rád, ale tu bol pekne na päsť po zlúčení hlavne.

 4. Tomáš

  O Gervasovi nevím co si mám myslet,v průběhu hry mě dost zklamal,ale pak při finále sem tu jeho hru pochopil a nebyla vůbec špatná – ale pokud chtěl vyhrát,tak se měl zbavit Tysona a dost by mě zajímalo jestli by to udělal,kdyby Tyson nevyhrál soutěže o imunitu.

  K tej Marisse – asi vážně bude důvod ta drzost na začátku než Gervasovo radování,jen nám to CBS neukázala.
  Jen škoda,že si takhle na začátku zkazila hru,podobně jako Francesqua z RI nebo Christine ze SP.

 5. Earl

  Gervase ma dosť sklamal, aj týmto rozhovorom. Nedokázal sa preniesť cez to, že ho Hayden z BB dokázal poraziť, síce vypadol ale určite urobil viac krokov ako Gervase. Pochybujem, že by Gervase išel do ťahania kameňov čo spravili Hayden a Katie aby skúsili nejaký krok. On sa celý čas viezol a dosť mi na konci liezol na nervy.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.