Survivor: One World – promíchání kmenů

Untitled-174

Jedním z twistů, na kterých stojí nejnovější série, která se začne vysílat už 15. února, je rozdělení kmenů na mužský (oranžový Manono) a ženský (tyrkysový Salani). Poslední Leifovo promo video ale odhalilo, že boj pohlaví nemusí mít dlouhého trvání. Pojďme si to rozebrat. Dodávám, že následující text jsou pouze moje teorie a výplody  „selského rozumu“, což ale v konečném důsledku může znamenat mírné spoilery.

Netradiční rozvržení kmenů není žádnou novinkou. Už dvakrát jsme viděli rozdělení kmenů na mužský a ženský (Amazon a Vanuatu) a dvakrát bylo zpočátku 20 hráčů rozděleno na čtyři kmeny (Panama a Cook Islands). Ani v jednom případě tento stav nevydržel. V Cook Islands a Panamě vzal za své opravdu rychle (ve 3., resp. 2. díle) a ve Vanuatu a Amazon k tomu došlo shodně v 5. díle. Otázkou tedy není, JESTLI k promíchání dojde, ale KDY k němu dojde.

Všímavější mohli „chybu“ v šátkové příslušnosti postřehnout už v jednom z prvních promo videí.

YouTube Preview Image

Všimli jste si? Ne? Já původně také ne, musel jsem zeptat. Koukněte na 21. vteřinu.

alicia

Tady je jasně vidět Alicia v oranžovém šátku Manono, jak se snaží ve vodní soutěži.

Jednalo se o první ukázku, tak jsem tomu nevěnoval příliš pozornosti. Nedávno ale CBS začala zveřejňovat upoutávky zaměřené na každého hráče zvlášť. Když pominu ty, které mě pobavily (bitkař Colton), můžeme z Leifovy vyčíst další zajímavé informace.

YouTube Preview Image

Toto krátké video může značit, že k promíchání dojde velice brzy (možná už druhý nebo třetí díl), protože CBS by neukazovala soutěž odehrávající se v pozdější fázi hry. Pravděpodobně se jedná o stejnou soutěž, ze které je fotka Alicie. Jedná se o jakýsi vodní basketbal. Leif má na sobě oranžový šátek, což je naprosto v pořádku, ale Michael kolem krku nosí tyrkysový šátek, který původně patřil ženám. Zmást nás může akorát Michaelův porost na tváři. Těžko odhadnout, mně by tohle rostlo měsíc, ale nevypadá to na delší dobu než týden čili jsme opět u toho 2. nebo 3. dílu. V úvahu by připadala i varianta, že jde o soutěž o odměnu, kde se týmy losovaly. To ale vylučuje symbol imunity, který zřetelně stojí hned vedle Jeffa.

22

Do záběru se dostanou i Sabrina, která zápasí s osobou v oranžovém šátku a patří tedy do Michaelova kmene, a Christina, která má taktéž oranžový šátek Manono. Podle zase jiného proma bude do „modrého“ kmene patřit i Jay.

61

Tohle všechno je i nechtěným spoilerem, protože je jasné, že ani jeden z těchto hráčů nevypadne dřív než ve 2. epizodě.

exi

exi

Překladátor, konzultant, prudič

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.