Survivor S35 – kmen Yawa (Hustlers)

YAWA (Pracanti)

ALEXANDREA „ALI“ ELLIOTT

Věk: 24 let

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Povolání: asistentka celebrity

Zájmy: Posilování, nakupování a sdílení skvělých fotek na sociálních sítích.

Co ti leze na nervy: Je toho spoustu. Nesnáším rušná parkoviště a taky nenávidím dopravu. Život v L.A. mi pěkně zvedá tlak.

Popiš se třemi slovy: Temperamentní, ctižádostivá a chytrá.

Osobní úspěch: Řekla bych, že můj diplom.

Životní inspirace: Ježíš.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Samozřejmě zrcadlo, abych mohla kontrolovat svůj vzhled a případně odrazem rozdělat oheň. Bibli, která by mě držela při duševním zdraví. A tampony – v Survivoru se o menstruaci nikdy nemluví, ale já bych se tímhle na ostrově nechtěla zabývat.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Asi Andree, protože vím, že budu hrozba v soutěžích.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Mou hlavní motivací bylo zjistit, jestli na to vůbec mám.

Jak chceš přežít v Survivoru? Jsem dost dobře připravená a myslím, že budu excelovat v sociální, fyzické i psychické stránce Survivora. Tohle je moje chvíle!!

 

DEVON PINTO

Věk: 23 let

Bydliště: Solana Beach, Kalifornie

Povolání: instruktor surfingu

Zájmy: Surfování, jóga a hudba.

Co ti leze na nervy: Sobectví, stížnosti a omezenost.

Popiš se třemi slovy: Sebejistý, radostný a optimista.

Osobní úspěch: Nejvíc jsem hrdý na to, jakým mužem jsem se stal, jelikož od maturity žiju sám. Jsem hrdý na věci, které jsem dokázal, a na všechny šílené zážitky.

Životní inspirace: Moji hrdinové jsou rodiče. Stali se rodiči v mladém věku (ve 22 letech) a přesto zůstali spolu a přes všechny ty roky tu jsou pořád pro mě i pro mé sourozence.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Svou kytaru, abych mohl všem skládat serenády. Surfovací prkno, abych mohl zabíjet čas sjížděním nedotčených vln. A šampaňské, abychom mohli oslavit všechny soutěže o imunitu, které našemu kmeni vyhraju.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Ozzymu a Malcolmovi. Jsem další oblíbený týpek!

Proč ses přihlásil do Survivoru? Hrát Survivor určitě bude ten nejpříjemnější úspěch a výhra by byla ještě příjemnější! Mám hrozné nutkání tuhle hru hrát a musím ho prostě utišit!

Jak chceš přežít v Survivoru? Zatímco mě všichni budou buď milovat nebo podceňovat, já je vyloučím jednoho po druhém, dokud nebudu Poslední trosečník! Každá soutěž o imunitu bude moje. A na konci dostanu hlasy od všech, protože mě budou tak moc milovat.

 

LAUREN RIMMER

Věk: 35 let

Bydliště: Beaufort, Severní Karolína

Povolání: rybářka

Zájmy: Softball, cestování a zahrádkářství. A také cokoliv s loděmi.

Co ti leze na nervy: Lenost, špatná pracovní morálka a lidé, kteří nejsou organizovaní.

Popiš se třemi slovy: Přátelská, dobrodružná a pohodová.

Osobní úspěch: Moje dcera. Je odhodlaná, chytrá a dodává mi sílu.

Životní inspirace: Má hrdinka je má matka, protože bojovala celý život, abych měla vše, co potřebuju. Naučila mě být silnou a nezávislou ženou s morálními zásadami a velkým odhodláním překonat jakékoliv překážky, které by mi mohly přijít do cesty.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Nejprve by to byla fotka mé dcery, aby mi každý den dodávala odhodlání. Další by byl kartáček na zuby, protože chci mít čisté zuby. A nakonec sluneční brýle, protože je nosím každý den. Bývám celý den na slunci a moje oči to těžko snášejí.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Nikomu. Vždycky se všechno snažím dělat jinak než ostatní.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Chci se ozkoušet a zjistit, jestli na to mám i po všech těch letech, kdy jsem sama přežívala ve skutečném životě. Určitě využiju všechny ty roky těžké práce. Taky kvůli cestování do exotických lokalit, které jsou pro mě normálně nedostupné.

Jak chceš přežít v Survivoru? Vždycky jsem uměla přežívat a všechno, co jsem v životě získala, bylo díky vytrvalosti, překonávání nebezpečí (ve všech klimatických a povětrnostních podmínkách), těžké práci a práci s veřejností. Vždycky jsem riskovala a vždycky budu.

 

PATRICK BOLTON

Věk: 24 let

Bydliště: Auburn, Alabama

Povolání: vlastník malého podniku

Zájmy: Cestování na nová místa, zimní i vodní lyžování a rybaření.

Co ti leze na nervy: Nenechávejte nádobí ve dřezu. Zaplaťte mi v období splatnosti.

Popiš se třemi slovy: Vytrvalý, rozpustilý a vděčný.

Osobní úspěch: Udržel jsem si náš podnik Bolt Movers a své duševní zdraví i během těžkých let. Rozjezd a provoz nového podniku vás často dostane do stresových situací, ale rodina a přátelé mě vždycky udrželi nad vodou.

Životní inspirace: Mým hrdinou je můj táta. Vždycky stál při mně a ve všem mě podporoval! Nikdy mě nezklamal. Vážím si důslednosti, otevřenosti, lásky a upřímnosti, které projevuje vůči mně i ostatním. Vždycky mi byl dobrým příkladem a co řekne, to i udělá. Bez něho bych se nikdy nedostal tam, kde jsem teď! Připisuji mu hodně zásluh za to, kým jsem dnes! Jsem vděčný za to, že mi Bůh požehnal tak úžasným otcem a skvělou rodinou.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Omáčku teriyaki. Všechno chutná líp s teriyaki omáčkou. Další by byly tyčinky Takis (s příchutí chilli a limetky), protože jsou úžasné, a nakonec tužku a blok, abych si mohl zaznamenávat všechny herní tahy, které ze mě udělaly Posledního trosečníka.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Joeovi z 30. série. Byl to milý kluk a věděl, jak použít své sociální schopnosti, aby si ve hře udělal přátele. Když byl zahnán do kouta, tvrdě bojoval a vyhrával všechny individuální imunity, aby se zachránil. Nikdy se nevzdával a já taky ne!

Proč ses přihlásil do Survivoru? Mou hlavní motivací je vyhrát milión dolarů! Já jsem podnikatel a tohle je služební cesta!

Jak chceš přežít v Survivoru? Věřím tomu, že dokážu zdolat soutěže ve všech aspektech. Umím řešit skládačky, dobře spolupracovat s týmem, taktizovat a ve většině případů porazím své soupeře i ve výdrži. Dokážu snést přírodní živly, umím rybařit, postavit přístřešek a nejspíš i rozdělat oheň. Dobře komunikuji a navazuji vztahy s ostatními, takže navážu přátelství a taktická spojenectví tak, aby mě můj kmen nechtěl vyloučit. Budu příliš cenný, než aby se mě zbavili, ale zároveň nebudu podávat až moc dobré výkony, abych nevypadal jako hrozba.

 

RYAN ULRICH

Věk: 23 let

Bydliště: North Arlington, New Jersey

Povolání: hotelový poslíček

Zájmy: Sledování sportů, karaoke a hra na foukací harmoniku.

Co ti leze na nervy: Kouření, politická korektnost a lidé, kterým chybí vášeň.

Popiš se třemi slovy: Duchaplný, ctižádostivý a přívětivý.

Osobní úspěch: Pracoval jsem na mnoha pozicích, ale nejvíc jsem hrdý na stáže v obou komorách Kongresu a na britském konzulátu. Také mám v plánu vystudovat práva.

Životní inspirace: Mou životní inspirací je Eli Manning, zadák týmu New York Giants. Jeho tvrdošíjnost je hodná obdivu. Nikdy nevynechal žádný zápas v celé své kariéře v NFL. Má skromné vystupování a vždycky bere zodpovědnost na sebe, pokud tým prohraje. I když vyhrál dva Super Bowly, neustále ho někdo kritizuje, přesto se chová důstojně a pokorně. Díky Elimu jsem zažil jedny z nejlepších chvil svého života, takže si toho moc vážím.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Nejdříve bych si vzal sportovní kšilt, který by mě chránil přes sluncem, ale přesto by si moje temeno mohlo užívat ostrovního vánku. Shamrock Shake z McDonaldu, protože je prodávají jen sezónně, takže využiju každé možnosti, kdy si ho můžu pořídit. A řečnický stupínek, abych mohl poskytovat tiskové konference a předstírat, že lidi zajímá, co mám na srdci.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Toddu Herzogovi ze Survivor: China. Měl neuvěřitelné sociální schopnosti a charisma, skvěle se vyjadřoval a všichni si s ním dobře rozuměli, takže se mu povedlo navázat vztahy, které vydržely až do konce. Myslím si, že podobně jako u Todda budou lidi některé mé schopnosti podceňovat.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Miluju tu hru. Chtěl jsem ji hrát už od doby, kdy mi bylo šest let. Pro mě je to víc než jen hra, je to vášeň, jsem tím úplně posedlý. V životě nemáte moc příležitostí, jak se ozkoušet podobně jako v Survivoru.

Jak chceš přežít v Survivoru? Řekl bych, že dokážu vycházet se spoustou různých lidí, protože znám spoustu věcí o různých tématech. Přišel jsem bezpochyby vyhrát a využiju všechny své vztahy takovým způsobem, abych se dostal na konec, ale přesto byl natolik oblíbený, abych dostal dost hlasů.

 

SIMONE NGUYEN

Věk: 25 let

Bydliště: New York, New York

Povolání: advokátka etnických menšin

Zájmy: Dobrovolnictví, jóga a stěžování si.

Co ti leze na nervy: Nemám ráda lidi, kterým chybí sebeuvědomění.

Popiš se třemi slovy: Výmluvná, loajální a ctižádostivá.

Osobní úspěch: Zatím žádný nemám, ale jsem hrdá na to, že jsem získala stipendia na Kolumbijské univerzitě, Harvardu a Tuftsově univerzitě.

Životní inspirace: Moje rádkyně a přítelkyně Susan Shin, úspěšná podnikatelka a právní zástupkyně v New Yorku. Jenom od pohledu byste neřekli, jaké překážky a zkušenosti musela v životě překonat. Nejenom, že je jednou z nejtalentovanějších osobností, jaké můžete potkat, je také jednou z nejmilejších.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Vzala bych si deník, svou červenou vietnamskou přikrývku a jelení lůj.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Taiovi z Kaôh Rōng, protože jsem jako bambus ve větru, a Michaele z Millennials vs. Gen X, protože moc ráda všechny soudím.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Potřebovala jsem změnu… tak na měsíc.

Jak chceš přežít v Survivoru? Mám velké štěstí a nebojím se dělat závažná rozhodnutí, která ovlivní hru všem.

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.